bugün

bende yaşanmayandır. Tarayıcının çerezlerini silmeniz tavsiye olunur efenim.

edit: Sonradan gelmiştir.
şuan yaşadığım problem. sadece bende oluyor sanmıştım. neler yaşanıyor acaba. ülkemiz adına endişeliyim.
gene nerde patlama oldu la?
bende fosur fosur çalışan internettir hatta akk girmesine ragmen bi cok güne nazaran bugun daha gizli gibi.
şu an bende de yaşanan yavaşlıktır.
Türk telekom mobil de twitter açılmıyor. Evet.
ulus meydanda baya gürültülü bir patlama oldu 10 dk. önce. lakin sebebi neydi bilinmiyor.
Van da patlama ve çatışma var. Belki bu sebepledir.
herzaman ki turk telekom zırvalığı...
Amk yutuptan iş için egitim vidyosu izliyordum pezevenkler. Yavaslatacak başka şey bulamadınız mı!?
Şu anda deli ediyor beni. Veeee sonunda bu siteye ulaşılamıyor uyarısı da verdi bilgisayar.
Vpnde etki etmiyor.
bursadan hissedilmiştir. sosyal medya hikaye oldu.
nereden içine doğduysa bir video izleyecektim dur şunu indireyim de ileri geri sarması daha kolay olur dedim indirdim bak nasıl içime doğdu
bu arada ulan zaten verdiğiniz internet bok gibi bir de yavaşlatmak nedir lan.
Ülkede ne dönüyor acaba darbe filan mı var yine.
ne biçim ülkede yaşıyoruz amınakoyim ya. tavuk muyuz aga biz.
nasıl yavaşlatıyosun aga interneti.. oldu olacak bizi kafeslerimize geri koy başkalarıyla konuşamayalım.
bu nedir aga.
yine ne olaylar oldu anlamıyorum ya. takip de edemiyorum nasıl bir ülke oldukk.

atatürk bikaç beden fazla geldi bize yemin ediyorum. bi kaç beden fazla geldi.
parasıyla aldığım internet belli sitelere girmiyor!
ve hala bu mamcakların verdikleri cevaplar var
sence cok iyimser sebeplerden mi kapatıyolar interneti? yigit mi bu memleket? doğru mu bu yönetim?
tankın önünde yatan adam onuruyla mı ordaydı?
hakkıyla mı ordaydı?
hayır! bi adam dediği için ordaydı!
kızmıycaksınız ona. kızmıycaksınız! kızmanızı yasaklıyorum!
kendinize kızın!

eğitimsiziz ilberciğim; vallahi çok cahiliz ilberciğim.
"AKLINI KULLANMA CESARETiNi GÖSTER!"
garip şeyler oluyor hadi hayırlısı.
Bu gece ordu resulayn'a gireceği için balance check yapılıyor. Endişe edilecek bir durum yok.
Ben de bir tek kendimde sanıyordum lan.
facebook ve twitter'a şu an erişemediğim durum. youtube'a sorunsuz girebiliyorum. umarım çok kötü bir haberin işaretçisi değildir.
sorunu anlaşılmayan yavaşlık, bilen varsa söylesin.
Sinirden deliye döndüren yavasliktir. Parasini veriyoruz bu ne yavasligi demek istiyorum.

Edit: Youtubeda video izleyebiliyorum fakat twitter ve ne alakasi varsa instagrama giremiyorum. Lan uyumadan 1 2 biseye bakip yaticaz sikiyim sizin sansurunuzu ya.
yine bir yerlerde bombalar patlıyor. büyük ihtimalle halkın duymaması gereken şeyler oluyor.
vandaki patlamada 1 yaralı olduğu söyleniyor. onunla ilgili olduğunu sanmıyorum bu yavaşlığın. bekleyip göreceğiz.
yavaşlayacak kadar bile internet yok.