bugün

öğrenemediğim sonuçlardır. girmiyor amk sitesi.
Galatasaraylı bir arkadaşa nereyi kazandın sorusuna '' Bizim UEFA kupamız var'' cevabını aldığım sonuçlamadır.
tachyon bu çocuk kazanabilmiş mi acaba ankara uluslararasını ?
tobb etü'lülerden yardım talep ettiğim sınav sonucudur.
şaşırtıcı sonuçların olduğu bir tarihtir.
profilimdeki liseli sayısı nerdeyse yarıya düştü, üzülsem mi sevinsem mi bilemedim lan. göğsünü gere gere "Şırnak iqtisat ;)" yazanlar var lan ohaaaa.

heaa bi de Üniversitede kızlar teklif ediyomuş panpa"

Ulan şimdi bi kavanoz jöleyle kayda gelir, dört sene sonra Rabinsın Kruz gibi çıkarsınız.
hadi bakalım hepinize hayırlı uğurlu olsun genç kardeşlerim.

öncelikle size şu hususu belirteyim;

üniversite de kızlar teklif etmiyor bu bir, ikincisi üniversite bir eğlence yeri değildir öyle derslerle karşı karşıya kalacaksınız ki kan alacak nazik kıçınızdan bunları sakın unutmayın. akıllı olun adam gibi ders çalışın.
kuzenimin yanıma taşınması ihtimali olduğundan sürekli takip ettiğim sonuçlardır. inşallah çok başarılıdır, inşallah izmir olmaz allahım...

dokuz eylüle gelecek arkadaşlar, en çok bana sorun da anlatayım çekeceklerinizi.
ayrıca yok mu ulan istanbul üniversitesi kazanan sorun anlatayım size ne nerededir diye.
selçuk hukuk kazanarak havalara uçtuğum sonuçlardır.
KADiR HAS ÜNiVERSiTESi (iSTANBUL) iLETiŞiM FAKÜLTESi REKLAMCILIK (TAM BURSLU) yazısını ekranda görmemle sevinçten havaya uçuran.

geçen sene 918'le kapamış, şüphelerim vardı ama 910'la girdik.
hacettepe bilgisayar mühendisliğini kazandığımı öğrendiğim yerleştirme sonucu.
yeditepe bilgisayara yarı bursla yerleşmişimdir.
tobb'lu bir insan evladını aradığım sınav sonucudur.
sözlükteki liseli nüfusunu yarıya düşüren sonuçlardır.
herkes için hayırlısının olduğunu umduğum sonuçlardır. istanbul üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı'nı kazanan arkadaşlar varsa eğer gelip elimi öpsünler, harçlıklarını alsınlar.
kardeşimin gazi üniversitesine yerleştiğini öğrendiğim sonuçtur. Allah herkese Hayırlısını versin.
SöZLÜKTEki kazanan kardeşlerimi de tebrik ediyorum. Kazanamayanlar da canını sıkmasın. Hayırlısı buymuş demek ki. Bu hayatta bir kapı kapanır diğeri açılır. Şansınız başka bir yerde açılır.
hayırlı olsun.
Gecenin bir koru aciklanmis olan sonuclardir. yazik arkadas insanlara.
10 dakikadır öğrenemediğim sonuçlardır. biri beni aydınlatsın.
edit: ösym sayesinde kardeşimin durumunu öğrenemediğim sonuçlardır.
kazananlara başarılar diliyorum.
mersin üniversitesi iktisat gelen sonuçtur.
Üniversite okumanın önemini yitirmesine bir sene daha yaklaşmış bulunmaktayız. insanları seçememeye başladılar üniversitede olmaması gereken çok insan var.
uludağ üniversitesini kazanan herkese yardıma hazır olduğumu söylemek istiyorum.
istanbulu kazanan gençlere tavsiyeler için.

(#16598763)
feysbukta yine özel üniversiteye gidiyorum ama sanıldığı kadar salak değilim yüzde elli burs ile kazandım onu da belirteyimciler güncellemelerini yaptı, herkes mutlu. hayırlı olsun gençler.