bugün

lke yarra yemiş gidim survivoru izliyim.
tahmin ettiğimiz istikamette gelen sonuçlardır. Şunu söylemek lazımdır ki, bu kadar kıran kırana mücadele olmasının maksad-ı asliyyesi hayırcıların demokrasi sömürüleri ve tek adam üzerinden yürüttükleri ahmakça bir propagandadır. Halkımız da bunlardan tedirgin olduğundan dolayı bir %8 bu yüzden hayır demiştir. Lakin elhamdulillah-i rabbil alemin rabbimiz oyunlarını bozdu!

Bu zafer bize allahın armağanıdır! ya allah, bismillah, allahu ekber!
Açıklanması 3 gün sürecektir.
Chp'nin hikayesi cok dolambacli. "Hayir oylari bizim tutanaklarimiza gore 2 puan onde" falan diyemiyorlar. Kaybettik.
sandıkları terk etmeyin!
Hayir beklerken son dakikalarda olan degisikliklerle evet cikacak gibi gorunen sonuclardir. Emineli beratli sumeyyeli balkon konusmasi gormek istemiyorum bu gece. Zaten herkes koyun olmuş.
Büyük şehirlerde kazanıp 150 binlik şehirlere kaybetme startejisini metin metiner , şamil tayyar bile yazmazdi .. var bi ibnelik.
2 puanlık farka bakınca ülkücülerin sonucu belirlemiş olduğu görülüyor. Yeni sistem En başta ülkücülere hayırlı olsun.Demek ki böyle istiyorlar.
defalarca bu işin içinde olmuş birisi olarak söyleyeyim arkadaşım aa %51 diyosa sonuç hayırdır. ha müdahale olur olmaz orasını bilemem. yarın sabaha kadar net bir sonuç beklemeyin.
Bu kadar net söylüyorum bugün feci şekilde hastalandım;ne olursa olsun doğup,büyüdüğüm alışmış olduğum sistem ve rejim için sandığa gittim.
kişi veya hertürlü siyasi idea seçiminin dışında olan bir halk oylamasından bahsediyorum ve bunu alenen interaktif sözlük ortamına afişe ediyorum,şu an kırsaldayım Karsın bir ilçesindeyim ilçeye bağlı bir köyündeyim ve namusum şerefim üzerine konuşuyorum ki seçmenin oy kullandığı okulu koruyan ve sandık başında olmayan koruyucular,sandık başında imam ve muhtar...
ne mi oldu?
Puşt oy kabinine yanıma gelip eveti bas diye ısrar etmeye başladı,ailecek gittik ve adamın tutuşmuşluğunun farkındamısınız,adam sırayla pederin benim bütün ailenin yanına geldi ve ağladı ve bakan şu an çıkmış adaletli seçimden bahsediyor,namusu ve şerefi olan evet veren arkadaşlara sesleniyorum inandığınız kitap için,yarın olacak ahiret için işte hakikat bu diyecek birşey yok..
Eli ayağı tutmayan,değil gündem gündelik yaşantıdan bile haberi olmayan ninenin,dedenin aklı çelinip bu idealar empoze ediliyor ve istatistik olarak bu manipülasyon sağlanıyorken siz adaletten,halk oylamasından bahsetmeyin sakın bahsetmeyin..
unutmayın ki ülkeyi savaşa sürüklüyorsunuz..
Geçmiş olsun bundan sonra ..Artık önümüzdeki süreçte hayırlı ollsa bari.
Sorarlarsa, demokrasi kazandi dersiniz.
o degil de suriyeliler once kendi ulkelerini batirdi simdi de bizimkini batiriyolar.
türkiye cumhuriyeti bu sonuçlarla bir ortadoğu ülkesi olmaya biraz daha yaklaşmıştır.
Evet çıktı. boşa kasmayın.
normal şartlarda hayır oyu en az %55 çıkması gerekirken suan evet oyu türlü hilelerle 1 puan önde. bu seçim asla vicdanlarda kabul görmez. çünkü eşit şartlarda bir propaganda yürütülmedi .
5. günün şafağında tepelere bakan Théoden gibiyim.
Aksener simdi fox a baglanip AA nin gosterdigi gibi degil sonuclar dedi. Ysk dan bizzat eldigi bilgiye gore 48 evet 52 hayir mis.
Muhursuz oylara girmiyorum bile
Bu gece uzun.
Amk seçim bitti sandıkların %99'u açıldı bunlar daha sonuçlar çok farklı diyor. Bi bıkmadınız la her seçim aynı terane. Hep bi çamura yatma çabaları.
(bkz: ağlama melis)
Abdullah GÜL + A. Davutoğlu+ PKK + FETÖ + DEAŞ + DHKP-C + Angela Merkel + CHP + HDP + PYD + YPG + HOLLANDA + ABD = 48,51

REiS= % 51.5
Sonuç bu;

görsel
Hala bu referandumu akp-chp rekabeti ya da siyasi bir kapışma olarak algılayan mikroorganizmalar var.

Keşke her zaman yaptığınız gibi büyük resmi görebilseniz de bu olayda nasıl bir bok yediğinizi anlasanız.

Ama her şey boka sardığında ve bunu da elinize gözünüze bulaştırdığınızda sakın ola gelmeyin milletim, ölürüm türkiyem diye. Unutmayın bu millet sizi 2 defa affetti. Kandırıldık aldatıldık diye ağladığınız yetti artık amk çocukları.
Mühürsüz oy pusulaların akıbeti, etrafta dolaşan videolar ile yüklenenleri anlayabiliyorum ama %51 ile bu iş olmaz diyenler eğer %51 ile hayır çıksaydı tamam diyecekler miydi? ingilterenin %52 ile AB'den çıkması konusunda da aynı mı düşünüyorlar? Almanyadan %70 hayır gelseydi. Burada yaşamıyorsun ama neden oy veriyorsun demeye devam mı edeceklerdi yoksa adam avrupa görmüş ne de olsa mı diyecektin? Sonuç ne olursa olsun insanların bir seçime güvenine yitirmesi kötüdür.
Kazanan Piyango biletinde bayi mühürü yoksa o bilete ikramiyeyi veriyor musun?
Şuanda tahminimce YSK'da sandıktan mühürsüz çıkan sahte oylar mühürlenerek yasal hale getiriliyor. AA sonuçları ondan %99'da dondu kaldı.