bugün

şehitlerimize allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. yaralılara da şifalar dilerim.

edit: mesajıma eksi oy atan zevatı yakalarsam kemiklerinin kıracam onun.
Cizre savaş uçakları ile bombalanmalı, kandil de ise kimyasal silah kullanılmalıdır.
Acımayın bu orospu çocuklarına, türk halkını acınacak hale düşürmeyin.
79 milyonunun yüreğine ateş salan hain saldırı.
artık söyleyecek söz bulamıyorum, kelimeler boğazımda düğümleniyor hep aynı zırvaları dinlemekten bıktı bu millet. "sabrımızı taşırmasınlar", "bıçak kemiğe dayandı", "terörü lanetliyoruz" vs vs vs.... yeter artık kardeşim kınamayın o pkk'lı domuz soylarının o ermeni döllerini boynunu çatır çatır koparın, imralı'daki pezevenk orada yan gelip yatmasın o hainin leşini ibreti alem olsun diye bütün dünyaya gösterin. ben her gün haberleri açtığımda askerimizin, polisimizin ömrünün baharında yitip giden o kardeşlerimin şehadet haberlerini duymaktan bıktım. o kalleşlere gereken ceza en ağır şekilde verilmelidir.

hakka yürüyen tüm vatan evlatlarına cenabı allah'tan rahmet diliyorum.
fetödür fetö.
Sosyal medyada yazan pkklılar neden yakalanmiyor ?
Tayyibe dokunmayan yılan bin yaşasın.
http://lcs.reb1sed.xyz/t1912658/
bunu okuyun
bunu okuyun
bunu okuyun
bunu okuyun
bunu okuyun
Anadoluya inecekler diye korkuyorum öyle bir önlenemezlik var ki.. ha bu arada köprümüz hayırlı olsun.
fetöcü olma " şüphesi" olanların bile hapsi boyladığı günümüzde açık açık pkk'yla işbirliği yapan, sırtını pyd'ye dayayan, pkk'lı intihar bombacısı köpeklerin cenazesine katılan orospu evlatlarına kimsenin dokunmaması ne gariptir; particiliğin cemaatçilik kadar tehlikeli olduğunun ispatıdır... partiler bu ülkeye zararlıdır.

devleti devletten olmayan basiretsiz tiplemeler yönetirse işte böyle olur. oy uğruna paralel yapı elebaşına methiyeler düzülür, çözüm süreci gibi türk devletinin asla girişmemesi gereken aşağılık bir sürece devlet sokulur; gözünün önünden terörist geçen jandarmaya vurma denilir, allah'ın terörist kahpe oğlu kahpeleri hdp adı altında gazi meclis'e girer, kendi anadilinde yemin etmeye tenezzül eder vs...

bu olanlar da bence çözüm süreci denen iğrenç sürecin acı meyveleridir. ne diyelim, bu da geçer türkiyem...
Allah yapanların binbir turlu belalarini versin. Cennet vatanda bunları yaşatan kişilerin tamamından ahirette hesap soracagim, göz yumanlarinda, çıkar gozetip sessiz kazanlarında tamamından.
kınama bakanlığından bir açıklama gelecek mi yoksa gene devletin en zirvesindeki şahıs mı açıklama yapacak merak ile beklenen vahşettir. ihanet sürecinin sallantıları bunlar hala şimdi gelir köfte kafalılar "çözüm sürecinden önce terör yok muydu yeeaeaa akp den önce yok muydu yeaea" diye sümüklerini akıta akıta savunurlar utanmadan sıkılmadan. anlatamassın bu şerefsizlerin eli ne kadar güçlendi o ihanet sürecinde ne kadar terörist topladılar ne kadar erzak yığdılar patlayıcılar hazırladılar planlar programlar yaptılar asker kışlasında uyutulurken..

elbette olayın diğer suçlusu olan kahpelere de yazmak lazım bir şeyler. kansız köpekler vatan hainleri.. kancık gibi ancak pusu kurmayı mayın döşemeyi bilirsiniz sonra ağzınızdaki s.k ile çıkıp "savaşıyoruz" dersiniz. sizin yapacağınız savaş ancak kahpece olur böylece vatansız köpekler.. soyunuz kuruyana kadar umarım kırarlar tüm sülalenizi aldığınız ve alacağınız her nefes haramdır israftır. destekçileriniz dahil hepiniz lanetlendiniz farkında değilsiniz bu öldürdüğünüz masumların hepsinin hesabı illa ki sorulacak..
diyecek hiç bir şey bulamıyorum.

bütün söyleyeceklerimizi diğer saldırılarda, acılarda söyledik, alıştık, alıştırıldık...

fetö darbe yapar, ışid şehirleri uçurur, pkk doğuyu istila eder...

herneyse azizim, kalkınıyoruz. üçüncü köprü de şenlik mi vardı bu arada?
Cizrede her gün geçtiğimiz yol. Her gün. Aklım almıyor ya. Bu ülkede ölmek ne kadar ucuz. Allah şehit ailelerine sabır versin. Haber kanallarında alt yazı geçiyor şu an. Canlı yayınlarda mülteci sorunu, açılan köprü, Suriye sorunu.diğer kanallarda alt yazı bile yok. Durmadan ölüyoruz, ülkenin güvenli tek bir yeri var mı mk ya?
Bir de bu olayın yaşandığı yer, Konak mahallesi Cizre'nin en güvenli yeri sayılabilecek bir yer. Aklım almıyor ama oleeeey köprü açıldı şu an !
sebeb olanlara ve buna seyrici kalan devlet yönetcilerinin ocağına aynı acıların 10 beteri düşsün.
Hala cizre yüksekova dümdüz olsun bitiririz diyen var buraları zaten dümdüz yaptılar ama sadece burda yok herifler sağolsun devletin yaptığı çözüm süreci sayesinde her yerde örgütlendiler.
Feto'ye yapilan pkk'ya neden yapilmiyor?

1. Devlette calisan pkk'lilara dokunulmuyor.

2. Pkk'li kurumlara el konulmuyor.

3. Pkk'li kck'li ve hdp'li yoneticilere dokunulmuyor.

4. Belediyelerine el konulmuyor, kayyum atanmiyor.

5. Organizasyonlari ve orgutlenmelerine dokunulmuyor.

Peki burdan soruyorum. Feto, teror orgutu de pkk nedir???
arkadaşlar bugün sabah cizrede bombalı saldırı oldu ve 11 polisimiz şehit düştü. bu saldırıya sevinen şu orospu çocuğunu şikayet edin. twitterdan şikayet edin. egm ye şikayet edin. aşağıya mail adreslerini yazıyorum ne kadar çok şikayet o kadar etkili olur. lütfen duyarlı davranalım. banane demeyelim. bu vatan bizimse bu saldırılar sadece polisimize yapılmıyor hepimize yapılıyor. polis bizim polisimiz. asker bizim askerimiz. artık ateş düştüğü yeri değil hepimizin yüreğini yakıyor.
siber@egm.gov.tr
siber.ankara@egm.gov.tr
siber.istanbul@egm.gov.tr

görsel
şehit sayısının 11'e yükseldiği saldırıdır.

http://www.gercekgundem.c...-11-polis-sehit-78-yarali
11 şehit varmış 11 vatan evladı toprağa düştü. Ulan her kimin en ufak suçu varsa allah belasını versin. Genelevde namus aramak ile türkiye'de istihbarat, duyum almak aynı şey.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun ailelerine baş sağlığı diliyorum. Milletimin başı sağ olsun.
istihbaratınız eğer güçlü değilse her hareketinizde böyle saldırılarla karşılık bulursunuz. türkiye'nin istihbaratı nasıl? arife tarif gerekmez.