bugün

futbol kurallarından anlamayanları toplamışlar.

kural 1) futbol ayak ile oynanır.
kural 2) gole giden topu elle kesmek kırmızı kartı gerektirir.
kural 3) kırmızı kartın avantajı olmaz. aynı tartışma feyenoord-fenerbahçe maçında lens'in pozisyonu içinde yapıldı. kırmızıyı vermek zorundalar.
Bileti 10 lira yapan Trabzonspor yönetimi gerizekaliligi.Bir çoğu Sow'u ve Lens'i izlemeye gelmediyse bir şey bilmiyorum.
Son 5 yıldır Trabzonspor maçlarını böyle izliyorum. Sıfır stres, sıfır kanser.
görsel
penaltı olursa volkan kullansın. iyice rencide olsunlar hahahahahaha.
Göz doktoruna ihtiyacı olanların hakem kararlarını doğru bulduğu maç.

1-) adamın kolları vücuduna yapışık ve elle de kolla da oynama yok. Dolayısıyla kırmızı kart ve penaltı hatalıdır.
2-) elini kolunu sallayarak itiraz eden alper' e sarı kart çıkmaması hatadır.

Bu maça hakemin etki etmediğini savunan herkese de Kocaman yuh olsun. Bir şey diyemiyorum size.
şimdi yoğurda hamsi banma vakti.
Trabzon Avni Aker stadı bizim ile kapanmayacak arkadaşlar. Bizden sonra mutlaka maç yapacaklar son koyan Fenerbahçe olmasın diye.
Bizim golcüler biraz daha becerikli olsa lens asist konusunda nirvanaya ulaşacaktı.

Edit: lens baktı gördü bunlar atamayacak ben atayım dedi ve müthiş sağ ayağıylan yabıştırdı.
61spor az önce "ulan, ya yine gol yersek uyy daa" diyerek 61. dakikada oyuncu değişikliği yaptı.
Lens' in jeneriklik gol attığı maç. Helal olsun.
Lens bey napıyorsunuz allasenizjsjsjsjsjs.
fenerbahçe ile aynı sahada oldukları için trabzonluların gurur duymaları gereken maç. skor fener için dert değil zaten.
AKIYOR BU AKŞAM MAŞALLAH..
görsel
Ahhahahahahaha.
görsel
hamsi geyiğini bırakmamız gereken maç.
performans olarak da kalite olarak da zaten üstünüz, dalga geçmek amaçlı küçümseyen ifadeler yakışmıyor şanlı fenerbahçe taraftarına.
ona kalırsa biz de kanaryayız amk.!
maçtan önce herkesin oldukça rahat psikolojide olduğu bir maçta rakibe bunlar yapılmamalı arkadaşlar, yarın başka bir takım bizi yenince sinirden kuduruyoruz sonra.
30 Ocak 2011 Spor Toto Süper Lig 19. Hafta Karşılaşması Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor
18 Aralık 2011 Spor Toto Süper Lig 16. Hafta Karşılaşması Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor
1 Nisan 2012 Spor Toto Süper Lig 33. Hafta Karşılaşması Trabzonspor 1 - 1 Fenerbahçe
15 Nisan 2012 Süper Final 1. hafta Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor
6 Mayıs 2012 Süper Final 5. hafta Trabzonspor 1 - 3 Fenerbahçe
24 Eylül 2012 Spor Toto Süper Lig 5. Hafta Karşılaşması Fenerbahçe 0 - 0 Trabzonspor
17 Şubat 2013 Spor Toto Süper Lig 22. Hafta Karşılaşması Trabzonspor 0 - 3 Fenerbahçe
6 Ekim 2013 Spor Toto Süper Lig 7. Hafta Karşılaşması Fenerbahçe 0 - 0 Trabzonspor
10 Mart 2014 Spor Toto Süper Lig 24. Hafta Karşılaşması Trabzonspor 0 - 3 Trabzonspor
30 Kasım 2015 Spor Toto Süper Lig 13. Hafta Karşılaşması Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

adamların son 10 maçta galibiyeti yok amk. halbuki on maç oncesine göre trabzonsporun galibiyet üstünlüğü vardı...

tabi yeni yetme fenerliler bilmez eski çekişmeli maçları ve kanaryanın uşaklardan ne çektiğuni..
şöyle bir borunun döşendiği maçtır.
görsel
Yalnız doğruya doğru, Fenerbahçe' nin kazanmayı hak ettiği maç. Trabzonspor şu oyunun yarısını bile oynamadı.
Okyanusdan Karadeniz'e balina çağırıyor aqlarım.
Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi ?
Al bi su iç kanka kendine gel.
görsel
an itibariyle trabzonspor taraftarına ithafen..
görsel
şu anda staddan "61 yönetim istifa 61" sesleri yükselmekte.

skor fenerbahçe lehine 3-0.
sakince tamamlanan maç. skor:

sahaya giren taraftar: 0
fenerbahçe: 3
Günün fotoğrafı.
görsel