bugün

bir de arkadan yankı yapıyo ses amk.

orda eminim bu sesin kutsal, allah tarafından olduğunu düşünenler vardır.
ulan hem iett otobüslerini ve vapurları satın alıp insanları bedava mitinge götürüyor hem de eylemcileri suçluyor. Yazıklar olsun!
Tüm sözlüğün tv basında canlı yayından başbakanın iki dudağı arasına baktığı miting. Önemsenen başbakan...
75 milyonluk turkiye cumhuriyeti'ni yoneten "insanin" gunlerdir olan protestolarinin sebebini hala anlayamadigini gormus oldugumuz mitingdir. adam hala ben agac diktim falan diyor, tee allahim...
bu adam olayları anlamamış ya da anlamamak işine geliyor. komik lan.
--spoiler--
r.t.e - bunlar çevreci olduğu için mi bunları yapıyor ?

kalabalık- eveeeeeett
--spoiler--

sesli güldürdüler.
"gezi parkında 600 ağaç var. 500 tanesi yerinde kalacak. 100 tanesi taksim meydanındaki düzenlemelerde kullanılacak."

Kapağı takmıştır başbakan.
sadece türkiye değil, dünya basınının da yakından takip ettiği miting.
milyonların toplandığı miting.

https://twitter.com/osman...status/346285808992526337

seninleyiz başbakanım.
körler sağırlar birbirlerini ağırlar mitingi. hakkımı yiyene de yedirene de yazıklar olsun. oradaki bir kişi bile "yahu bu adam herkesin kullandığı otobüsleri kendi malıymış gibi bizi buraya taşıttı, yok mu bunda bir hinlik", "topaç gibi dönüyor sözlerinden yok mu bunda bir hinlik", "polisler çocukları haklarını hukuka uygun şekilde aramalarına rağmen kör etti, dövdü, öldürdü ama hukutan bahsediyor, yok mu bunda bir hinlik" demiyorsa en basitinden, orada isterse 10 milyon kişi olsun 1 adam kadar değerleri yoktur.
olen, yaralanan, sakat kalan insanlarla ilgili herhangi bir aciklama yapilmayan miting. ama lafa gelince ben 75 milyonun basbakaniyim eahueaheuahe...
az önce başbakan öyle bir konuştu ki bana belediye başkanlığı verin. gerisi önemli değil dedi.
an itibariyle başbakan seçmenlerine ilkokul birinci sınıf öğrencisi muamelesi yapıyor. Hani okuma fişleri tekrarlatılır ya ezberlesinler diye...
mahşeri kalbalığın toplandığı , ülke sevdalılarını bir araya getiren miting.

ülkücü kardeşlerimize teşekkür eder , akp ye değil , ülkeye ve türklük islam ülküsüne verdiği değerden dolayı tüm ülkenin taktirini kazanmışlardır.

her ne kadar bahçeli onları suçlasada halk onları bağrına basmıştır. minnettarız.
Su kalabaligi cehape toplasa "sokakta bikini haricinde birşey giymek yasak" diye yasa çıkarırlar. "içkisiz düğün yapılamaz" diye yönetmelik yazarlar. Her mahalleye bir genel ev acarlar. Ezanı susturur, camileri kapatırlar. Yaparlar mı? Vallahi yaparlar...
an itibarıyle avrupa parlamentosuna ayar vermektedir başbakan.
kemalistlerin hasetlerinden geberdiği miting.
(bkz: kazlıçeşme vs taksim)
avrupa parlementosuna çok fena sayıyor. haklı.
https://www.youtube.com/w...mbedded&v=4t3koKjtpoE
Gaz su toma cop polis tehditi olmadan bir araya -getirilmiş- insanlardan oluşan kitle.

Yahu ben başbakan olsam moralim bozulur. Bi tarafta her türlü şiddete rağmen bir araya gelen kadın çocuk genç yaşlı yüzbinler bi tarafta zorla getirilmiş adamlar.

Derim " keşke benim de böyle aydınlık bi kitlem olsa"

Anlat anlat mee desin adamlar.
vandalizme karşı milletin tokadı olan miting..

cnn,bbc, reuters rahatsız.. siyonizm diken üstünde..

duyduğumuza göre soros artık koltuğa kıçıyla oturamaz olmuş..

3.havalimanı da yapılacak, kanal istanbul'da inşallah..

türk milletinin düşmanlarını kafa üstü yürütülecek inşallah..
Tüm aileyi gaza getiren miting. Adam harbiden coşturuyor. Böyle konuşan biri daha vardı siz daha iyi bilirsiniz.
Koyunların sessiz sedasız çobanını dinlediği mitingtir. Daha türk bayrağını tutmaktan acizler, deminden beri mundar ettiler ca'nım bayrağı.
Benim yıllık gelirim 10500 dolardan çok. Hem de çok çok fazla. Üstelik ak partiden bu güne kadar bir kırık iğne bile almadım. Devlet işinde çalışıyorum ve sinavla, hakkimla kazandım. Demekki varmış kisi basına düşen milli geliri 10500 üzerinde olan...