bugün

Hızlı başlamış maç.
Başakşehir için kalecisiz 2-2 güzel sonuç.
Fenerbahçe için de deplasmanda 2 2 güzel sonuç.
(#36437392)

ahahah yine parayı vurduğum maçtır. olum iddaadan zengin olamayanları cidden anlamıyorum. en azından iyi para kazanılıyor.
Eleme maçı mı deplasmanlı maç mı bilinmeyen maçtır. Sürekli kural değişiyor kupada eğitim sistemi gibi.
atıf josef iş birligi sag kanatta ahahah ulan galatasarayliyim ama hem biz hemde feneri ne hale getirdi bu yoneticiler, lan buyuk takim havamizi kaybettik resmen isimlere ve oynanan oyuna bak amk, fenerbahce bile bu hallere dustuyse meydanin bjk ve basaksehire kalmasina kimse tesaduf diyemez.
Oha...
görsel
başakşehir mi barcelona mı o ne paslaşmalar öyle yarabbi... türk takımı tutmam ama sevmeye başladım başakşehir'i.
Ozanın dövme ne lan öyle.
fener maymuna dönüyor.
başakşehir sikmeye devam ediyor. 2-0
bu maç 6, 7 olur. geçmiş olsun.
başakşehir gerçekten müthiş gol attı.
başakşehir sikti attı 1-0.
Çok kaliteli maç. Premier league havası var. Tempodan başım döndü resmen.

Lan taşşağına yazdık dakka başı gol oluyo amk.
Başaksehir alır.
fenerbahçe kupayı alsın diye kunta kinta ile başakşehir in soru işaretli oyuncularına ceza verildi.

nerede fener orada men dakka dukka...
görsel
Fenerbahcenin maçı alıp avantaj sağlayıp kupaya koşacağı maç.
3 senedir Fenerbahçe'nin maçlarında kalesinde inanılmaz performanslar gösteren volkan babacan'ın olmadığı maç.
Ayrıca bir şekilde tam Fenerbahçe maçı öncesi takımın eyyama en meyilli isimleri kavga çıkarıp kadro dışı kalıyor.
Geçen beşiktaş maçını Fenerbahçe'nin nasıl kazandığı ortadayken bu maçın da öncesinde bı kadar ayarlama çekiliyor ise Fenerbahçe'nin kupayı alması şimdiden garanti gibi.
fenerbahçe kendi sahasına avantajlı gidecek skoru alacağı maç. evet.
ilk yarı sıfır ikinci yarı sıfır biter. uzatmalara gider.

maç sonu editlerim.

he skor olarakta 2-2.
Kimsenin iplemediği maç.
0-0 biter.