bugün

ensarcılar 45 erkek çocuğa tecavüz ederken maymun emojisi gibi gözlerini kapatan orospu çocuğu siyasal islamcıların eseri.
balyozlu falan değildir. arkadaki parçaları balyoz sandı herhalde arkadaş.

https://www.youtube.com/watch?v=dSaxSc0P-Ss
45 erkek çocuğa tecavüz edenlere destek çıkıp, 1 müstehcen heykelden rahatsız olan kahpe evladlarını göstermiş çirkin saldırı.
Kaç senedir o heykelin önünden geçiyorum her gün. Bir gün bile çıplak oluşu dikkatimi çekmedi. insanın aklı fikri başka yerde olunca gördüğü her şeyi ona yoruyor işte.

iğrenç bir toplumda yaşıyoruz, kimse kusura bakmasın.
bakın arkadaşlar çok ciddi söylüyorum;
bu amına kodumun partisini destekleyen orospu çocuklarının her türlü bir çıkarı var çıkarı olmadan o siktimin partisine oy veren %10 bile yok. herkes müslümanlık adı altında kendi çıkarına bakıyor.

ulan ben o kadar teknolojiyle iç içe ve istanbul'da yaşayan 30 yaşında bir gencim, benim haberim yok bu heykelden, erzurumda yaşayan 100 yaşındaki dedenin nereden haberi olsun? hadi haberi oldu diyelim, kendi kendine kalkıp oradan bu heykelin üstünü kapatmaya mı geldi gerçekten de hiç bir destek olmadan? bu balyozla gelen dalkavuk da nitekim öyle, baktı heykele düşündü bu edepsizce diye ve kırmaya mı karar verdi yani? bu kadar saf olmayı bi amınakoyim ya, bunların hepsi sistematik bir şekilde yapılan algı operasyonlarıdır.

bu dedenin torununu biyerde belediyeye işe sokarlar, balyozluya da bizzat makarna gibi destek, olmadı istihdam sağlarlar tertemiz mis işte. bu amınakodumun partisindeki herkesin aslında çıkarcı olmasından kastım buydu bakın.

birileri de gelmiş bunu ensara nasıl bağlıyorsunuz demiş, bak hele bak mala sen ya. ulan insan tarafından yapılmış tahta bişeyi sen nasıl ahlaksızlığa, örf adet gelenek göreneğe yoruyorsun o zaman? konu cinsellik olunca dindar geçinen orospu evlatlarının bu ülkede esas sapık orospu çocukları olduğunu biliyoruz biz, ondan bağlıyoruz.

amına kodumun sapık zihniyeti tahtadan bile siki kalkar derecesine gelmişse biz ne yapalım?

gramerdir noktası virgülüdür hepsinin amına koydum, sözlük formatını kim sikliyor ki ben sikleyeyim?

ülkede gerici yobaz kaç tane orospu çocuğu varsa topunun amına koyim.
yaşadığı yer ya da kimliği ne olursa olsun orospu çocuğu her yerde orospu çocuğudur. birbirine saygı duymayan insanların en çok yaşadığı ülke bizimkisi sanırım.
oyunu akepe'ye veren, sağ görüşlü ve Uzun hayranı olduğunu düşündüğüm bir vatandaş tarafından gerçekleştirilmiştir.
ay bıktık bu Müslümanlardan üfff izmir'den denize döksenize şunları hazır gelmişken. atam nerdesin?????
heykeldir neticede, tekrar yenisi hatta daha da güzeli yapılır, nedir bu bir bardak suda fırtına koparmak. millet ekmek iş aş derdinde yemişim heykeli.
Erzurum'dan izmir'e gelmek için harcadığın parayla aç birini doyursaydın sevaba girerdin e be adam. Ne geçti şimdi eline dini mi kurtardın?
Çocuklar etkileniyormuş bak sen. Ulan sokaktaki kedi, köpeği de öldürün o zaman onlar da çiftleşiyor sokağın ortasında. Hiç bir şekilde kabul edilemeyecek olaydır. Bunun adı gericiliktir, bunun adı yobazlıktır. Heykel üzerinden ahlak muhabbeti yapanların ensar olayında, metro olayında sesleri çıkmıyordu.
insanı hayrete düşüren olay. Bunların hepsinin şov olduğu bariz belli aslında ama şok ediyor genede. Ey namus bekçisi vatandaşlar sadece çıplak heykellere mi tavır koyuyosunuz? Eli çükünde gezenlere bi hareketinizi göremedik.
çomarlık böyle birşey işte. ülke yaşanmaz hale gelir. hergün taciz, tecavüz haberleri duyar ses etmez. hergün onlarca asker şehit olur yine ses etmez. ama heykelin pipisi görünüyor diye çılgına döner. kimisi Erzurum'dan protesto etmeye gelir, kimisi de balyozla heykele girişir.

(bkz: çomarlık çok güzel gelsene)
Siktirin gidin amk evlatları, gösteriş budalası herifte ta erzurumdan gelmiş olaya bak , amcam senin haberin varmı bu ülkede 3-4 aylık erkek bebege tecavüz edildi, kızın birini dolmusta kacırıp paramparca ettiler, öğretmenleri öğrencilerine istismarda bulundu ama oldun şimdi sen o heykeli kaldırdın ya tamam ülkede kalmadı ahlaksızlık tam bir müslüman ülke olduk süper.
Yapan izmir büyükşehir belediyesi çalışanı.

Bu öyle bi belediye ki bir kişi, bak bir kişi bile hakettiği için, liyakatıyla, eğitimiyle çalışamaz.

Çalışan herkes ama herkes birinden torpilli olduğu için çalışır.

Eğitim kimsenin zerre umrunda değildir.

O yüzden çomarı da burdadır kürtçüsü de. Bildiğin gibi değil.
Adam 98 yaşında ve sırf heykeli protesto etmek için erzurumdan izmire geliyor.
Burada bütün suç azrailde.
Sen bu adamı nasıl olur da bu yaşa kadar almıyorsun ey azrail?

Adamın her şeyi faul amk.
Hem Erzurumlu hem çomar, hem dinli, hem 98 yaşında.
Doğanın dengesi için 65-70 dedi mi ölmeleri lazım bunların.
Her kuşu siktik bi bu kaldıydı amk pkk dururken milletin tepki koyduğu şeye bak ha yapılan büsbütün yanlış değil ama ortada siyasi olarak bunlardan rant elde eden siyasi bir parti olunca sap saman birbirine karışıyor .
Yapanın ellerine sağlık dedirten olay.
saldırgan gerici klasiği! sonra elin oğlu müslümanlar terörist deyince oooovvvv! bu yaptığında bir terör çeşidi be şerefsiz çomar!
Tecavuzlere, ensar olayina ve ne kadar pis is varsa hepsine karsi cikan biri olarak cok sevindigim olay.

Hayir yani ciplak heykel nedir? Dal dasak heykel ne ise yarar? Siktirin gidin nesini savunuyonuz bu heykelin. iyiki yikmislar, coluk var cocuk var.
dangalak 100 yaşına da gelse dangalak işte. merak ediyorum, kürt isyanları sırasında askerlik yaşında olması gereken bu dangalak asker kaçağı mıydı, asilerin tarafında mıydı? evet, seçenekler bu kadar. ben bu dangalağın türk ordusu'na hayrının geçtiğine hiç ihtimâl vermiyorum.
insanların ağızlarından salyalar saçarak, kültür düşmanlığından, yobazlıktan, tecavüzlerden vs. Dem vurarak akplileree sayıp sövmesine neden olan hadise.
Biraz sakin olun yahu, bunların yaptığı işe lolde dürtme denir, rakibi dürter çekilirsin, peşinden atlar gelirse kesersin, bunlar da dürtüyor, aynı şekilde peşimize takılsınlar, atlasınlar oltaya, bir heykel uğruna hassas noktalarımıza saldırsınlat, mağduru oynayalım,
Yapmayın böyle şeyler, kaç paralık heykel ki o? Onlar kırdıkça aynısını koyarsın oraya, sen ne yaparsan yap, beni vazgeçiremezsin de, ne olur yani birilerinin tuzağına düşmeseniz. Üstelik taraflı bir yayın kuruluşunun haberini referans alarak.
Heykeli kıran kişinin eski bir büyükşehir belediye çalışanı olduğu söyleniyor. Bu arkadaş muhtemelen belediyeye olan öfkemi nasıl cikartayim diye düşünürken belki, bir takım kimselerin kışkırtmasıyla, hazır gündemde böyle sıcak bir şey varken bu saldiriyi gerçekleştirdi
Neredeyse her gün önünden geçtiğim heykel idi. bugün gidip yerinde inceleme yapacağım. umarım tadilatı yapılıp yine yerine konur.
Yukarıda arkadaşlar 98 yaşında bir amca yapmış diye paylaşmış erzurumlu falan. Olm mal mısınız 98 yaşında hangi akıl ile evden tek başına salacaklar da cihat eder gibi bu is icin izmir e gidecek ? Facebook haberciliği sizi mal etmiş gerçekten.

Cnnturk un sitesinde ilgili video var orta yaşlı birisi yapıyor. Şimdi kavgaya devam edin.