bugün

şuan üçüncü golle beraber statüye dua ediyorum! yuh size ya.oynanan futbolu görmüyor musunuz.bazı arkadaşlar artık kendi takımlarını unutup beşiktaşımın maçlarını daha sıkı takip etmeye başladılar.ne hikmetse!hadi hayırlısı.
Gutisiz beşiktaşın düşünülemeyeceğini anladığım maç. q7 bireysel takılıyor ama sıkı savunmada etkisiz kalacak.

guti, ah guti. bir insan nasıl okuyabilir oyunu, tanjant hesaplamadan nasıl atar o pasları.
(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)

erman ahmet biraderlerin ellerinin böğründe kaldığı maç.
insana işkence ettiren maç olmuştur. Erman toroğlu'nun taraflı yorumları tüm beşiktaş taraftarlarını çileden çıkartmaya yetti. Hatta bi ara o kadar sinirlendim ki TV'ye yumruk atacaktım.

Maça dönecek olursak Holosko: Çok bencilsin arkadaşım bir bok olmaz senden böyle devam edersen. Onur ve Necip çok iyiydiler. Fatih hakkında konuşmuyorum heniz erken, sakatlıktan yeni çıktı. son sözüm ise hakeme: Olm ne ayaksın sen? Top ile siyam ikizi misin? Kaç tane pozisyonumuz senin yüzünden heba oldu. Ya oyuncular sana çarpıyordu ya da top...
erman'la ahmet'in toplandığında standart bir yorumcu olamayacağını gördüğümüz maç.

erman toroğlu: beşiktaş hep aynı hücum ediyo. bi tempoyu düşür, yükselt...bişi yap...zaten mersin düşmesini istiyo.

eee yani? ne diyosun hacı içine ömer üründül mü kaçtı?
mersin idaman yurdu'nun doksan dakika boyunca iyi defans yaptığı, beşiktaşın atak oynamasına rağmen yeteneksiz forvetlerle bir türlü gol bulamadığı, mersin idan yurdu on kişi kalınca, beşiktaşın ancak gol bulabildiği türkiye kupası maçı.

bu maçtan sonra sevinen bir beşiktaşlının, o karmaşık ruh halini oldukça merak ettim doğrusu.
kazanmamız o kadar önemli, sevinilecek bir olay değil sonuçta sahada ki takım koskoca beşiktaş ama asıl önemli olay asistlerden biri ismail'in birini onur'un yapmış olmasıydı. ayrıca necip girdikten sonra baskı baya arttı bu fink, fenere füzeyi yollayan, ernst'in açıklarını kapayan fink değil. beşiktaş'ın gençleri hem skora, hem oyuna çok büyük katkı yaptı sevinilecek tek olay budur bugün beşiktaş'ta.
maçın istatistiği çok manidardır;

http://uludagbesiktas.blo...rsin-idman-yurdu-mac.html
ölümümün kesinlikle beşiktaş yüzünden olacağını gösteren maçtır.ama yine de çok seviyoruz deli gibi...
istanbuldaki adana demirsporlu kardeşlerimin sıkıntı çıkartmadığı bjk'nin galip geldiği maçtır.bloglarda forumlarda atkı forma götürmeyelim hiç bir sıkıntı olmasın deniliyordu öylede oldu.şahsi problemler olduysa ben duymadım ama eski mevzuları alevlendirecek bir konu olmadı.
mersin idman yurdu'nu gönülden tebrik ediyoruz. üzülerek söylüyorum ki doğanın kanunu oldu. beşiktaş'ımızın ismi maçı kazandı.