bugün

Efsane macti mk. Son donemde cok kaybettim olom. Referandum, samsunspor'un manisa'ya yenilisi, bjk'nin lyon faciasi, yine barca'nin juve sacmaligi ve real'in hakem bali ile bayern'i elemesi. Seriye bagladim lan yenilgide. Neyse ki barca bu aksam yuzumu guldurdu. ipneler futbolu ayri seviyede oynuyolar. Hele o messi yok mu messi, nasil koydu cocugu.
Son pozisyonda realin başına aykut kocaman in geçmesi gereken efsane maçtı.
Barcelona yı kesinlikle tebrik etmek gereken maç. Adamlar maça çok iyi hazırlanmış ve galibiyeti hak ettiler. Messi 2 tane harika gol attı ve muhteşem bir oyun ortaya koydu. Ronaldo ise net fırsatları harcadı ve sahada çok silik bir görüntü verdi. Son dakikada modric ve marcelo nun sergi Roberto yu düşüremediği an belki de Barcelona nin ben daha ölmedim haykırışının vücut buluşuydu.
arda turan'ın yine oynamadığı maçtır.
akşam ki leşten sonra ilaç gibi gelen derbi maçı.
derbi.
lionel messi müthiş sol ayağını konuşturmuştur. sevinçten formasını da çıkarmıştır.
ulan messi ayağına kurban.
messinin son sözü söylerek bitirdiği maç. 2-3. ama ne maç oldu be hakikaten doydum futbola. real 10 kişiydi ama efsaneydi sonu.
real gol de kaçırdı son anda...daha maç bitmedi.
real'in sanki 10 değil de 12 kişi oynadığı maç. çok iyi hızlı geliyor ibneler ama barça kötü.
bu barça'nın defansı çok kötü ve marcelo çok iyi oynuyor. ama bacelona atar bir tane daha gibi.
ohh ramos messi'ye faul yapıp kırmızı kart aldı.

alamet-i farika adeta.
real madrid'in kırmızı kart gördüğü maçtır. az önce. messi bir gol daha atabilir.
real madrid 10 kişi ramos atıldı. hakem amk hakem. evet.
Gole baaaaaaaaak Arda anca otursun amk.
barcelona attı 2-1 oldu. kupon gitti amk. evet.
Rakitic koydu 2 - 1 oldu.
ikinci yarıda real madrid in baskıyı arttırdığı maç.
Hakemin bariz kartlık pozisyonda kart çıkarmaması ile barca sempatizanı olarak pozisyon sonrası çileden çıktığım maç.

Messi bugün formunda, umarım emeğine deyecek skor alırız..

Edit: messinin formuna deyecek skoru aldık. Tebrikler barca..
Hakem reale kırmızı vermedi ve Messi boş kaleye kaçırdı. izlediğim kadarıyla barcelona daha iyi. Bale de sakat oyundan çıktı. Barcelona ezer geçer ikinci yarı
yavşak bir hakem tarafından yönetilen maç. evet.
messi attı 1-1 oldu. yavşak messi. evet.
real attı 1-0. evet.
Ronaldo'nun gelinin kiz kardeşi rolünde olduğu maç.
O nasıl saç yahu.
Ayy var ya Nasıl iğrençsin belli değil.

Derkeeen.. marcelooo n'aaptın be canısı.
Messiciğimin ağzı kan revan.
fırından yeni çıkan lerimle beraber izleyeceğim maçtır.

3-1 veya 2-1 gibi bir skorla bitecektir.

isteyen yeşillendirsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar