bugün

dokanın elle aldıktan sonra golü attığı maç.

sikecem ya sonra Beşiktaş taraftarı çok küfür ediyor diyorlar.

he amk ediyoruz.
an itibariyle doka'nin goluyle durum 2-2... FErnandes oyuna giriyor.
besıktasın 2-2 berabere kaldıgı mac olmustur.
ibb'nin şampiyonluk yolunda çok önemli bir puanı yine beşiktaş'tan aldığı maç. bence hepsine 300 bin euro prim verilsin.
ayrıca doka'nın golü çok güzeldi. gerek pozisyon öncesi topu elle müthiş yumuşatma ve sonrasında sivok'un kıçına çarpıp
giren top. hakem herhalde uykudaydı o ara.
beşiktaşın ibb kanseri sebebiyle biz galatasaray olarak liderliği sürdürmemize neden olmuş maç. ibb'nin 2.golünde elle oynama vardı. zevkli maçtı.
Hakemin Nedense Lider Olacağımız Hafta Gözüne Tır Girdiği Maçtır. Ulan Madem O Elle Oynamayı Göremiyorsun Git Patates Sat.
beşiktaşın liderlik şansını teptiği maç şansımıza sıçayım.
beşiktaşın liderliğini 1 hafta ertelediği maçtır.
ibb'nin attığı iki golün de hakem hatası olduğu maç. ilk golde almeida'nın üzerine çıktılar faul vermedi, dönen top gol oldu. ikincisinde doka resmen eliyle aldı topu, hakem yine ses çıkarmadı. anlam veremiyorum nedir bu takımdan istediğiniz arkadaş yıllardır bırakmadınız şu takımın peşini. emek hırsızının teki kendini 30 metre atmasa, bugün hakem sadece dokanın pozisyonuna doğru karar verse bu takım 4 puan farkla lider olacaktı.
karşılaşma öncesi götten nefes alan 'wesley sneijder fun clup' üyelerinin, bitiş düdüğü ile derin bir ohh çektiği karşılaşma.

sanki kasımpaşanın dün eline verdiği oğlan bunlar değil.

(bkz: el sikiyle gerdeğe girmek)
beşiktaş'ın hak ettiği maçtır.

tanımı yaptık artık sinirden kendimi sikebilirim. ulan artık bizim kocamız ne sarışınlardan herhangi biri ne anadolunun 61'i ne timsahı, bildiğin musallat oldu bu belediye başımıza lan. oğlum bi siktirin gidin lan hiçbir takımdan çekmedik sizden çektiğimizi.

arkadaş bu nasıl hakemdir lan, bu amına koyduklarıma el ile oynamak serbest herhalde, elle topu önüne alıyor pas veriyor al ibb'nin golü. ulan maçın son anlarında taç kullanılacak, kasti olarak oyuna el ile müdahale kırmızı karttır arkadaşım, bildiğin kırmızı kart, elle müdahale değil, kasti elle müdahale var ulan allahsız, tam kenarda oluyor hakemin gözü önünde. ulan vicdansız hiç mi galatasaraya rakip olmasın lan bu ligde. şerefsiz.

oy sinirimi alamadım, bir lafım da veli kavlak denen yamuk ağızlıya, gevrek gevrek koşuşundan tanıyorum seni oğlum, topa yaklaştıkça ayaklarının birbirine dolanmasından 100 metreden anlıyorum. vay amına koyim bu nedir lan, sen duruyorsun maç berabere, kazanmamız için oğuzhan çıkıyor ferdi reyis giriyor. çünkü sen gol yollarında mühimsin öyle mi hacı.

vay amına koyim ya. öyle bir maç. sigara üstüne sigara yaktım o bitti yeni sipariş ettim lan. vay amına koyim.
galatasaray' ın liderliğe hakem yardımıyla 1 hafta daha devam etmesine sebep olmuş maçtır. amk bi de hakemler fenerli, fenerasyon falan der bu kedicikler.
veli ve samet aybaba'nin irzina girdigi mac. lan bu veli niye 90 dakika oynar onu birak niye besiktas'ta top oynar. gider oguzhan'i cikarir.
hakemin katlettiği maçtır. belediyenin birinci golünde almeidaya faul vardı ikinci golde doka elle topu aldı almayı bırak bildiğin taşıdı. herkes gördü tek hakemler görmedi ne hikmetse.
kendi açımdan maçın son dakikalarında cihan haspolatlı'nın taç atışından önceki engellemesi (daha doğrusu blok koyması) en ilgi çekici an olmuştur. eski camiasının ruhunu hala taşıyor belli ki. ayrıca doka'nın attığı golden önce topu elle aldığını da görmeyen yoktu ama hakemler göremedi nedense.
ÇALINAN 2 PUANIMIZIN DEGERI ORTAYA CIKAN HAFTA OLMUSTUR.
Beşiktaş'ın yine hakkının yendiği maçtır.
galatasaray'ın köpeği ibb nin yine yapacağını yaptığı maçtır.
ulan bu takım niye bize gelince farklı oynar.
19 ocak 2013 beşiktaş barcelona maçı olsaydı golden önce el var falan diye sitem ederdim de söz konusu ibb olunca kaderime gülümsüyorum. elle olmasa başka bir şekilde atarlardı. yenemiyoruz işte bu adamları. hani şike vs yüzünden lig düşürülseler her takım bunları hükmen 3-0 yenmiş olacak biz hükmen 1-1 berabere kalacaz. olmayınca olmuyor.
çok sıkı istanbul derbisi , ibb yaptı yine yapacağını.
Belediye'nin attigi birinci golden once almeida'nin tepesine cikip orada birkac saniye bekleyip ne var ne yok diye etrafa bakan lavugu gormeyip besiktas'in hakkinin yendigini lig tv yayin yonetmeninin bir kez bile tekrarini gostermemesi pek manidardir. Doka'nin golunu soylemeye gerek bile yok zaten. Yaziktir!
şerefsiz hakemin beşiktaş'ın hakkını yediği maçtır .

anladık gs şampiyon yapılacak mutlu olun.
Bu maçtan sonra anladım ki Beşiktaş'ımın 3 puan alması için hakemi de kaleye sokması gerekiyor.
bir galatasaraylı olarak söyleyebilirim ki, rakibinin attığı 2. golde topun bariz elle düzeltilmiş olmasının tam bir fiyasko olduğu maçtır. hakemler herkese iltimas geçiyor ama yazık olmuş resmen. beşiktaşın hücumda çok daha etkili olduğu bir maçı kaybetmesi büyük şanssızlık...