bugün

Hadi bakalım hayırlısı olsundur.
Sabirsizklikla bekledigim sonuclardir.Vatana Millete Hayirli Olmasi Temennisiyle.Simdiden Hayirli Olsun.
Açıklanmayandır.
Siz beni takip edin ben yazıcam açıklanınca.
neyse sakinim.
törcüh sonuclari açuhlandi

memet bah nasil bahacaklar simdi oseyemenin sitesine koh koh koh... memet? gulsene olm. neyabayim memet zökam bu tur espürülere yetiyyy...
sen bul biz sikeriz jezebeth bacım.
açıklanmamış sonuçlardır. siteyi meşgul etmeyin lan.
iyi bir kaynaktan 24unde açıklanacağını duydum, eğer yanlış bilgiyse daha sonra gelip editleyeceğim.
Bugün de açıklanmadı. Neyse geçen sene 6. günde açıklanmış. Belki yine aynisi olur. Yani yarin.. umarım..
pamukkale üniversitesi yönetim bilişim sistemleri bölümüne gitmem garanti gibi olduğu halde yine de merak ettiğim sonuçtur.

napam bizde akıl bu kadar
6. Gün açıklanacak 7. Gün dinlenilecektir. Usül böyle.
aşırı meraklandıran sonuçlar, beklemek bile yorucu geliyor...
açıklanmayıp insanların günlerce stres içinde kalmasına neden olan sonuçlardır.
beklerken ölmessem iyidir. 8 kilo verdim sınav sonuçlarını ve tercih sonuçlarını beklerken.
(bkz: sonuç beklerken kök saldı)
Her yıl gencecik dimağlarla kafa bulanlarca gündeme getirilen sonuçlardır.
Açıklanmıştir.
Cidden bir tarih vermek bu kadar mi zor? insan yerine konup belli bir gün verilmesini istiyoruz sadece. Bu ne kadar zor olabilir ki?
Liselileri sinir eden hatta saç baş yolmasına yol açan başlık. Yapmayın etmeyin onlarda insan onlarda küçük birer liseli umutlandırmayın diye bişey demicem tabi ki açıklanan sonuçlardır hadi liseliler siz ösym sayfasına.
hali hazırda lisansını tamamlamış, işi de olan insanım. ikinci kez sınava girdim. şu yapılan trollük beni bile heyecanlandırıyor, yapmayın yazık küçücük çocuklar bir ümit bekliyorlar sonuçlarını..
Açıklanmamıştır. Sanırım bir süre daha açıklanmayacak olandır. Biz insanları üzmek, uykusundan etmek gibi hobileri var sanırım.
OHA OHA OHA OHA !!!
LAAAAAAGNNN !
LAAAAAAAGN!
KAZANMIŞIM OĞLUM VAY BE.
AÇIKLANDI ULAN AÇIKLANDI.

edit:sakin ol şakaydı ehehhee içim dayanmıyor trole. itiraf ettim hemen. Lanet olsun içimdeki liseli sevgisine
Tüm ruh hastası zalımları ortaya çıkaran halen açıklanmamış sonuçlardır.
osym nin aq dedirten durumdur. aciklankende aynisini yasadik simdide yasiyoruz , hayirlisi.
osym nin aq dedirten durumdur. aciklankende aynisini yasadik simdide yasiyoruz , hayirlisi.
Abbas güçlünün dediğine göre kpssdeki karışıklıktan dolayı aksayan sonuçlardır. En erken cuma büyük ihtimalle haftaya açıklanacakmış.