bugün

izlerken top dirk kuyta geldiğinde televeizyonun sesini kapatmama neden olan,brezilyanın tabiri cizse tatak geçtiği maçtır.

(bkz: köyt)
hollanda'nın hiç birşey yapamadığı ve maçı anlatan spikerlerin saçmaladığı maç.
spikerin dirk kuyt a köyt demesi ve robinho nun 4 kişiyi çalımladığında her seferinde robinhoya roben demesiyle maçtan soğumamıza neden olan maç.
maicon' un çok hırslı oynadığı ve her pozisyonun ardından sağa sola niyeti boşmuş bakışları attığı, kaka' nın tekmelere rağmen yere inmediği bir ilk yarı izlettirmiş maç.
hollanda bu tarz oynarsa 3-0 4-0 olabilir maç ama ikinci yarıda hollanda saldıracaktır ve maç kızışarak daha zevkli bir hal alacaktır. bazı sertliklerde olabilir.
sneider in ortası ile defansın kendi kalesine topu yollamasıyla birlikte 1-1 olmuş maç.

felipe melo olduğu belirtilmiş.
köyt ne abicim köyt ne ya.
spikerin kuyt'a sürekli köyt demesiyle beni deli etmiş mücadele.
hollanda'nın 2-1 yaptığı ve hepimizi coşturduğu maç.
benim kafam diyorr benim kafam diyorrr.
kafalara gel.
HD KALiTESiNDE iZLEMEK iÇiN

AYRICA ÖMER ÜRÜNDÜLSÜZ YAYIN.
levent özçelik köty diyebilmek için adeta özen gösteriyor. son golde ne ortayı kesenin ne de golu atanın adını topu aşıran köyt kadar duymadık.

levent özçelik : " -KöyT! inanılmaz aşırıyor kööytt... sneider benim kafam dedi..."

tamam abicim. he abicim...
(bkz: sınayder kafam girsin diyor)
hollanda bu maçı alırsa ömer üründül'ün bir kez daha göt olunuşunu hep beraber seyredeceğimiz maçtır. zira maç başından beri hollanda'nın işi zor, bu saatten sonra maç kolay kolay dönmez diye atıp tutuyordu. an itibarıyla 2-1 hollanda öne geçmiştir.
FELiPE MELO KIRMIZI KART GÖRDÜ. BREZiLYA AĞIR AĞIR HAZiN SONA DOĞRU iLERLiYOR.
ooooww kırmızı kart kır-mı-zı kart!!
once bu hareket daha sonra bu daha sonra bu!
saka gıbıler ya..
melo'nun kırmızı kart görmesi ile brezilya 10 kişi kalmıstır.
felipe melo'nun hayvani bir hareket sonucu kırmızı kartı gördüğü maçtır. Bu saatten sonra brezilya'ya "güle güle" demek düşer.
an itibari ile melo kırmızı kart görmüş takımını dağılmanın eşiğine getirmiştir.
ilk yarı sahada olmayan hollandanın farklı başladığı ikinci yarıda büyük ihtimal brezilyayı eleyeceği maçtır.
(bkz: top yuvarlak)
(bkz: hakem attı 10 oldu)
kupanın en enteresan maçı olarak geçiyor ama bu sefer ömer üründül enteresan bulmadı. heyhat.
Allah brezilya halkına dirayet versin. duasının spiker tarafından amin beklentileriyle yapıldığı maçtır. amin.
brezilya ulusal kanalı tadında spikerlerin anlattığı maç... ne oluyor lan öyle brezilya gol yedikten sonra üzülmeler falan... bir de köyt ne olm köyt ne laaaan...
gilberto melo'nun sağ kanattan bindirdiğini gördüğüm maç.
brezilya'nın eridiği maçtır.