bugün

ikidir bomboş kaleye gol atamayan kuyt a teşekkürler maçı.
kuyt'un 3-4 dakikada 2 kere kaleye boş iken şut çekmemesine şahit olduğum maçtır.
kuyt delikanlılık yapıp ikidir boş kaleye uzaktan çekmiyor.
+5'likmiş; öyle diyolla.
kuyt'ın resmen maçın heyecanını kaybetmemesi için 2 kere boş kaleye vurmayıp top sürdüğü maç.
bu takım mı uefa kupasini alacak dediğim maç. şaka misiniz lan.
10 kişi rakip karşısında 93. dakikada kalecimiz oyunu yavaşlattığı için sarı kart görüyor. bu ayıp yeter ötesi yok.
-yok olmadı böyle işler daha kötü olmalı, iç karışıklık olmadan bir hafta geçiremem... selçuk.
+buyur hocam
-oyuna giriyorsun.
+cık yemedi ya en iyisi sowu alıyım turu geçersek şimdi tee bilmem nere git. sow gel lan buraya.
-buyur hocam.
+otur kulübeye oyundan çıkıyon. kuyt sende sıç sıva istediğin gibi siktir et maçı. vur dağa taşa.
dirk kuytın bateli olması tezini savunmama neden olan maç.
kanser olma sebebi.
liverpool zenit maçının son dakikalarını izlerken zenitin deplasmanda yaptığı presi görünce içim acıdı. 4 adamla liverpoola pres yapmak, hem de liverpoolun sahasında topu oyuna sokturmamak ders niteliğinde. diğer taraftan bu maça dönüyorum ve borisv denilen sıradan bir takıma karşı kendi evinde ecel terleri dökmek tamamen aykutun marifeti. böyle türk futbolu ilerlemez hoca.
kanser olunan maç. amına koyayım değişiklere götümle güldüm ya. selçuk-salih, webo-semih, sow-caner. bravo aygıt kocaman. emre olmasa hepten maf.
s.ktiğimin maçı.

dokuz doğurduk yine resmen. ama sonunda rahat bir nefes aldık. bitti ve plzenle eşleştik.
an itibari ile 1-0 fenerbahcenin yendigi mactir.
sonucuyla, dünya üzerindeki hiçbir fenerbahçeliyi mutlu etmeyen maç. böyle yarrak gibi oynamaktansa, 90 dakika salih'i izler yenilmeyi tercih ederim.

sorun futbol falan değil, sorun mantalite. sir aykut'un kafasının içindekiler aynen futbolculara yansımış. beşiktaş kanseri diye bir şey vardı. kardeş geldi, fenerbahçe veremi. sizin yapacağınız işi sikeyim. ben gidiyorum amk.
şimdi fenerbahçe şu rezil oyundan sonra, 10 kişi kalan rakibini göt korkusunun tavan yaptığı bir maçla elediği için sevinecek. yöneticiler çıkıp kocaman laflar edecekler. taraftarlar sevinecek falan. bense 30 yaşında olan, 7 yaşından beri tribünlere giden, bu takımın en kötü halini gören biri olarak bu galibiyetten utanacağım.
bu takımın yöneticisi, hocası utanacağına ben utanacağım ve onlar utanmadığı için bu takımdan bir bok olmayacak.
maçın çoğunu 10 kişi oynayan bate ye karşı penaltı olmasa fenerin gol atamayacağı karşılaşma olmuştur. kendi sahasında 1 oyuncuya verdikleri bonservisle kurulan takıma karşı vakit geçirmekten kalecinin sarı gördüğü karşılaşma olmuştur. kuyt zaten ayrı vaka uzaktan gol sayılmaz sanıyor galiba. aykut zaten dahi.
şaka gibi gitmeyen bir maçtı nitekim dediğimiz gibi oldu. (#18748920)

şuan sadece üzülüyorum, o kadar taraftara beklentilere.

dün galatasaray bugün fenerbahçe, futbol bizim neyimize arkadaş.
Aykutun selcugu oyuna almasindan sonra ecel terleri doktugumuz maç. Oğlum salih ben senin yerinde olsam kendime kulüp arardim. Bu aykut denen dengesiz senin futbol hayatını bitirecek yoksa.
öyle de "muck" böyle de "muck" gerçeğinde, haticeya değil de neticeye bakılası maç.
bate yi güç bela eleyen fenerbahçe nin napoli ye kök söktüren plzen karşısında ne yapacağını merak ettiren maç.

Ayrıca fenerbahçe tarihinde ilk defa uefa kupasında son 16 ya kaldı. Tebrikler.
aykut kocaman'a rağmen kazanılmış bir maçtır. hangi akla hizmet takımın en iyisi salih'i çıkartıp dünyanın en kazma futbolcusu selçuk şahin'i almak. umarım en yakın zamanda bu takımın başından gidersin.
Fenerbahçe nin 1-0 ile tur atladığı karşılaşma.

28 yıllık fenerbahçeliyim böyle rezil bir tur görmedim! futbol yok, istek yok, mücadele yok... yok yok yok!

böyle tur atlamanın amk ben!
1-0 fener'in yendiği maç. vay arkadaş, uefa'da tur atlıyoruz ve ağız tadıyla sevinemiyoruz. bu oyunla mı kupayı falan hedefliyor bunlar? bu oyuncularla mı olacak bu iş? aykut'la mı bu hedefi belirledik?
http://imgim.com/53inciz792375.jpg