bugün

25 yaşındaki kızlarımızdır.
at yarışı oynamayan kesim.
her geçen gün evde kalmaya bir adım daha yaklaşan kızlardır. Buna rağmen çoğu kendini hala genç kız sanıp erkek beğenmez.
90 sonrası riskli yaş grubudur efendim.90 iyidir iyi bilemedin 93
dahil olduğum gruptur. bekarım evde kalmak üzereyim sözlükten erkek bakıyorum ilgililere duyurulur. Marmara bölgesi tercih sebebidir.
bazısı çok güzel olan kızlardır.
3-5 sene öncesinde dalga geçilen ama şimdi dana gibi olmuş kızlardır. Utandırdınız beni çılgın şeyler.
az daha evlenmezlerse evde kalacak kızlardır.
Zamanın sümüklüleriydiler. Dalga geçtiğim için özür dilerim hepinizden lan. Nereden bileyim böyle olacağınızı.
yaşıtlarım.. canlarını yerim ben onların, kedilerim benim..

kedi canınızı sizi..
Bir yaş küçüklerim. Bunlardan bi tanesiyle sevgili olmuştum bi ara. Yürümedi. Olsun yine de iyi bi kızdı. Hem kötü denmez.

(bkz: senin anana bacına kötü deseler hoş mu)
Benden 2 yaş büyük olan kızlardır.
Hepsi 1990 yılında doğmuştur, başka bir özellikleri yoktur. Ama bazıları varmış gibi kendini övüp durur.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: geldi yine tipini Siktiğimin)
başlığı okuduğumda içimi karartan kızlardır. ulan siz ergenlerin ablası oluyorsanız biz 87 nesli amcası mı oluyoruz. hemen bi yaşınızı büyütmeyin az daha küçük takılalım ne olacak. yaş dayanmış 30 a. gece gece insanda moral bırakmıyorsunuz.
çok yaşlı geliyor gözlerime.
ablamdırlar, teyzemdirler öperim ellerinden.
*
Bir tanesi sayesinde hayatımı ıskaladım.

Siz siz olun ilişkiniz 5 yılı geçtiyse evlenin.
En güzel dönemlerini yaşamaktadırlar şu an...
an itibariyle +1 "evde kalmış" itemine sahip olmuş kızlardır.

üzülmeyin canlarım be.

edit: sanirim bir bayan yazar, toplum algisi ve mahalle baskisina ironi yaptigim bu entryme gercekten alinmis. niyetimin ne oldugunu anlatip, alinacak bayanlardan ozur dilerim.
bizene gülüm yahu.
25 yaşındaki kızlarıdır.
Artık yaşlanmış ablalardır. Evlilik, söz, nişan dönemlerinin olabileceği zamanlardır.
am kasları ciddi biçimde gevşemiştir. artık genç değiller.
artık yirmili yaşlarının ortalarındadırlar.