bugün

az önce hücumda kendi oyuncusuna takılarak turnike kaçıran livingston için faul kararı çıkan komik maçtır. buna da yorum yapsana curry sosu?
Kyre irving dümenin başına geçti yürüyoruz şampiyonluğa.
lebron savunmasında iguodala ve green in de hakkını vermek gerekir, birini geçse diğeri geliyor karşısına. şimdiye kadar istediklerini aldılar ama bu da onlara 11 asist olarak döndü, 20 de sayısı var.

bitime 6.12 kala 85-83 devam ediyor.
cleveland'ın tarafında olduğum güzide maçtır.

gördüğüm en iyi final serilerinden biriydi bu seri. irvingi ve curry k.thompson ikilisini çok beğeniyorum bu yıl. lebron zaten başımızın üstünde..
Daha birkaç saat önce basketbol ile ilgilenmeyeceğini beyan eden kardeşimi fanatik taraftar yapmış maçtır.
bu oyunun cidden ruhu var...
lebroncuların eline vereceğiz.
yürüyün çocuklar yürüyün!
Tahmini uzatmalara gidecek maç. Net.
Ulan ben zevkine izleyip gsw yi destekliyorum ama sayılar kaçtıkça kalp ritmim hızlanıyor amk bir an heyecanlandım yine.
lebronun suyu lokur lokur içip orucu bozduğu maç. müslüman uyuma!
ben beyazlari tutuyorum. adi her ne ise artik. ehe.
lebron nasıl bir bloktur bu be kardeşim dediğimiz maçtır.
Yok artık LeBron James! Gsw sikicem ırkını hadi ulan bu nasıl hücum anlayışı !
lebron havadır civadır. bir blok yaptı diye kral yaptınız. eline vereceğiz eline.
Ulan o blok nasıl bi şeydi insan misin sen lebrooooooon.
Efsane blok yaptı lebron hakkını vermek lazım.

Ama golden state çakacak o ayrı.
We are the champion... Cavs.
cleveland şampiyon.
king çok kötü düştü.
ve o blok şerefine şampiyonluk gelmeli!.
irving in üçlüğüyle 92-89 a gelmiş olan maç. bitime 18 sn var.

derken lebron smaca giderken çok sert bir müdahale geldi green den, bakalım hakemler ne karar verecek. flagrant olmalı bence!

edit: tam tahmin ettiğim gibi hiçbir karar çıkmadı, sonra hakemler diye zırlamayın curry sosları. lebron birini kaçırdı ve 93-89 oldu, akıllı olursa cavs alır.
şampiyon cavsssssssss.
Cavs aldı amk

Lebrona dua edin picler.
LeBron kırık bilekle attı şampiyon yaptı. Curry normal bilekle attı şampiyonluktan etti.
veee cavs şampiyon! helal olsun size, 3-1 den gelip şampiyon oldunuz ve yine tarih yazdınız! camiaya ilk şampiyonluğu da getirdiniz!

şimdi çıkıp tebrik edecek misiniz bakalım curry sosları, delikanlı mısınız?
koskoca adam parkede secdeye yattı ağlıyor. mükemmel.
Koyduk mu derler adama ulaaan.