bugün

Yaklaşık olarak 7-8 gün daha bu yaşın içinde olucam. Benim için iyi bir yıl oldu, üniversiteye başladım, 500 lirayla geçinmeye çalıştım ve sanırım aşık oldum...15 haziran'da 22 yaşında olucam bakalım 22 yaşında olmak başlığında neler görüp geçiricem hayat göstericek...
21 yaş çok iyi değil mi be usta? güzeldir, finaller vizeler olmasa gidek ölüme gardaşım.
Bir 30 yasinda olmak degildir. Artik 20’li yaslar sona ermistir ve hayatin tum yuku omuzlarindadir... amina koyayim boye yasin.
allah izniyle 5 yıl sonra 21 yaşında olacağım apilerim aplalarım.
9 sene öncesi yani
dönmek istemem.
En güzel yaşlardandır. Bir kere üniversite öğrencisisindir ve hayatın yüklediği sorumluluklar daha hafiftir. Eğer biraz çalışkansan zaten en zor zamanın vize-final hafta olur. 21 yaşımdaki gibi Ders aralarında arkadaşlarımla beraber yemeğe veya vefa bozacısına gitmeyi, çıkışlarda sohbet ederek beyazıt-pazartekke tramvay yolu boyunca yürümeyi arada çapa vadi pastanesinde çay içmeyi çok özledim. Keşke o zamanlara dönebilsem.
Hayatın hızının 120 den yukarı çıkmaya başladığı yaş. Nasıl 23 e geldik farkına varamadım.
Yetişkinliğe doğru koca bir adım atmak.
13 yıl öncesi yani, ah keşke.
Sanki dünmüş gibi...
Asi, serseri olduğum yaş dönemi. Okula gitmeyen, hiç bir iş yapmayan, gelecek kaygısı düşünmediğim yaştı lakin 22 oluca işler değişti.
en güzel zamanlardır kıymeti bilinmelidir zira sonra hayat boka sarmaktadir.
fatih sultan mehmet'in istanbul'u fethettiği yaşta olmaktır.
Kendini 21 yaşında hissedememektir.
Erling haaland olmaktır.
artik herseyi bildigin bir yasta oldugunu sanmak ama aslinda bir bok bilmemek.
Daha düne kadar ergensindir ama kendini büyümüş sayarsın... herşeyi biliyorum dersin ama hepi topu bir kaç yıllık hayat tecrüben vardır.
yolun yarısına 14 yaş kalmıştır.
Hakkında 232 tane entry girecek kadar ilginç midir merak ediyorum.
icinde bulundugunuz icin cok sikayet ettiginiz, hic memnun olmadiginiz Yas olmasina ragmen insan hayatinin en guzel donemidir. seneler ilerledikce her sey daha da bombok oluyor. Hele 30dan sonrasi tamamen bok.
Gerçek cesaret gerektiren yaştır.
Yetişkin bir ergen olmaktır.
Özlenendir.

21 yaşında olanlar yaşının kıymetini bilsin.
benim de içinde bulunduğum durumdur.

askerden gelmişsinizdir, yavaş yavaş da sorumluluk alma zamanınız gelmiştir. kafalar karışıktır, ilişki durumları da bir hayli iç burkucudur. yavaş yavaş babasının yaşı da ilerlemektedir, psikolojik yaşı da yaşının iki katına aşmaya devam etmektedir.

şimdi diyecekler, ulan alt tarafı 21 yaşındasın amma anlam yüklemissin vs diye. herkesin kendi yaşantısı farklı. Ruhumda, bedenimde, psikolojimde, hayatımda dönen şeyleri siz yaşamıyorsunuz, sadece ben yaşıyorum. o yüzden daha fazla laga luga yapmayı kesin!

beni, 13 yaşımdan önce herhangi bir döneme geri gönderin. masum olayım, hiçbirşeyin farkında olmayayım, sadece mutlu olayım lan gelmeyin benim üstüme artık!
Keşke olabilsem sene 1998 olsa .