bugün

asla güvenmeyeceğim kaşar tanesidir. elindekiyle yetinmeyi bilmeyen her zaman daha fazlasını isteyen asla gerçek sevgiyi tadamayacak olan kızdır. yazık.
üçüncüsünden hamile kalması muhtemeldir.
2 kızı aynı anda idare eden erkekten daha az yeteneklidir. tabi eğer bu bir yetenek meselesiyse...
(bkz: çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane)
yedi kocalı hürmüze meydan okuyan kızdır.
cakaldir. sinsilik yaparak 2 adamı birden mahvedebilir.
"Seni aldattığım sandığın herkese seni anlattım" durum guncellemesi en büyük hayat felsefeleridir.

Kendi gibilere denk düşmesini diledigim kız. Kimseciklere saygı falan duyamiyorum sori.
Yöneticidir.
Ay hiç öyle kaşardır, bilmem nedirvari kötü sözler sarfetmeyin. ikisini aynı anda idare ediyorsa zanaati zordur. Kızın içinde beceri vardır, zeka vardır, strateji yeteneği üst düzeydedir, yöneticilik-liderlik vasıflarına sahiptir.

Ne seninle ne sensiz şarkısıyla büyümüştür. iki erkek arasında kararsız kalmıştır ve tercihini sadece sevgililik durumunda yapacağını bildiğinden böyle bir yola baş vurmuştur. Hangisinin yanında kendini mutlu hissediyor ise şüphesiz onu seçecektir. Öyle abartmayın siz de alttarafı birkaç ay.

Ayrıca burası iran değil! isteyen 10 kişiye de birden hoşlantı duyabilir! Karşı çıkan yallah arabistan'a!
Ülkeyi iyice yobazlaştırdınız!!
birine sakso yaparken diğerine kukusunu dövdürüyordur. 2 ne ki...

3-4 işten bile değil.
erkek versiyonuna ders veriyordur. aldatmak nedir nasıl yapılır öğretiyordur. bu tarz erkek/kadın kişilerden münasebetle uzak durulmalı, eğer amaç seks ise direk suratına söylenip gerekli tepki alınmıyorsa hızla uzaklaşılmalıdır. bu sebeple de yaftalama yapılmamalı, gereksiz oldukları bilinmelidir.
Herkese sidik atarlar.
aynı anda derken?
müthiştir!

(bkz: double penetration)
ilerde holdinge genel koordinatör olmak için bireysel gelişim alıştırmaları yapan kızdır.
- benim eski ülke müdürüm,

Benim gibi 7 ayrı bölge müdürünü ve

italyan yönetim kurulunu idare eder.

Boş zamanlarında da kocasına yemek yapardı.

Ne zaman sevisiyorlardi ve 20 dakikayı geciyormuydu, hep aklımda kalmış,

Cesaret Edip bi türlü soramamistim.

(Aklımda deli sorular)

görsel
2 memesi olduğu içindir. derdiniz ; am- göt- meme değil mi zaten ? herkese bir meme işte.
Pek hayırlı bir kız değildir.
(bkz: angela merkel)

(bkz: ikiden de fazla)
Yaptigi karaktersizligin hakkini sonuna kadar veren kiz olabilir.
ben birini idare edemezken helal olsun 2 tanesini idare ediyordur.
varsa böyle kızlardan burada bana azcık taktik versin.
Elalalal derim yani. Erkek olarak biliyorum zor baya. Çift telefon kullanmak gerek.
ileride evlenir kısmet o aldatır
kocası aldatır ,böyle geçinir giderler.
alışkanlık yapar.
Günümüzün tüm kızları.
2 erkeğin her birinin idare ettiği 5 Kızdan biridir.
Düzen böyle.