bugün

Vpn ile giriliyor. ileri demokrasi sayesinde.
büyük rezalet vallahi.
büyük rezalet vallahi.
Bilgi alınamayan, sanıldığı gibi kutsal bilim kaynağı olamayan, çocukların bilim ifran öğreniriz belki diye girdiği ama ne yazıkki espri sözlüğe dönen vasat ortam, birde gereksiz yere siyasi arenaya dönüşmüştür.
Fatih altaylıdan duydum. Niye giremiyorum diyordum. Haydaa
yillardan sonra bu ezik sozluge entry girmeme sebep olan hede. vpn problem degil de, audience azaldi.
Deprem olayları bitince açarlar belki.
Daha nasıl aciz kalabilirsin ey AKP.
Sansür neye çözüm olmuş ki eksinin kapatılması birseylere çözüm olacak.
Nerede iki üç kişi bir arayabgelip konuşsa hemen yasak.

Çok mu hoşunuza gitmiyor farklı sesleri duymak? Aksine kulak verip ustaliginizin kalitesini artirmayi deneseydiniz. iste o zaman gönüllere giriyoruz cümlesinin altını doldurabilirdiniz.

Sevmiyorum zorbalari. Ağzı bozuk yöneticileri. Empati yoksunu insanlığı kaybetmiş birey bakışlarını.
ekşiden geldim. Ne çok reklam veriyormuş burası ama bazı özellikleri ekşiden daha iyi sanki
Patlamışlar mı sonunda ahahah. Şimdi buraya damlar piç gibi camdan içeri bakarlar. Gibisi fazla oldu pardon.
Fon’daşları ağlamaya başlamış.
Ohh oldu!! Ekşi sözlük bir soytari yuvasıdır!
Üstte okuduğuma göre Türk askerine dil uzatılmış,moderasyon da bir şey yapmamış. Bu sözlükteki yazarlar helal lokma yemiş yazarlardır,vatanlarını severler.devlete dil uzatacaksın cezasız mı kalacak sanıyorsun.
Askerleri alakasız bir video ile hırsızlık yapmakla suçlamış galiba bazı terörist orospu çocukları. Eskiden bunların kellesi vurulurdu, ne şanslılar ki sadece engel yiyorlar.
efsane olmasına sebep olmuş kapatma..

bu iktidar bu şekilde seçimi kaybeder, gelen iktidar tekrar açar. ondan sonra gör cümbüşü..
geç bile kalınmış uygulamadır.

devlete, devlet adamlarına her önüne gelene iftira atan çukurun kapanması. iyi olmuştur.
Adam başka bir sözlükten, sözlüğün kapatılmasını övüyor.

Bunu, kendine özgürce yazdıran sisteme karşı. Ruh hastalığı lan bu!

Böyle bir akıl tutulması, böyle bir cahillik görmedim.

Yasakları bitireceğiz.

Torunlarımıza özgürlüğümüzü tamamen kaybetmiş bir şekilde bu ülkeyi bırakmamak boynumuzun borcudur.
Fikir özgürlüğü inançlara,devlete,millete düşmanlık olamaz. Kahraman türk ordusuna iftira atan bok çukuru fikir özgürlüğü adı altında savunulamaz. Savunanlarda aynı fikirdeki müptezellerdir.
Gidin avrupa'da,amerika'da devletin ordunun aleyhine yazın bakalım ne oluyor.
Bırakın bu din,millet,devlet,asker,polis düşmanlarını savunmayı.
iş yerinde ekşi sözlüğü engellediler sanmama sebep olan saçmalık.
ekşi de yazmak bölücülük mü oluyor?
ekşi sözlük yazarı olarak vatan haini mi oluyoruz?
uludağ sözlük de yok mu sizin o hain dediğiniz insanlar?
bir sorun mu var? yasakla kapat yayın yasağı getir o sorun ortadan kalkıyor mu?
yok yani, bu zihniyete göre (ekşi sözlük hain bölücü terörist yuvası, iyi ki kapatılmış diyenler için) abdullah öcalan tc vatandaşı, türkiye'yi kapatın. yok canım olmaz diyorsanız oluru var; apo şanlı urfa ya, urfayı komple kapatın.
fetö diyanet imamıydı ve diyaneti vaaz verdiği camileri kapatın. ne kadar absürt bir durum olur farkında mısınız?
burada ekşi sözlük için vatan haini terörist vs diyerek zekanızı belli etmeyin.
Bu yasaklar acaba AKP'li bireyleri rahatsız etmiyor mu?

Şişe fırlatan akp li kadını görünce hiç mi rahatsız olmuyorsunuz? Sizin temsilciniz olan birinin bu kadar duzeysiz olması size de vahim gelmiyor mu?
Eyy ekşi sözlük sen kimsin ya? Reisimizin talimatıyla yerli ve milli sözlük kurmaya başladık. 2023 ün son çeyreğinde yayına girecek olan "TATLI SÖZLÜK" milletimizin hizmetinde olacaktır. Ya allah bismillah. Reisimiz ne yaptıki diyenler kudurun. Reis yorumu okuyorsan lütfen Uludağ sözlüğü kapatma. Dik dur eğilme uludağ sözlük seninle. Allah razı olsun
Düşünce özgürlüğüne vurulan bir darbedir. Kapatılmasını kınıyor ve derhal açılmasını arz talep ediyorum. imza.