bugün

Sonunda açıklanan sonuçlardır. Sakince bakınız.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1428
bazı yazarlar sayesinde orospu olmuş sonuçlardır.

yeter amk. rahat bırakın şu gençleri. heyecanları vardı, onlar da alt üst oluyor böylelikle.
bazı vicdansızları ortaya çıkaran sonuçlardır. kardeşim de dahil olmak üzere binlerce genç insan zaten stresin doruklarındayken bir de bu tiplerle uğraşıyorlar, yazıktır.
ya boğaziçi ya haftaiçi ciler için akıbetin belli olduğu sonuçlardır.
açıklanmamıştır.

Korkmayın lan.
Okunması bitmiş sonuçlardır. Üç kez kontrol ettikten sonra açıklanacakmış. Trtli bir muhabirin yalancısıyım ama cemaat diyor ise kesin doğrudur. Ösym diyorsa inanmam cemaat kadar , nedense (!) .
artık açıklanmış sonuçlardır, ali demir söyledi.
elalemin taşak malzemesi olmuş sonuçlardır.

Bende odtü tıp'ı kazandım hıamına.
dalga geçilmemesi gereken durumdur. fena ahımızı alıyorsunuz. burda her açıklandı yazısı karnımıza ağrılar sokuyor. tabi sözlüğün lise terk evlatları bunu nerden anlasınlar.
(bkz: cahil cüheylalar sizi)

edit: tabi ki üniversite mezunu olup beyin terk olan kişiler de olabilir
açıklanmamıştır kardeşlerim sözlükten değil osym sitesinden takip edin.

Haysiyetsiz uludağ yazarları taşak geçtiğini sanıyor sadece. Zaten burası leş gibi eğitimsiz lise mezunu kaynıyor. kıskançlıktan ölmekteler. Ekşide herkes bir şehir ya da üni yazıyor, burayı kazananlara yardımcı olurum diyor. Evet uludağda yazan sınavzede kardeşlerim bende size selçuk, mevlana, necmettin ve karatay üni olarak 4 ünide yardımcı olabilirim. Siz bu haysiyetsiz insanlara bakmayın, onlar adına ben özür diliyorum sizden.

(bkz: dalyarak sözlük yazarları)
tahminimce cuma günü açıklanacak sonuçlardır. ösym sever cuma günlerini. biz de öyle.
en geç cuma günü açıklanacak sonuçlardır.

sabredin azıcık arkadaşlar. biz geçen sene haftalarca bekledik. Daha 6 gün oldu. sakin olun eninde sonunda açıklanacak nasılsa.
açıklanmayacak sonuçlardır.
Bir an önce açıklansın, herkes kurtulsun. Korkunun ecele faydası yok zaten, tez vakitte açıklanmalı.
1 milyon küsür adayın merakla beklediği sonuçlardır.
zamanında bizde beklemiştik ösym' yi Allah bekleyenlerin yardımcısı olsun.
Dalga geçince elinize ne geçiyor anlamış değilim. Burada insanların geleceği söz konusu. Merak etmeleri çok normal.
dalga gecenlere sovenleri anlayamama neden olan sonuclardir. olum karnimiz agriyo falan bi hos oluyoruz sizene bunlar kucuk mumin latifeleri. kandirin bizi agalar.
heyecana neden olan sonuçlardır.
bugün, yarın açıklanacak olan sonuçlardır.
belki bu gece bile açıklanabilir. twitteri takip edin.
'' demin açıklandı '' ya da '' az sonra açıklanacak '' minvalinde, hakkında yorumlarda bulunanların sınava giren bir sürü gencecik çocuğu olumsuz etkilediği sonuçlar. insanlar zaten panik içerisinde, bir de bunlar hiç yardımcı olmuyor.
demin açıklandı. hayırlı olsun; https://sonuc.osym.gov.tr...?SonucID=1428&Cache=0
"Açıklansa da ben bakmıyorum bu sefer! al hığammınaa." denilesi sonuçlardır.
açıklama geldi arkadaşlar.
http://www.mebpersonel.co...4-temmuz-2013-h80500.html