bugün

Olcan Adın, Veysel Sarı ve Bruma'nın maçı kadrosuna alınmadığı maçtır. üzüldüm mü? kesinlikle hayır.
gönüllerin Hagiiiiiiiii diye özlemle ve iç çekerek haykırdığı gündür.
bruma ve olcanın olmayışından dolayı çoğu galatasaraylı gibi benim de aklıma kötü senaryolar geliyor.prandelli sanıyorum ki dzemaili veya pandevden birisini avrupa mücadelesi olduğu için kesin oynatacak (hatta ikisini de oynatır) ancak ben o oyuncular yerine hamit ve umutun oynamasını tercih ederim.
hamit gerçekten aşırı hırslı gözüküyor , sağlam bi dönüş olabilir dortmund maçı onun için.
umuta zaten artık şans verilmeli diye düşünüyorum.
-----------muslera---------
-tarık-semih-chedjeou-telles
-----selçuk------melo-----
----hamit--------sneijder
---umut----burak------
ben böyle düşününce de aklımdan şöyle bi kadro geçiyor.bu kadro ile çıkmayız yüksek ihtimalle ama çıkarsak da fena olmaz gibi geliyor bana.
geçen yıl ve önceki sene real madridi , chelseayi yenebileceğimize inanan , düşünen ben bu maçta beraberlik halinde aşırı mutlu olcam.hatta 1-0 yenilsek yeter o derece duruma geldim artık.
başarılar cimbomum.yensen süper olur , yenilirsen de iyi oyna mutlu et bizi.

bi de not : gerçekten süper olur dediğim kadro bu değil ama 18 kişilik kadrodaki isimlerle ve prandellinin önceki maçlarda oynattığı sistemi düşününce bu maç için aklıma böle bi kadro geldi.dur bi pesde deniyim şu kadroyu.
iki formsuz takımın beraberlikle sonuçlanması muhtemel maçı.
4-1 veya 5-2 dortmund un alacağı maçtır.
(bkz: 22 ekim 2014 gs bvb maçı koreografisi)
galatasaraylı olarak sonuçunun iyi bitmesini istediğim atmosferi muhteşem maç.
bir türk kulübünün maçıdır. türkiye' yi sevdiğini söyleyen, futboldaki ülke puanımıza destek veren herkes bugün galatasaray' ın bu maçta iyi oynayıp iyi bir sonuç almasını isteyecektir. eğer ülkeni seviyorsan, ülkenin takımının, galatasaray' ın, fenerbahçe' nin, beşiktaş' ın, trabzonspor' un kazanmasını isteyeceksin arkadaşım. buna herhangi bir bahane de bulamazsın. bahanesi falan da olamaz.
türk olup da bu maçta borussia dortmund' u destekleyecek herkese yuh olsun, yazıklar olsun.
galatasarayın ilk 11'i belli olmuş.
Muslera, Tarık, Semih, Chedjou, Telles, Selçuk, Melo, Hamit, Pandev, Sneijder, Burak.
pandev ve ya dzemailinin oynayacağından emindim hatta ikisininde oynayacağını düşünmüştüm ama hamit ve umutun oynamasının çok daha iyi olacağını söylemiştim.
en azından hamit oynuyor.sağlam bi geri dönüş olsun.hem galatasaray için hem de hamit için.
(#25507467)
Mutlaka gs nin kazanması gereken ama tahminimce fark yiyeceği bir maç olacak. Gene de Gs'yı destekliyorum bugün.
Digiturk verseydi iyiydi. ara dur dedirten maç. bjk nin maçı ne güzel stardayken, zorunda mıyım?
Dortmund için bir geri dönüşün olacağı maç.
+18 olduğu için şifrelenen maç.
Beşiktaşlı olduğum için fazla ilgi göstermediğim maç. ama bu arada galaatsaray ın teknik direktörü olsaydım şöyle bir kadro ile maça çıkmayı sağlardım, (pek kadro yazmayı seven biri değilimdir ama neden gs maçının başlığına yazıyorum bilmiyorum)
muslera
chedjou
semih
tarık
telles
Selçuk
melo
hamit
sneider
burak
umut

yedekte de ; dzemaili, bruma, pandev gibi değerli oyuncular olurdu. hey gidi fatih terim...
şifresiz izlenebilecek kanallar:
1.kanal // zdf tv (almanya kanalı)
*uydu: astra : 11362 h 22000 (3/4)
**uydu : hotbird : 11054 h 27500 (5/6)

2.kanal // az tv (azerbaycan kanalı)
uydu: azerspace 46 : 11169 h 20400

3.kanal// birlik tv (türk kanalı)
uydu:türksat 4a: 11006 h 2960 (3/4)

4.kanal // rustavi 2 (rus kanalı)
uydu:türksat 4a : 11006 h 2960 (3/4)

5.kanal // farda tv (afgan kanalı)
uydu:turksat 4a : 12447 h 2400 (3/4)

6.kanal // tv georgia (gürcistan kanalı)
uydu:türksat 4a : 11472 h 23450 (3/4)
biss: 00 20 05 00 00 19 56 00
http://www.justintv-izle....mund-maci-canli-izle.html fakir yazar kardeşlerim buradan izleyebilirler..
dsmarttan naklen yayınlanacak maç. dsmartı olmayanlar için hüzün gecesi olacaktır yine. (bkz: arnavut votkamla erriği çalıştır lan)

(bkz: mesaj kutusu)
o değil de reus ve mikitaryan kanatlardan yardırırken, hiç savunma yapmayı bilmeyen telles ve tarık karşılayacaktır. tehlikenin farkında mısınız?
sneijder ve pandev tabi ki tarık ve telles e yardım için geri gelmeyecektir.

prandelli 4-3-3 yerine 4-4-1-1 ile maçı lehine çevirebilirdi.
Dortmund un Bayern'in Roma karşısında aldığı 7-1 ilk skora kayıtsız kalmayacağını düşündüğüm için +7 oynadığım maç. Haydi dortmund.
21.45'te d-smarttan yayinlanacak olan şampiyonlar ligi maçıdır. Yureğimiz galatasaraydadir. Ha, dortmund 5 atarsa yine mutsuz olmam.

Edit: 5 tusuna yanlislikla bastim. Aslinda 4 e basiyodum elim kaymiş.
chrome tarayıcıya zen eklentisi kurup;

https://chrome.google.com...idjaadafnichfpabhfomcebme

zdf üzerinden biraz kalite sorunlu da olsa

http://www.zdf.de/ZDFmedi...g/live/1822600/Das-ZDF-im- am#/beitrag/livevideo/2260236/Champions-League:-Galatasaray---Dortmund

yasal olarak izlenebilir.

not: zen eklentisinin simgesine tıklayarak lokasyonunuzu almanya olarak işaretleyiniz...

uefa'nın şampiyonlar ligi maçlarının halka açık yayınlanması konusundaki ilke kararlarını yok sayan şifreci dolandırıcılar da yarrak yesin...
galatasaray taraftarı olarak puan almak istiyorsak kapalı savunma oynamalıyız. monchengladbach kapalı savunma oynadı. Dortmund 24 şut attı ancak 2-0 yenildi. Savunma arkasına atılan toplarda zaafları var burak ın işine yarayacak inşallah.
dortmund bayern münh'in kalite olarak oldukça gerisinde bir ekip. yani dünkü gibi tuttu mu koparan, sikip bayıltan bir takım yok galatasaray'ın karşısında.

ancak galatasarayda da sneijder dahil dortmund ile bir sezonda toplam 20 maça direkt ilk 11 çıkacak oyuncu yok...

futbolumuz inanılmaz gerilemiş durumda. teknik - taktik hak getire. futbolcular disiplinsiz ve tembel. üstelik adeta dokunulmazlıkları var. hele yabancı sınırlaması başlayalı beri hepten yatışa geçtiler.

kuyt gibi adam bile 2 sezonun sonunda (oynayabileceği son dünya kupasını da oynadıktan sonra) antrenmanları falan boşladı. resmen sahada gezmeye başladı. dünyanın en işine saygılı topçularından biri olan dirk kuyt'ı bile kendimize benzettik ya denecek bir şey yok...

neyse sıkıcı bir oyun ve 0-2, 0-1 gibi bir skor bekliyorum ben.

farklı bitme ihtimali oldukça düşük ama yok değil. dortmund forvetleri semih kaya'yıkeşfedip, üzerine oynarsa fark 3-4 olur o zaman.

galatasaray'ın beraberliğine bile ihtimal vermiyorum ama umarım ben yanılırım ve sarı kırmızılılar bu gece birmucize gerçekleştirir.
amk tam maçı açtım gol oldu maçı.

çok salak yediler.
+18 yayına başlamakta.