bugün

görsel

ile izlenen maçtır.
Medjani attı 1.0 Oldu guzel gol kafayla attı.
golden önce penaltı vardır.
ersun'un yerinin değiştiğinin, koyuşunun değişmediğinin ispatı maçtır.
3 hakem 1 penaltıyı göz göre göre veremedi inanımaz bir şey yahu. Allah'tan top dönü dolaştı gol oldu.
hayır o top gol olmasa suçlusu fenerbahçe! ki şu maçta hangi takım yenilse suçu fenerbahçeye atar anasını satayım.

bu arada bravo ersun yanal.

ersun yanal'ın farkını ortaya koyduğu maç olmuştur.

ayrıca melo olmasa 4 falan olurdu herhalde yine. yine döküntülerde gs.
0-2 olmuştur.
4 e kadar yolu var.
Trabzonspor'un hakeme rağmen 2-0 önde olduğu maçtır.
2 olduysa 4 e bağlanacak maç. 4'dem aşağısı kurtarmaz malum.
yazan olmuş ama yineleyelim...

maç saatinde hava bulutlu olsa fenerasyon, bjkasyon zırvalayanlar iki kelam etsinler o verilmeyen kırmızı kart + penaltı için...

tiyatroya bak amk... o penaltıyı vermemenin açıklaması ne çok merak ediyorum...
Trabzonspor 4.golü zorlar mı? Maçı izleyen arkadaşlar bilgi versin.

tanım: skoru şaşırtmamış maçtır.
0-3 olmuştur.
3-0 oldu. elveda prandelli.
3.0 yusuf attı, Depara bak küçük yusuf..
prandelli'nin galatasarayımızı yaktığı maçtır. yazıklar olsun.
ersun yanal ın dünyanın en korkulacak kişilerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtladığı maç.
4. Golu bekliyoruz..
hadi la 1 gol daha. skor oynadım hadi.
(bkz: ahahahahaha)

lan ikinci yarı başında açtım maçı. 3-4 dakika izledim. trabzon siker böyle oynarsa deyip kapadım maçı. bi baktım 3 olmuş. ahahahaah.
rezil galatasaray'ın paf takımından 3 yediği maç. hahahahaha.
4 olduğunda bir gelenek daha bozulmamış olacak olan maç. prandelliyi daima 4 4lük teknik direktör olarak hatırlayacağız Türk halkı olarak.
Sikeci fener taraftarlarının Trabzonspor bu maçta galatasaray A yatacak iddialarını yutturan maç. Herkesi kendiniz gibi sikeci sanmayın!
şu maçtan sonra bu tarz benim izleyerek başka boyuta geçmem lazım.
soğudum takımdan düşündükçe yaşlanıyorum.
naftalin satışlarında patlama yaratacak maç...

yarından tezi yok galatasaray taraftarı formaları, atkıları, bayrakları naftalinleyip sandığa kaldırır...

- hangi takımın taraftarısın?

- ne ben mi? futbolla çok ilgilenmiyorum zaten türkiye liginde herkes şike yapiyi bi gassaray temiz bi de uefa kupası var. yeni transfer yapıp, federasyonu da bağlarlarsa gene tutmaya başlarım....
trabzonspor'un çok iyi bir oyunla ve çok net bir skorla kazandığı deplasman. bu arada trabzonspor'un ilk golünden hemen önce cardozo'nun şutunu gs'li oyuncu bir voleybolcu gibi çıkarttı. çok net bir penaltı+ kırmızı karttı. hakemin dibinde olan bu pozisyonda neden düdük çalmadı bunu anlamış değilim. neyse, üç geyikleri kayırmaya devam etsin onlar, iyiler mutlaka kazanır : )