bugün

Bunlara 3 var.
FENERBAHÇE-MONACO

Maç tarihi: 27 Temmuz Çarşamba
Maç saati: 21.30
Stad: Şükrü Saraçoğlu
Kanal: D Smart
gol yememek ilk hedef olacaktır. kazayla bi tane de atarsak ümitleniriz. ama çok zor.
Başarılar Fenerbahçe.. Sanılanın ve umulanın aksine berabere veya fb galibiyetiyle tamamlanacak maç.
(#22687047).
bir fenerbahçeli olarak monacoyacağımız maçtır.
ülkece canımızın sıkkın olduğu şu günlerde bir galatasaraylı olarak temsilcimizin önemli bir galibiyetle tur kapısını aralamasını istediğim kader maçıdır. malumunuz ülke puanı herşeyden önce gelir. dünya kadar eksiğe ve vitor pereira nın ısrarla denemek istediği 3-5-2 ye rağmen kazanırsa helal olsun onlara.

şunu özletendir:

(bkz: monacoduk)
bu turu geçemezsek pereiaranın siktir olup gitmesi lazım.

uefa tat vermiyor arkadaş.
Fener'e başarılar dilediğim maç.
Umarim tur için avantaj sağlarız ama ümidim yok malesef.
11’i görünce karnıma ağrı saplandı. allahtan şampiyonlar ligine kalmıyoruz yoksa bu takım gol atamadan 0 çekerdi. wiel ve salih hariç kabuslarımdan oluşmuş bir 11.
monaco'nun vurduğunun gol olması gereken maçtır. monaco'ya başarılar. evet.
Yaklasık yarım saat sonra baslayacak maçtır fenerbahçeme başarılar zorda olsa turu alırız inşallah.
fabiano gibi vasat kaleci yerine, ertuğrul gibi yetenekli kalecinin şans bulması beni sevindirdi bir futbolsever olarak. onun dışında ,üçlü defansla maça çıkmak tam bir facia . bana kalsa wiel ve hasan'ı arkaya atar, önlerine josef-ozan ikilisini koyar,, salihi biraz daha ofansif kullanır, aatıf'ı sağ forvete , emenike'yi sol forvete , fernandao'yuda merkeze koyardım.
haydi bastır monakospor..
geçirin şu civcivlere bebeyimlerim benim..
Emenike yine küfürlerin odağı olacak gibi.

Fener fazla dağınık ve düzensiz oynuyor gibime geldi orta saha biraz topa basıp oyun kurmalı.

Edit: Asıl eleştiri yönetime ! Ulan maç biletlerini niye bu kadar pahalı tutuyorsunuz, en ucuz bilet 120 lira yap 40-50 lira sürümden kazan hemde takımını ateşlesin. Nedir bu taraftar düşmanlığı aziz !

Edit 2: Aferin be kara çocuk.
Emenike is back. Hahahha
Emenikeeee...
hiç beklemediğim bi adamdan gelen gol ile fenerbahçe'nin monaco karşısında 39. dakikada öne geçtiği karşılaşma. gol'ü atan kişinin ismi emmanuel emenike.
canım çekti..
bir ayaktopu maçı..
canım da acayip ülker çekti. yok mu hayrına gönderecek diye düşündüren maç.
gökhan gönül'ü hiç uğruna elden çıkardığında, avrupa defterini de kapatmış olduğundan tüm maçlarının formalite maçları olacağını hissetmiştim.
hislerim beni hiç yanıltmadı.
uefa'da da en çok iki tur sıçrar; üçüncüde anasının ligine döner.
Emenike atti 2 oldu.
Fenerin öne geçtiği maçtır. Dileğimiz fenerbahçenin turu geçmesi. Fransızların bize karşı tutumuna çok irrite oluyorum.

Not:gs
fenerbahçe'nin avrupa liginde finale kaldığı maç. helal olsun, tebrikler.