bugün

Galatasarayın yenmesi veya berabere kalması durumda gerçekleşecek olan durumdur sabırsızlıkla bekliyorum maç sonucunu.
onurumuz ile geçirdiğimiz her sezon gibi sadece maddi açıdan istediğim durumdur. yoksa biz yıldızları kalbimizde biriktirmisiz zaten. ama sktikmi sktik. that's it amk.
bu sene şampiyon görelim seni dedik yıllarca.

bu sene o sene
an itibariyle besiktas taraftari.

görsel
Oooooooooleey beşiktaşıııım oleeeey beşiktaşım ooleey beşiktaşıım oleeey.
yarrak afedersin..
Gururlan !
hayırlı uğurlu olsun.
nasıl şapmiyon olunuyodu la. Unutmuşum nerdeyse. Bu senede beklenti yoktu bende. Yine son dk bişey olur beşiktas bu.

Hem bize sampiyon degil adam gibi takım lazım. Bu takım böyle oynasın bana yeter. Şu sezonda oynadığımız benim izlerken zevk aldığim sezon 10 senedir yoktur.

edit:şampiyon yazamamışım düşünün nasıl unuttuysam.
inşallah dedirten öngörü.
Arkadaslar sampiyon oldunuz ama lutfen sanki yillardir ligi domine ediyormuş gibi davranmayin fazla uçmayin.
her hafta giderek daha çok gerçeğe dönüşen slogan. beşiktaş hak etti bu sezon şampiyonluğu.

not: galatasaraylıyım.
tabiki sevineceğim olaydır, ama şampiyon olsun diye sevmedik la biz bu takımı, onurlu olduğu için sevdik. bu aşk başka.
bu defans kaleci ve şenol güneş e rağmen muhtemel bir olay. olursa seneye şampiyonlar ligine bu kadro ile çıkmasınlar.
o zaman dans.
hayırlı uğurlu olsun dediğimdir, hak ettik bu sene sonuna kadar. gelecek sezon daha iyi şeyler yaparız umarım.

şampiyonluk yakın meşaleleri yakın
Hadi on yılda bir sevinin Tamam oldunuz artık kutlamaya başlaya bilirsiniz.
Tebrikler Amına koyum.
şikeyle değil alın teriyle şampiyon olduk ama aklıma bi soru takıldı. aziziye 400 bin formayı kime şey yapacak ?
Haftaya kapalıda şampiyonluk maçındayım. Şampiyon Beşiktaş.
400.000 forma

(bkz: götüne sokmadığı halde patlıcan alan adam)
henüz matematiksel olarak garantilenmemiş şampiyonluktur! daha oynanacak iki maç daha var.. rehavete kapılan beşiktaş taraftarı şunu bilsin ki fenerbahçe bitti demeden! cart curt..

şaka lan şaka bitti mk daha ne matematiği. tebrik ederim beşiktaşı.

canı gönülden olmasa da..
görsel
akşam konvoylu şenlikli bir eğlencede arabanın üzerinde yazılı olacak dövizdir.

siyah ulan!!!
O sene bu sene, bundan sonra her sene!