bugün

Olabilir bir durumdur,
zira bazı insanlar yani çocuklar, oldukları yaşlarından daha olgun olurlar.
Çünkü hayat onları olgunlaştırmışdır.
Bir 10-15 sene sonra tekrar 'ergen olmadığı' Yıllara geri dönmek isteyecek ergen söylemidir.
keske o yaslar da olsaydim da, ben ergenim diye bagirabilseydim dedigim durum. ileride keske donebilseydim diyecegin yaslardasin, ergensin.
iş adamısın dimi yada mafya babasısın. Evet hatta godfather'sın. Ya nesin lan dedirtir, çileden çıkartır.
tam ergen lafı.
hala bakir olan bir ergenin çığlığıdır.
ergenliğin en önemli belirtilerinden biri olmasıdır.
ben sana ergensin demedim, embesilsin dedim.
daha ergenliğe girmediğini beyan eden söylem.
bir atarlı ergen lafı. birinin sarhoş olup olmadığını anlamak için sarhoş değilim demesini esas alan biri olarak ben ergen değilim diyen birinin normal bir ergenden daha ergen olduğunu düşünürüm azizim.
hayat sana acımasız davrandığında çocukluk yapacağın hiçbir zaman kalmaz durumudur.
sonuçta hepimiz bir zamanlar ergen olduk peki bundan utanç mı duyduk?

ben duymadım açıkçası büyüklerimin beni eziklediği bir ortamda bulunmadım ve bu sorun olmadı benim için o yüzden takılacak mevzu değildir sonuçta hep aynı kalacak değil insan zamanla büyüyecektir.
En son 16 yaşındaki bir gence " ne kadar da ergen olmayan bir çocuk" dediğimde çocuk sigara içerken perdeyi yakmak suretiyle nerdeyse koca Apartmanı yakacaktı...
Benim iddiam. Sonuna kadar arkasındayım. Heh yeter artık be.
bir ergen feryadı.
24 yaşında olarak biz hiç 16 olmadık sanki embesil.
kaybol.
13 yaşındayım. Ve olgunum.
18 yaşındayım ve emekliliğim geldi.
görsel
Sen "ben ergen degilim" dersen, sabri "messiyim" der , tayyip calmıyorum der. Lütfen.
Oo aleyna, hoşgeldin.
Helal sana.
Bıyıklar terlemeye başladı mı hocam?
Tamam kardeşim sakin ol haklısın ergen olan sen değil bizleriz hadi derin derin nefes al rahatla sonra da sütünü iç.
Kendini kandırıp bir yerlere gelemeyeceğini eninde sonunda anlayacak kişidir.