bugün

galatasaray'ın elenmesinden sonra bütün gücüyle saldıracağı karşılaşmadır. temiz bir maç olması dileğiyle. inşallah 12 yaşındaki biri bıçaklanmaz diyorum.
geçen seneki 4 maçın 3 ünde gs nin feneri tam anlamıyla ezmesine ve kadıköydeki gerdek gecesi ile sezon başındaki süper kupa törenine rağmen

fenerbahçenin alma şansının olduğunu düşündüğüm maç. anadolu takımları gibi çok kapanıyor fenerbahçe bu da bize ters geliyor haliyle..
vakitsiz öten kuşların kafalarının, aslanlar tarafından kopartılacağı maç.*
3 ihtimalli olan maç.

(bkz: ya ne olacağıdı)
kazananın Beşiktaş olmasını dilediğim karşılaşmadır.
bir sene öncenin süper lig şampiyonuyla iki sene öncenin şike ile şampiyon olmuş takımının karşılaşacağı maç.
galatasraay takım olarak favoridir ancak fenerbahçe breysel bir golle maçı alabilir.
(bkz: moussa sow)

-galatasaraylıyım.
galatasaray a iyi futbol oynuyor diyorlar ya tilt oluyorum hala adamlar kendi sahasında pas yapıyor durmadan gs topla daha fazla oynuyor gözüküyor istatistikler de fakat kaleye gitmiyor bizim bir bok bilmeyen mallarda yeaa gs ezdi geçti çok iyi oynadı falan çemkiriyor hücum futbolu oynamıyor ki adamlar satranç misali rölantide tutuyorlar oyunu.
maçtan sonra hakemin konuşulacağı maç olacaktır.
(bkz: türk hakemlerinin kedi sevgisi)
sonrasında ali sami yen'e gelecek olan ilk takım beşiktaş olacak. o yüzden olası tribün olaylarının önüne geçilmeli. buradan da uyarımızı yapalım renktaşlarımıza.
alex de souza'nin cok sukur oynamayacagi mac. adam kudurdu mu illa atiyordu.
Fenerbahcenin surpriz yapip kazanacagi mactir. Yasasin anadolu takimlari.
elimde ikisi yanyana,biri ayrı bloktan olmak üzere üç adet doğu üst kombinesi olan maçtır.arkadaşlarla şu sıkışık dönemimizde maça gidip gitmeme konusunda hala kararsızız.
manipülasyon ustası fenerbahçe yöneticilerinin başlamadan hakerete geçtikleri maç

Ömer Temelli halis özkahya'yı gs yönetimi istedi demiş

hadi bu düşüncesini geçtim de o kadar olaydan sonra böyle alengirli işler hakkında atıp tutmaya cesaret etmek nasıl bir yüz ister ki hocam

cidden incelenmesi lağzım..
Senaryosunun geçen sene ki süper final ilk maçı gibi olacak maç. Fenerbahçe kalesinin önüne kapanıp ileri top şişirir. Top hep galatasaray da olur. Belki topla oynamada yüzde 60 olur galatasaray. Sonrası geçen senenin ilk maçındaki gibi galatasaray erken gol bulursa maçı alır , yok eğer galatasaray aynı geçen sene sahasında kaybettiği gibi girdiği çuvalla pozisyonu gole çeviremezse , fener sow ya da stoch ile gol bulur kazanır döner.

Adettendir: malatyaspor luyum.
fenerliler biraz daha sıksalar iddaayı da gs yönetimi satın almış diyecek oldukları maç

hahahahahahahaaaa

arkadaş almak satmak nasıl işlemişse beyinlere her olayda yada maçta aynı terane..
oran istatistiğine göre fenerbahçenin kazanmasını beklediğim maçtır.
0-0 biter... 2-0... gol yok 0-0... 2-0 diyorum.... 2-0 gol yok 2-0 daa!
iki karakteri aynı takımın karşılaşmasıdır...

kazanmak için herşey mübah değil mi...
galatasarayın fark atacağı maçtır. şimdiden üzülüyorum f5 taraftarları için. sahasında kupa kaldırdığımın çocukları.
muhtemel gs onbiri şöyle olacaktır: skor tahmini: gs-fb: 2-1

-------------muslera--------------

eboue-----semih-----dany-----riera

hamit-----melo-----selçuk----amrabat

--------umut--------burak---------
2 adet pegasus kombinesini kiralayan arkadasim var. ilgililere duyurulur.
krasic'in ilk 11'de başlayacağı maç.
oynanan maç sayısı: 365

fenerbahçe'nin galibiyetleri : 139 (içerde: 104, dışarda: 35)

galatasaray'ın galibiyetleri : 116 (içerde : 77, dışarda: 39)

beraberlik : 110

hadi bakalım neler olacak merak edilen müsabaka, büyük konuşmama kararı aldım artık. gönlüm sarı lacirvert. hayda breaah!
favori takımın galatasaray olduğu maç.