bugün

Bakim bakim bi vitor ogrenmis mi iyice ligi? Iyi bakin ha.
fenerin başakşehirde bıraktığı yerden devam ettiğini göstermiştir.seneye kim gelir kim gider bilmem de iş ahlakı olan adamlar oynar umarım. ermana söyleyecek bişey yok başlığı açılmış zaten.
Alexullah Hazretlerini Sevgi ve Ozlemle aniyorum...
Sikici mac. Kuzenlerin hatrina izliyoruz.

Eski derbiler boyle miydi azizim?
Ananın amını iç yedek kulübesinde orospu evladı. Bu maçı kazansak bile bu hocayla devam karar alan herkesin anasını sikeyim. Hainler!
ilk yarısı maç değil eziyettir seyirci için.
Podolskinin van persiyi döllediği, pardon döleşediği maçtır.
-bu maç şenerin maçı değil acilen gökhanı alması lazım
-vitor pereira güle güle.
Erman toroğlunun yorumcu olduğu maçtır. Gs ikiyi attığı taktirde oturup aglarsa şaşırmam.
erman toroğlu'nun "maaeles Ali Hasan ofsaytan kaçamamış" diyerek eşeğin amına su kaçırdığı maçtır. ulan ne gs. nefretiymiş herifteki.
Heyecanı olmayan maç. Fenerbahçe orta sahadan sonra eriyip kayboluyor, Galatasaray duran toplar hariç pek etkili değil.
Maç galatasaray'ın istediği gibi gidiyor. Defansın kendine fazla güvenmemesi sebebiyle de golden sonra maçı soğuttular haliyle. Yine de final maçlarının hakimi olmak gibi bir alışkanlıkları var.

Fenerbahçe desen tatil havasına girmiş, bir kısmının aklında muhakkak nereye transfer olacakları var, konsantre olan yok neredeyse.

Genel olarak da kendini durmadan yere atan yasin, sinan, volkan, nani ve mehmet topal var. Oyunun içine ediyorlar.

Bizim için analizim ise semih çıkıp sabri girmeli, sağ kanat terkedilmiş arsa gibi, bu yüzden sinan da etkisiz.
Ne bekliyordunuz maci...

Slogana bak amk;

--spoiler--

Ziraat Türkiye Kupasi
Bir kupadan daha fazlasi...

--spoiler--
Galatasaray'ın fenerbahçe,mete Kalkavan ve spikerler ile mücadele ettiği maç,ba musleranın içinden geçmeye çalışıyor Erman Toroğlu böyle şeyler olur muslera ortamı germeye çalışıyor diyor,volkan kendini yere atiyor pozisyon tekrarında hıc ses yok yorumcu olacak kisiliksizlerden,sinana çelme takılıyor Erman sinanin ayakta kalması gerekir diyo ve mete Kalkavan neredeyse Galatasaray'ın autlarını bile fenere kullandiracak,ulan ne büyük takımsın galatasaray golü Attın yorumcusuna maalesef dedirttin fenere stadı yaktırdın.helal olsun!
Galatasaray ın Fenerbahçe yi kangırttığı maçtır.
mete kalkan'ın tipik tük hakemi triplerine soyunduğu, maçı dengelemek için sikik hareketler yapmaya başladığı maç.
Fenere son tokadı indirecegimiz Türkiye kupası finali. Pereria kulübede kahve içiyor resmen Fenerlilerle dalga geçiyor.
Podolskinin 31. Dkkada attıgı kafa golüyle başlayan gecedir. Suan gs kalecisi muslera bile yaglanmaya başlamıştır. Sıranın geri kalan 9 kişiden sonra kendisine gelmesini beklemektedir.
görsel
Erman toroğlunun dk. 60dan sonra fizik açıksını hesaplayacağı maç.

Ba'nın dalga boyunu hesaplamasa bari.
görsel
1-0 hala galatasaray önde ve maça yatıyor.

maç 1-1 olursa uzatmalarda fener alır.
Erman toroğlu nun fb yi hisettirmese de yaladigi, gs yi ise açık ara gommeye çalıştığı maç.

Ne ara fenerbahçeli oldu bu adam anlamadım.
Fenerbahçe takımının yine rakibini çalışmadığını gösterdiği maç. Yoldan geçen 10 vatandaşa sorsan Galatasaray'ın kondisyonunun berbat olduğunu en az 5 kişi söyler. Buna rağmen 2. yarı üstünlük kursada kuru sıkı bir fenerbahçe var.
öyle dün kupada koyduk yok efendim bugün de koyarız cuma bir daha koyarız diyen arkadaşlar,

olm galatasaray lan karşınızdaki.
ligi sonuncu da bitirsek gidip kupamızı alırız. her sene en az bir kupa rezervedir bize.
sen van persie, nani, fernandao, kjaer, volkan, ba ve nicelerini al. avrupada başarılı olama, ligde şampiyon olama, türkiye kupasını da alama. dere yok paçalarınızı sıvamış geziyorsunuz.
tek derdim fenerbahçe olsa kanser olurdum hepinize sabır diliyorum.

öyle koyulmaz böyle koyulur.