bugün

2 tane askeri helikopterin düştüğü, hükümet odaklı olduğu iddia edilen büyük çapta yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun başlatıldığı, koç grubuna 60 milyon dolarlık vergi cezasının kesildiği, iktidar milletvekili hakan şükür'ün istifa ettiği gün olmuştur. fakat tüm bunların yanında abdullah gül'ün meksika-türkiye ilişkilerine değindiği konuşması ve recep tayyip erdoğan'ın konya'da yaptığı mevlana ve hoşgörü temalı konuşması gündeme damga vurmuştur.
(bkz: 2013 yılına damgasını vuran olaylar)
türkiye için bir bakıma iyi bir gün. suçlular yakalandı ve umarım cezalarını bulacaklar.
benim için de hayatımın en kötü günlerinden biri. (bkz: aralık ayının laneti)
Düşen helikopterlerin düşme sebebini akp ye bağlayan kansızları bize gösteren gündür.
Şerefsizlik parayla değil ya görüldüğü üzere böyle düşünenler oluyor.
tarihe geçecek bir gün.
yolsuzluklarla savaşıyoruz deyip yolsuzluk yapanları da gördük ya...
o gün yakalanan şey ile yapılabilenler korkutucudur.

https://fbcdn-sphotos-c-a...880096276_627659764_n.jpg
AKP nin abbas yolcu olduğu tarihtir. Bundan sonra her 17 aralıkta kına gecesi düzenlenecektir.
17+12=29 (aralık 12. ay)

at ortadan sıfırı 2+13=15

15+29=44

1969-2013 MHP 44 yaşında.

önemli bir tarih.
hırsızlık ve yolsuzluk haftasının yıldönümü, herkeşe hayırlı olsun bu tarih, unutma unutturma.
bu ülkenin başına gelmiş geçmiş en büyük belanın deşifre edildiği gündür, bugün yıldönümüdür, dünyanın en büyük yağmasının, hırsızlığının tescillendiği bir gündür, ülkemizin en kara günüdür.. en utanç duyulası gündür, zira o günden sonra hırsızlar yağ gibi üste çıkmış pişkin pişkin ahlaktan namustan doğruluktan bahsetmeye devam etmiştirler, ve işte bugün bir yıl oldu, ne mi oldu, aynı tas aynı hamam! insanımız hırsızı seviyor, ahlaksızı seviyor, öyle ki sadece şurada bile bugün hakkında, hırsızlık hakkında bir iki kelam eden yazar bile kalmamış, varsa yoksa din başlıklı konular, onlar da cehalet ürünü, saçma sapan şeyler, ben şahsen kendim, bu milletin içinden biri olarak yaşadığımız bu travma nedeniyle büyük bir utanç duyuyorum, üstüme alınıyorum evet,, çünkü bu toprakların çocuğuyum,,

hırsızların gözü aydın olsun, böyle bir milleti daha da bulamazlar,, kıymetini bilsinler çalmaya ve arsızlığa devam etsinler,,

elbet ahiret var
elbet hesap günü var

ve elbet allah var..
turkiye tarihinin yüz karası günü. unutma unutturma.
10 gun sonra 2. Yılını kutlayacağımız rezalet günü.
bu halkın cehalet derecesini ve ne kadarının vatanperver olmadığını bizlere göstermiş gündür.
milletçe unutmamamız gereken gündür. 2.yıl dönümü kutlu olsun efendim.
herkesin gündüz vakti saygı duruşuna geçmesi gereken gün. büyük vurguna saygı duyalım çocuklar.
Osmanlı'nın doğuşudur.
(bkz: 17 25 aralık yargılanmaktan yırttık bayramı) olarak her yıl kutlanması gereken tarih.
Akp'nin cokusunun basladigi gun.

Akp'yle birlikte cokenler:

* siyasal islam dusuncesi

* muhafazakar halkin yukselisi

* tarikat ve cemaatlere guven

Bunlarin arasinda en cok kaybeden suphesizki siyasal islam dusuncesi olmustur. Artik bu ulkede akp'den sonra siyasal islamcilarin basa gelme sansi kalmamistir.
gezi olaylarından sonra fetönün ikinci dalga darbesi.
Akp ve fetönün foyalarının meydana çıktığı gün.
(bkz: köylü dövüşü)
hırsızlık operasyonu günü.
25 aralıkla birlikte akp'nin yolsuzluklarının ortaya çıktığı bir gün.