bugün

beşiktaşımız kazanamazsa krize gireceği maç.

ne zaman en iyi olsak, takıma birşeyler oluyor. inşallah erciyes maçı uyarı olur ve yeneriz. zaten feneri gassarayı yenemeyeceksek şampiyon olmayalım.
karakartalların almasını dilediğim maçtır. lakin bu işler öyle dilemekle dua ile falan olmuyor iyi oynayan kazansın o halde.
fenerbahçenin puan alması halinde şampiyonluk yarışında ciddi avantaj sağlayacağı maç..daha ilk 8 haftada 3 derbi oynayacağız ve hepsi deplasmanda..buna rağmen rakiple arada puan farkı yok..ulan şu futbolla şu antrenörle de şampiyon olursak oha artık ligimizin kalitesini sikeyim
eğer yenilirsek beşiktaş olarak hakemin şerefsizliğinden yeniliriz..

https://www.youtube.com/watch?v=aOEIrK5KSMc
Güzel maç olacaktır.
şu an ilk defa bir derbi öncesi büyük konuşuyor oluyorum ki (Kadıköy'deki gs maçları hariç, zira her zaman çakıyoruz), fenerbahçemizin çok çok rahat kazanacağına dair bir his var içimde. en az 2 ya da 3 farkla.
not: tabi yenilebiliriz de. ben kesin yeneriz demiyorum, rahat yenebileceğimize dair bir his var içimde diyorum. entrymi caps almayın yani boşuna.

edit: daha maça bir hafta varken Beşiktaşlıların ''yenilirsek hakem yüzünden yeniliriz'' şeklinde olası mağlubiyete kılıf bulmaya başladığı maç. bu kadar ezik olmayın lan.
beşiktaşın kazanacağı maç.
gökhan töre'nin bir önceki hafta küfür etmesi sebebi ile kırmızı kart görmesinden dolayı forma giyemeyeceği karşılaşmadır. her hafta tartışmalı puanlar alan fenerbahçe'nin bu maçın altından nasıl kalkacağı ise merak konusu.
besiktasin kadrosunda ki herkes, kerim hariç tecrübelidir. ve türkiye de en az 3 kere derbi oynamıştır. bilip bilmeden nasıl salliyonuz amk.
rüyamda gördüm dakika 30 gibi beşiktaş öne geçecek ve kameraya göre sol kalede olacak ilk yarı. 2. yarı ise bjk sağ kaleye geçecek ama gol yemeyecek. maç sonucu 1-0 beşiktaş gördüm.

not: galatasaraylıyım.
fenerin jimnastik kulübüne anal çalışması yapacağı maç olacaktır. evet.
maç hakkında 3 farklı senaryom var.

1) gökhan'ın yokluğunda kerim frei topu ileriye taşır ve rakip sahada pas üçgeni kurulursa 81. entryde belirttiğim gibi maçı beşiktaş farklı kazanır. fenerbahçe mutlaka gol bulacaktır, o da duran toptan olabilir.

2) fenerbahçe ileri uçta basıp beşiktaş'ın kendi alanında pas trafiği yapmasına engel olursa maçı 2-0 ya da 3-0 gibi bir skorla kazanabilir.

3) iki takımda açık oynarsa maç 2-2 veya 4-3, 3-4 gibi skorlarla bitebilir.

öte yandan kalecilerin bu maçta sonucu belirleyeceğini düşünüyorum. beşiktaş ne yapıp edip fener'in caner ve gökhan'ı kullanmasını engellemesi gerekiyor. şok preslerle rakibin dengesini bozup gol bulabiliriz. fener'in bizim sahada futbol oynamasına izin vermemeli iyi bir yayılışla boş alan bırakmamalıyız. erciyes maçındaki gibi boşluklar bulurlarsa beşiktaş bırakın bir maçı aciz bir duruma düşüp sezonu bitirebilir. çünkü taraftar beşiktaş'ın aciz duruma düşmesine katlanamayacak ve mutlaka olaylar yaşanacaktır.

hak eden kazansın.

not: o değil de beşiktaş taraftarının neden kavgacı olduğunu da bu entry vesilesiyle çözmüş bulunmaktayım. yönetim sağ bek transferi yapmaz da sağ bek otobana dönerse taraftar haklı olarak kavga çıkarır tabii ki. ben bile öfkemi kontrol edemiyorum. beşiktaş bir takım olamadı sittin senesindir. sağ bek şart diyoruz. orta alanda ozan tufan gibi kaliteli bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Fenerbahçe'nin kazanacağı ve galibiyet serisinin başlayacağı maç olacaktır.
gökhan törenin eksikliğinde beşiktaşımın kanatlarda ve oyun kurmada çok zorlanacağı maçtır berabere bitme ihtimali çok ama çok yüksektir zira beşiktaş fenerbahçe gibi kötü oynayan takımlara karşı denge kuramıyor ve çok açık veriyor.
her sene olduğu gibi skor ne olursa olsun Gs'nin kazanacağı karşılaşmadır. yavru derbi
spor toto süper lig 8. hafta karşılaşmasıdır.
olcay vurdu gol oldu. ne vurdu bea!

tutar mı tutar.

(bkz: rezerved)
hadi canım 02 mi ciddi olamazsın?

başlık silindiği için entry' niz siliniyor.
üst olacak maçtır.

at fava.
gol çıkmaz.
iddaa'nın yine mbs1 olarak açtığı maç.
bjk:1,90 beraberlik:3,40 fb:2,60.
Beşiktaş'ımın yeneceği maçtır. 17 nisan 2005'te nasıl tarihi bir maç olduysa bu maç da tarihi olacaktır. Fenerli arkadaşlarımız farklı bir mağlubiyete hazır olsunlar.
fanatik bir fenerbahçeli olarak bu sezondaki kaderimizi tayin edecek maç olarak görüyorum..eğer yenersek fenerbahçeye matematiksel olmaktan ziyade manevi açıdan çok büyük katkı sağlayacak maçtır.. şu anda takım istenilen şekilde oynayamıyor tribünler gergin, hoca baskı altında. kazanırsak yüksek ihtimalle ilk devreyi sürklase edebiliriz.. diğer tarafa bakınca bjk formda ve favori görünüyor şampiyonluğu istiyorsa bu tarz maçları kendi evinde affetmemeli.. umuyoruz ki güzel bir maç olur ve kazanan fb olur..
fenerbahçe'nin alacağı aşikar.

maçı değil tabiki.
olimpiyat ve kasım kelimeleri yanyana gelince insanın keyfi kaçsa da yılın en iyi maçlarından biri olacak gibi duran karşılaşmadır.