bugün

Kimsenin bu mühim olay hakkında bilgi vermediği ama kol gibi girdiğini söyledikleri olaydır. Merak ettirmiştir.
"sözlük hep ben yokken eğleniyor" dediğim olay.
içlerde yer etmiş olaydır. ne kadar az duyulsa o kadar iyi bırakın ya.
Sözlükte yaşanmış ve Sözlükte kalması gereken üzücü olaydır.
elimi ayağımı titreten olay. nasıl olur da bu olur? koca koca adamlarsınız yeter artık, bizden utanmıyorsanız kendinizden utanın amk çocukları.
Sözlükte 53 yazarın saçmalamış olduğu konudur.
Birakalim gidelim buraları, ayıp lan artık hayvanlar.
polise intikal eden olay olmuştur. ilgili kişiler en kısa sürede ip adreslerinden tespit edilir ve mahkeme celpleri adreslerine ulaşır herkese ibret olur. böyle terbiyesizlikle cezasız kalmamalı ve kalmayacaktır.
Bence normal bir olay. Aksine sevindirici bir olaydır.
"sizin abiniz, babanız yok mu?" dedirten utanılası hadisedir.
kimseyi anlatılmaması gereken olay, bu konu burada kapansın daha fazla büyümeden. gerçekten ben bile utandım.
amk'oyayım! önceden trollüğün bile bi adabı vardı, yaratıcılık isterdi, hayal gücü, hikaye...

sözlüğün boku çıkmış arkadaş, salak salak tiplerin saçmalama yeri olmuş.
Müslümanlara eziyedin devam ettiğini gösteren olaydır.
ne olduğu hakkında yardım beklediğim olaydır.
Not:ifşa içerir
zall'ın arkadasından kurulan tuzaktır.Faillerin planları yazarların çabası sonucunda engellense de bu sözlük bunu unutmayacaktır.
görsel
(bkz: işte bunlar hep tırı vırı)
bunlar babadan oğluna nesil bu amına koduğum çoçukları dedirten olay.

(bkz: faili meçhul olay)
ben bu oyunu bozarım mk malları sikecem gizeminizi de trollemenizi de,

evet 22 yaş üstü iki kız bir de ben şaaptık ne var lan bunda.

edit: 31 inci entry olması da manidar, yukardan işaret geldi heral, ciuvv!
herkesten çok çok özür dilerim, boxerimi çekmeyi unutmuşum.
tüylerim diken diken hala, telefon bile titredi!
Uludağ sözlük halkı olarak bu talihsiz olay karşısında cumhurbaşkanlığından hassasiyet bekliyoruz bir ziyarette bulunabilirler veya çelenk gönderebilirler abdest almak için trilyonlarca giren elektrik faturasını sıkıntı etmeyen bize de bir çelenk yollar herhalde.
Yeter benden günah gitti.

ipekgorgun nickli şahsa göndermiş olduğum penis fotomun 15-20 saniye arası sözlüğün arka planında belirmesi olayıdır.

Hani aramızda kalacaktı kavruk meme?
bu kadar büyüyeceğini en başta söyledim, kendinize gelin dedim. bu saatten sonra allah yardımcıları olsun. işleri zor.
tanım el mecburi: keşke yaşanmasaydı denen hadise.
Bi daha olmamasını temenni ettiğimiz, yürek dağlayan, talihsiz olaydır. Bütün sözlük halkına geçmiş olsun.
Neymiş ? Nolmuş ? dedirten başlıktır. Merak edilmiştir.