bugün

Sevgilimden iki cm kısa olan kızdır.
ayı gibi kilolu değilse manken olur, türkiye güzeli olur, en kötüsü yatlarda zenginlere verir.

çünkü kıymetlidir.
Pandik den 8 cm kısa olan kızdır.
Standartlarin ustundedir. Birde topuklu ayakkabi giyerler dev anasi gibi olurlar benim gibi kisa boylu kizlara dert olan kizlardir

(bkz: 1 50 boyundaki kürt kizi)
Ortalama bir Türk erkeğinin pandik atmak için parmak uçlarında yükselmesini gerektiren kızdır. Eksilemeyin olum işte ülkemizdeki erkek boy ortalaması kısa işte napalım.
benim boyumda türk kızı. türk oldugu için bagrıma basarım ama yakışmayız. 170 olsa olurdu
1.76 cm daki türk kızından 1 cm kısa kızdır.
sevilen sayılandır. tabii vücu orantısı ve boy- kilo oranı da iyi ise.
gozumuzun nurudur basimizin tacidir voleybol oynamasi gereken kizdir ayrica.
sevgili bulmakta zorlanır. zira bi yerden sonra kendisi sorun etmese dahi hoşlandığı/sevdiği kendisinden kısa erkekler sorun eder. ondan sonra bu bacım oturur "vay ben niye bu kadar uzunum, hadi ben uzunum niye türk erkeği benden kısa, hadi kısalar niye bu kadar kompleks yapıyolar." diye başlar sızlanmaya ki bu durumda en yakınındaki 1.50'lik kız arkadaşı kürekle ağzına vurur.
numunedir efendim.
(bkz: at)
ithal olması, bu topraklarda yetişmiş olmaması muhtemeldir.
Hoş görünür tabii yüzü de güzelse.
Topuklu da giyiyorsa Turkiye'de cok dikkat ceken bir kizdir. Ama gitse bir Hollanda'ya mesela hic de garipsenmeyecektir.
boyu uzunsa siki de uzun olan kızdır.
Vurduruyordur. (bir kerede ben yazayım dedim)

Turkiyeye göre fazla uzun sayılabilcek kızdır.manken gibi kız be sıfatına yaraşır bir kızımızdır.
standart türk erkeklerine bakmayacak kızdır.
standartlar eksiler şimdi.
evlenilmemesi için hiçbir geçerli sebep olmayan türk kızıdır.
(bkz: bordo rujum olmadan asla)Topuklu ayakkabıları rüyasında görecek olan insandır. Ayrıca annesinin tencerelerini indiren, yüksek yerlerde ki ayak işleri yapan türk kızımızdır. Kısa olan arkadaşları pek yanlarında gezdirmek istemez.
evladım napıyorsunuz siz sözlükte 175 altı kız yok ki zaten.
190 boyu olan erkek için idealdir. aradığımdır. bul beni aradım seni.
şahsımdır.
çok az gördüğüm, gördüklerimin bi çoğunda özgüven patlaması olduğunu düşündüğüm kızlar, ama iyidir güzeldir sevilesidir bazıları.
Sulak topraklarda yetişen endemik bir kız türüdür.