bugün

27 yaşındayım, geçtiğimiz Pazar gününe kadar ben de piyasaya katma değer katmayan biriydim, iki üniversiteyi iki dili okuyup öğrenen ben değil sanki başkasıydı.

Hayat sürprizlerle dolu velhasıl, evime hiç beklemediğim kadar yakın mesafede, hiç beklemediğim kadar iyi şartlarda işe başladım. öyle ki yıllardır girmediğim sözlüğe ikinci bahar niteliğinde bir dönüş yaşatmıştır bünyemde.

Diyeceğim şu ki, ülke şartlarına göre işbu durum maalesef beklenen ve ne kadar süreceği bilinemeyen bir durum.

Sen en iyisi bir çay koy, bu günleri arayacağın zamanlar yakın merak etme..
bunun bilincinde olman da güzel.
Sözlükte bile eksilerdesin. Yani burda bile işe Yaramıyorsun. Geçmiş olsun. Zor birşey.
28 yaşındayım ve katılıyorum.

hiçbir işe yaramıyorsunuz.
benim de içinde bulunduğum durum. öğle oldu hala yataktayım. ne kalkasım, ne bir iş yapasım var. sorana hayat bizi yoruyor diyoruz ama alakası yok. tamamen tembellikten, ilgisizlikten, boşvermişlikten ve rahata düşkünlükten. bundan kurtulmamız lazım ama çözüm nedir kimse bilmiyor.
Edit: düzeltme.
bunun tek açıklaması vardır ölü yatırım.
Deme oyle dme ftmgl .s.s
Kendini bilen insani severim.
kendini acındırmaya çalışan ahmak söylemi. git bir işe yara o zaman?
ne yapalım yani dizimize yatırıp pohpohlayalım mı?
git sokakta yük taşıyan birisine yardım et, hayır kurumlarında gönüllü olarak görev yap, al eline bezi cam sil, yemek yap yapamasan da uğraş.
öl. git ve bir köşede öl o zaman.