bugün

adam toplanmislar diyen beyin yoksunlari, gotunuz yiyiyorsa sizde gidin partinizin mitingine sizde kalabalik gorunun. daha 3 gun once bahcelinin ankarada mitingi vardi hani toplasan en iyi ihtimalle 3 bin kisi vardi yoktu. suan istanbulda 1.5 milyon insan toplanmis ve bazi karaktersizler bu insanlara koyun, cahil, parali asker gibi asalakca ifadeler kullaniyorlar. 1 hafta kaldi 30 mart gecesi bunlarin surat ifadesini gormek isterim. bakalim ozaman boyle rahat rahat atip tutabilecekmisiniz.
toplanan 2 milyon kişi eski parayla mı yoksa yeni parayla mı diye merak ettiğim miting.
sadece getirilen insanlar ve miting masrafları için 100 milyon türk lirası civarı para harcanan miting.

ama nasıl olsa bu ekonomiyle, para dönüp dolaşıp hükümet ve kendi yandaşlarının cebine girdiğinden dolayı önemli olmayan paradır.
biz diyoruz hırsızlık yaptınız, haram yiyorsunuz, ülkeyi soydunuz, kadrolaşıp birbirinizi beslediniz, komşuyu komşuya düşman ettiniz, bölücüyle muhabbeti kurdunuz. buna karşılık da sizden evet ama bak kaç kişi topladık diye cevap aldığımız miting. işte anlaşılamayan kafa yapınız bu. hırsız hırsızdır, gerçek de gerçektir. istersen 50 milyon topla oraya. üstelik çevre ilçelerden hatta illerden tüm belediye imkanlarını seferber ediyorsun, ikramlar yevmiyelerle yapıyorsun bunu.
Bursa yenikapi arabali feribotunun liman girisinin kalabalık olmasi nedeniyle onbes dakika geciktirecek olan miting.
akpyi tayyipi günahım kadar sevmemde sonda kapak yaptılar lan.
büyük bir kalabalığa sahip miting. istanbul'da akp partinin kaybetmesi çok zor. ankara'da mansur yavaş ise zorlar. muhalefet partilerinin en büyük hatası kendilerini halktan gibi gösterip, akp seçmenine " lan bunlar koyun lan bunlar mal lan bunlar çoban " gibi alaycı laflar etmesidir. Kendileri de koyun bulup miting alanlarını doldursunlar o zaman. diğer sözlük sitelerinde de yok mitinge 100 bin kişi gelmiş 2 milyon gelmemişmiş. yahu bir gidin ak. bu adamlara, son yerel seçiminden önce de " la kazlıçesmeyı bıle dolduramadılar " dediler. adamlar ortadan ikiye ayırdı chp'yi. objektif bakın olaya.
kadir topbaşın yardırdığı miting, gül gül öldüm dedem olsaydı keşke. ya çok saf ya da saf ayağına yatıyor.
düşünsene bir miting yapıyorsun 2 milyon kişi geliyor. bu durumda kemal kılıçdaroğlu böyle bir şeyi rüyasında göremez görürse hemen uyanır. devlet bahçeli'nin çalışmayan dili iyice bozulur kalp krizi geçirir. veeeee uzun adam ise takır takır saydırır, tek bir kez eee'lemez. biz bunları yaptık bunları da yapacağız der. yanındayız usta.
insanların özgür iradesine laf atarak bok atılmaya çalışılan miting. sen 60 yıldır bir arpa boyu yol alamayan chp'ye oy verirken katıldığın mitinge mandıra benzetmesinde kimler bulundu e şerefsiz. ister akp mitingine katılır, ister katılmaz. ama kimselere oraya gittiği için hakaret edemezsin! özgürlükden bahsediyorsun ama insanları aptal, sığır yerine koyuyursun. ayıptır.
kasapların ağzının suyunu akıtandır.
bazılarının sinirden kendini sikmesine neden olan miting. ağızlarından salya saça saça hakaret etmişler her zamanki gibi.

görsel

montaj var kanka.
Katılacağım mitingdir. Ücreti orda mi veriyorlar yoksa banka hesabı mı veriyoruz bilen arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.
2 milyon kişi tayyip Erdoğan'ın duasına amin demiştir. daha ne olsun.
bu dua belli ki birçok kişiyi de rahatsız etmiştir.

o dua Arif Nihat Asya'nın 'Dua' adlı şiiridir.

https://www.youtube.com/watch?v=BoBwK-v0tes
belli ki dinsizleri çıldırtmıştır.

vay be.
cumhuriyetin yılmaz bekçilerinin kaderini 4 sene daha makarnacıların tercihleri belirleyecek !

ayrıca ulusalcıların tasması makarnacıların elinde olacak.

(bkz: sarı saçlım mavi gözlüm) 2015 genel seçimlerine kadar acil gel
sineklerin ampule üşüştüğü mitingtir...
bizim alt sokakta halk ekmeği satan bir amca var. yaz kış o küçük, beyaz, güvenlikçi kulubesini andıran yapıda durur. karşı tarafında da hep alışveriş yaptığımız bakkal arif abi var. bugün babam arif abiyle muhabbet ederken laf arasında geçmiş az sonra anlatacaklarım. göt kıllarının körü körüne, cahilce, bilgisizce desteklediği ayakkabı kutusu partisi (akp) nin yediği boklardan sadece birisi.

fazla uzatmadan olayımıza geliyorum; bakkal arif abini babama anlatmasına göre halk ekmeği satan amcanın belediyeden gelen bağzı herifler tarafından zorla 23 mart akepe mitingine görütülmeye çalışılmış. amcanın ben gitmek istemiyorum demesi karşısında da zorba pislikler "eğer gelmezsen seni burada barındırmayız, elinden alırız hiçbir iş de yaptırmayız." demişler. adamcağız da korkusundan gitmek zorunda kalmış.

bu sadece bir örnek. hepimiz para+yemek+istanbul'u gezip görme vaadedilerek farklı şehirlerden koyun toplandığını biliyoruz. insanlar nasıl olurda bunlara kendilerini satar? sizde hiç mi gurur kalmadı? hadi onu da geçtim hiç mi sevmiyorsun sen memleketini a ampül beyinli? yahu adam bildiğin dengesini kaybetmiş hala göremiyor musunuz? akli dengesi yerinde olan bir insan kökünü kazıyacağız diyerek hiç tüm bir dünyayı karşısına alabilir mi? ha aldı da n'oldu? anca kendisini rezil etti. neyse konumuz bu değil sinirlendim yine.

tanım vermek gerekirse göt kıllarının birlik olarak orman yaratmaya çalıştığı mitingimsi aktivite.
canım 1,5-2 milyon kişi var demissin ama emniyet gelen kişi sayisini 220 bin olarak acikladi.
her gördüğünüz fotoğrafa inanmayin. fotoshop diye birşey var gerçekten.
Belediyeden beleşe kiralanan araçlarla millet taşınmıştır meydana. Ha şunu söyleyeyim mitinge giden herkesin o partiye oy vereceğini düşünmesin kimse. istanbul da 1.500.000 işsiz var bu rakam size yanıltıcı gelmesin Türkiye geneli 3.500.000 dayanmış durumda.

yıllarca birçok mhp mitingine gittim hemde şehir şehir. Üniversite yıllarında mhp nin Erzurum mitingine kadar gittim erzurumla hiç alakam yokken. Ocak veya ilçe otobüs kiralar iş güç yoksa gidilir hele arkadaşlar kafa dengiyse kesin gidilir. Benimle birlikte ülkücü olmayıp mhp mitingine gelen birçok arkadaşımda olmuştur ayrıca.

bugün kartal daydım istanbul un her yanı got korkusu yaşayan akp tarafından kiralanmış ve halkı ikna edebilmek için her yere afişler boy boy posterler asılmış. Sancaktepe, Sultanbeyli, Gebze tarafları yoğun biçimde akp tacizinde. Binaların arasına bile sitelerde koca koca ampul bayrakları asılmış. Halk yüzde yüz baskı ve tehdit altında her yönüyle.

birde akp Li arkadaşlar şunu iyi bilsin siz fikriyatı olmayan çapulcular sürüsünü oluşturuyorsunuz. Bu ülkenin en katı marksisti bile bir değere sahiptir gözümde Marksist ve stalinistlerden nefret etmeme rağmen bu böyle. Çünkü onlarla ciddi manada oturup tartışabileceğim nedenler ve fikirler var. Sizin gibi bir boktan anlamayan güce tapan 2.000.000 luk kalabalık olsa ne olur olmasa ne olur amk. Parazitsiniz.
belediyeye kirası verilmiştir. halka beleştir partiye değil.

hay canlarım benim ben sizi yerim yerim.
parası ödenmiş ve makbuzları da yayınlanmıştır. ar damarı olmayanlar çatlamış demsin hiç.
zorlarına gidenlerin borularına gitmiş bir gövde gösterisidir.
arslanbek sultanbekov'un miting sonunda sahneye gelmesi bu gösteriyi daha da büyütmüştür.
bu kalabalığı bir orya bir b urya taşıyor ya bu adam, çok merak ediyorum oy sandıklarına da aynı şeyi nasıl yapacak?

yani izmitte oy kullanacak, koşa koşa istanbula gelecek, oradan bursaya mı geçirecek?

hayır artık kimse de yemiyor. herkes taşımacılıkla o kalabalığı topladığını biliyor bu adamın derdi nedir? neyse son son çırpınsın bakalım. 30 martta ak göt kalkınan göt ortaya çıkacak...
hangi parti mitingine geldiklerini bile bilmeyenlerin olduğu, şişirme miting.
islam alemi oraya toplanmış öyle diyolla..

islam adam öldürmek,
islam hırsızlık yapmak,
islam özgürlük kısıtlamak,
islam başkasının hakkını gasp etmek midir?

diye sorarlar adama..
hangi alemdesiniz olm siz?

cuma vakti içki içen adama "nasıl müslümansın lan sen" diye sorulduğunda, o adam...
e benim içim temiz bir şey olmaz diye savunur kendini.

size sorsalar, siz anca lafı çevirir götünüze sokarsınız...
islam alemi bu değildir arkadaşlar..
bunun adı olsa olsa....
neyse islam alemine küfretmek bize yakışmaz.
hayırlı cumalar.