bugün

Abi hala ozan oynamasın bilmem ne muhabbeti yapılmış ya sadece gülerim ben buna. ilk maçta kaleci dahil tüm takım yattı, yürüyerek top oynadı ama ceza ozan' a kesildi ya helal olsun.
Bu kadro ile çıkmamız lazım.
K-Volkan s.b-Gökhan stp-Ahmet stp-H.Balta s.b-Caner sk-Emre Mor d.o-M.Topal o.k-Nuri s.k-Arda santrafor a.-Hakan Ç f-Yunus .
ispanya'nın cumshot yapacağı maçtır.
5-0 turkiye yenilir.
milyon euroları sırf futbol oynayabildikleri bakın iyi oynadıkları demiyorum oynayabildikleri için kazanan bir takım futbolcunun ülkemi temsil edeceği maç.

arda turan adlı şahsın basın toplantısını dinledim az önce. diyor ki iyi oynayalım ama gruptan çıkamayalım rahat bir şekilde geri dönerim ve ekliyor arkadaşlarıma (bkz: ozan tufan) yapılan sert eleştiriler onları fazlasıyla üzüyor.

hey adaletini siktiğimin dünyası. yıllarca dirsek çürüttük mühendis olduk şurda aylık 2500 liraya çalışıyorum. buna da şükür. ama !

yine ben mühendisim benden daha zor çalışma şartlarında çok daha az ücretle çalışan mavi yaka dediğimiz işçi sınıfı var değil mi ?

desin ki patronuna işçi "patroncuğum elimden geleni yaptım ama işi yetiştiremedim." patron ona der mi ki "olsun sen iyi çalıştın rahat bir şekilde evine dön."

ya da siz hiç biliyor musunuz insanların çalışma ortamında üstlerine gelen psikolojik baskıyı ? var mı çalışanın "ya üstüme çok geliyolar uff" deme hakkı. ne derse desin köpek gibi çalışman lazım özellikle özel sektörden bahsediyorum.

ve bu insanlar sizin bir senede kazandığınız parayı ömür boyu çalışarak kazanamıyorlar.

ağlamayın.
takımın başında daha aklı başında bir hoca olsaydı şöyle çıkılırdı maça:

----------volkan demirel----------

gökhan ersan serdar caner

olcay topal ozan arda

--------hakan---------

-------cenk------------
ispanya'nın bizi elek, kevgir edeceği maçtır. Turnuvanın tüm maçlarını takip ettim en kaliteli futbolu oynayan ispanyollar. Sadece topu boş kaleye yuvarlayana kadar uğraşma çabalarından vazgeçmeleri gerekiyor.

Umutlu olmak istiyorum 2008 ruhu diyorum ama hoca çok yanlış tercihler kullanıyor taktiksel anlamda. Oyuncu ismi üzerinden kelime yapmayacağım hepsi bu milletin çocuğu fakat taktik çok yanlış. Oğuzhan, Arda, Hakan bu üç oyuncuda topu ayağına isteyen topçular ispanya gibi topa çok hakim olan bir takıma karşı aynı kadro ile çıkarsak %75-%25 olacaktır topla oynama.
ispanpa-Türkiye maçı yayınlanmadan önce +18 ve "şiddet-korku içerir" uyarıları yapılmalı.
ispanya bize hallenir.
Mantığım ve duygularımın çatıştığı maç.
Bir olacak olması muhtemel var, bi de olmasını istediğim.
Rakipler kalite, kondisyon ve teknik olarak bizden çok daha üstün. Gidin 10 tane ruh getirin koyun bir faydası olmaz.
boğalara kıymaları hariç medeni ispanyol halkını temsil eden ispanya yı desteklediğim karşılaşma. türkiye gibi canavarlar ülkesinin takımını destekleyecek değiliz. gracias.
street fighterda speyn dediğindeki gerginlik var havada.
zor maç.
Milli marşa iştirak ettim bende sahaya çıkıyorum.
Ulan umut fakirin ekmeğidir, sevindir bizi milli takım be.
burada ispanya diye yırtınan bi gebeş vardı nerde o.
Hakem sırpmış kesmese bari bizim oyuncuları kasap.
yenilirsek son maçta çekleri mutlaka yenmemiz gerek. muhtemelen yenileceğiz ama umutlar tükenmiyor, daha şimdiden iş son maça kalmış durumda. gerçi hesap karışık, en iyi 4 üçüncüden biri olabilme hesabını yapadım ben.

ispanyayı yenersek üst tura kalırız ama bu hayal gibi.
Bu arada milli takım forması çok kötü. Renk cümbüşü olmuş, o formaya çoraplar veya şort beyaz olsaymış keşke.
Turnuvanin en farkli galibiyetini alacagiz bugun. Viva ispanya.
Bu kadro 17dk dan sonra 3 tane yer. Orta sahada mücadele edecek kimse yok.
9 dakika geçti Topla oynama oranı yüzde 80 ispanya sanırım.
buskets denen öküzü neden sevmediğimi tekrar hatırlatan maçtır. tam tiyatrocu köpek ya silinmedi sahalardan..
hırvatistan maçını izlerken küfür etmekten sesim kısıldı ve 2 gün boğazımın ağrısından vito corleone gibi dolandım etrafra. bu akşam maç izlemek yerine balkonda, denize karşı biramı içerken history channel'ın yeni mini dizisi barbarians rising'in ilk 2 bölümünü izleyeceğim. kimse kusura bakmasın ama bir saç fetişisti, bir reklam yıldızı ve bir imparator için aynı eziyeti 3 gün daha çekemem.
An itibariyle ispanya istanbul surlarını dövüyor.
Baktık rakip kaleye gidemiyoruz, Kendi kalemize gol kaçırdık.