bugün

iyi oynayanın kazanmasını istediğim maçtır. ha bi de drogba gününde olmasın yeter.
Besiktaşımızın gassaraya küsküyü vereceği maç olacaktır. Rahat olun renktaşlarım. Biz onlara hükümet parasıyla yaptıkları statta da koymasını iyi biliriz.
galatasarayın yenmesi muhtemel karşılaşmadır.
Galatasaray ın en kötü 2-0 dan 2-1 kazanacağı maçtır.

(bkz: Tarih tekerrürden ibarettir)
şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen beşiktaşımızın avrupa kupalarına katılabilme mücadelesi veren galatasaray ile oynayacağı müsabaka. netice tahminim 1-3
daracık kısacık mini eteği
prensesler kıskansın o güzelliği
o endam o işve naz başka kimde var
folloşların folloşusun galatasaray.

havada bir seksilik var dimi..

beşiktaşımızın koyacağı maç.
Besiktas ligin supriz takimi. atak oynayan takimlara karsi iyi oynuyor. kapanan takimlara karsi zorlaniyor.

galatasaray atak oynayan bi takim ve defansina mancini bile guvenmiyor.

besiktas niye kazanmasin. ben besiktasi daha avantajli goruyorum.
galatasaray'ın 3-ün-1 ini alacağı maç.
rahat ötesi maç. konyaspor ile maçımız olsaydı bugün bu derece rahat olmazdım o kadar diyim.

en az 3 atarız.
Hakem Cüneyt çakır'ın yöneteceği karşılaşma. Bol kırmızı kartlı ve bol penaltılı geçeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Aynı zamanda melo ve burak yılmaz faktörlerini de eklediğimizde futboldan çok hakemin ve çirkefliklerin konuşulacağı bir karşılaşma olacaktır.
motta'ya kırmızı kartın çıkabileceği maç.
beşiktaşlıların yine maç başlamadan hakem hakem diye ağladıkları maç.

yenilgiye şimdiden bahaneler bulmak iyidir de bu biraz bokunu çıkartmak olmuyor mu acaba?

tamam la hakem yüzünden yenileceksiniz hadi tamam. *
geçen hafta maçtan bir gün önce göt korkusuyla açıklama yapan seksi fransız takımının mal taraftarlarının bahane bulmayın yeaaaa diye yarak kürek şeyler yazdıkları ondan sonra da pavyon karıları gibi güldükleri maç.

he ben fenerbahçe taraftarıyım zikime kadar ama fransız yalakaları yerine beşiktaş kazansa keyiflenirim yani.
büyük maçların büyük oynayan adamı wesley sneijder'in maçı olacak gibi duran karşılaşma. ve diğer yanda küçük maçların bıçkın delikanlısı manuel fernandes. umarım kavgasız keyifli bir maç olur.*
sonuç ne olursa olsun fenerin işine yarayacak olan maçtır.

artık çekirdek çitleyerek izler hepsi.
derbi.
0-0 olsun bizim olsun.
not:fenerliyim.
Galatasaray lıların eline şekeri verip Son Dakika da alıp zırlamalarını izleyeceğimiz maç.
Beraberlikle sonuçlanmasını beklediğimiz maç , hadi bakalım.
şampiyonluk yolunda çok önemli, yenersek gaza gelip şansımızı arttıracağımız, yenilirsek kopma riski olan maçtır. arena da büyük maçlarda iyi oynadığımız ve ligin ilk yarısında real madrid maçından çıkıp deplasmanda beşiktaş ı ağlattığımız düşünülürse yine yeneceğimize inanıyorum. sakatlıkları süren aydın yılmaz, tomas sivok ve kırmızı kart cezalısı ersan adem gülüm oynamayacak. manuel fernandes, hugo almeida ve oğuzhan özyakup gibi önemli oyuncular ise şimdilik şüpheli durumda görünüyorlar, ama maça yetişeceklerine inanıyorum.

tam kadrolar ile kapışarak beşiktaş ı yenmek daha büyük başarı olacaktır diye düşünüyorum. muhtemel 11 imiz ise şöyle:

muslera
chedjou-ceyhun-semih
sabri-melo-selçuk-telles
sneijder
burak-drogba

drogba uzun süredir pek ortalarda yok, bakalım büyük maçta da yatacak mı. böyle giderse seneye takımda olmaması yüksek ihtimal dahilinde. sneijder den ise beklentim büyük, gol atmasa bile maça etki edecek 1-2 asist klasına yakışacaktır. savunmayı elden bırakmazsak maç bizimdir.
muslera
eboue-ceyhun-semih
sabri-melo-selçuk-telles
sneijder
burak-drogba

on biriyle çıkmamız gereken maç bir kere eboue'nin kesinlikle oynaması lazım. büyük maçların adamı eboue.
muslera eboue semih gökhan zan(hakan balta) ceyhun telles melo selçuk sneijder burak drogba oğuzhan oynamazsa bu 11 yeterli olur ama oynarsa telles - chedjou ve gökhan zan - hakan balta değişikliği olabilir eboue oynamalı.
beşiktaş'in 2-1 kazanacağı maçtır ahan da buraya yazıyorum.
kartalım kazanırsa fenerin ensesinde gs kazanırsa şampiyonun fener olarak ilan edecegi mactir. kalbimiz ilk günki gibi beşiktaşla atıyor ne mutlu ki bunun şerefli bir spor olduğunu düşünüyoruz.
(bkz: inleyen nağmeler ruhumu sardı)
4-0 galatasarayımızın alacağı bir maçtır. Beşiktaşlı gençler fazla heveslenmesin.

edit: beşiktaşa acı acı koyacağımızı hazmedemeyenler şimdiden alıştırsınlar kendilerini. Hala galatasarayı yeneceğini zannediyor ufak şikeciler.