bugün

düşlerinin büyüklüğü kadar özgür olunan yaşlardır.
o yasta dilediginle yedi yil sonra diledigin ayni olabiliyor. hayalperestlik yasla olmuyor demek ki...
kısa yoldan sağlam gelirli az riskli bir iş sahibi hayal ediyordum. bu işe sahip olduğumda yaş 27 olmuştu. oku, dirsek çürüt, bin türlü dertle tasa ile uğraş, asgari ücretle iliğine kadar sömürül, kpss'yi kazan, mülakatları atla derken; ömrümden en iyi 10 yılım gitti. sonuç: şaşkın bir yüz ifadesi ve kel bir kafa...
yazdığı şiirleri kitap halinde görmek ve ünlü bir şair olmak. 22 yaşındayım
(bkz: hiç büyüme çocuk)
çıkacak kasetimin 1.5 milyon satmasıydı.
üniversite kazanacaktık, okuyacaktık, sonrasında stressiz bir hayatımız olacaktı,sevdiklerimizle beraber yaşayıp mutlu mesut olacaktık.hayatımda yaşamadığım kadar stresim var,ailemden sevdiklerimden çok uzağım, ne mutluyum ne mesut.kim kandırdı lan bizi.
ayakları yere basmayan uçarı hayallerdir. o yaşlarda herkes kendinin farklı olduğunu özel olduğunu düşünür. o yüzden hayalleri de sıradışıdı, olağanüstüdür. oysa yaş ilerleyince aynı kişi sıradan bir insan gibi olabilmek için olağan bir gayret sarfeder.
hayal kırıklığıyla sonlanması muhtemel olan hayallerdir.
at yarışını kazanmak.
(bkz: ösym)
şimdilerde hepsi piç olan hayallerdir.
18. doğum günümü kumarhanede kutlamak istiyordum.
sanki ömrüm kumarhanede geçmiş gibi. elimde viski bardağıyla rulet masasında oturacağımı falan hayal ediyordum herhalde.
http://i250.photobucket.c.../mytvblog/bscap000wp8.jpg

kimileri için böyle bir şeydir.
ünlü olma hayalleri..
hunharca iddaa oynayıp daha tutmadan tutacak parayı ne yapcağını düşünmektir. ki o iddaa hiçbir zaman tutmıycaktır.
Universiteyi kazanip Beyaz Şov'a gitmek. Lisedeyken salaktim ben.
(bkz: nasib olursa seneye artık)
seneye taksimdeki her bara girebilmek,
oy atacak olmak,
sevdiğin kızla evlenip çocuğun adını ada,su yada deniz koymak.
hayatın en neşeli yıllarının yaşandığı dönemlerde kurulan hayallerdir ama emin olun yarısından fazlası çöpe gider.
özelikle 25 inden sonra insan hayata daha bir realist bakar.
20li yaşlarda eseri kalmayacak hayallerdir.
kurduğum hayallerdir. bu yazı hawai adalarında geçirmek istiyorum ama yine evdeyiz anlaşılan.
salçalı ekmek. *
güzel hayallerdir.
onlarla çok zaman geçirirsiniz.
sizden biridirler.
kurarken mutluluk verirler.
olabileceğini düşünürsünüz.
ama olmayacağını söylerler.
dünyaca ünlü bir yazar olmaktı. Uludağca ünsüz bir yazarım şimdi ne yazık ki.
Hayalim bir dünya turu , her gittiğim yerde en az 1 ay kalmak, oralarda yeni arkadaşlar edinmek ve herkesle aynı dili konuşabilmek.
Ayrıca ikna kabiliyetimin çok iyi olmasını da isterdim.