bugün

tamam trabzonsporluyuz ama ruslara karşı tabiki de şikeci hileci sakterkar emek hırsızı da olsa türk takımının geçmesinden yanayız.

-edit-
neyi eksiledin lan geçin dedik işte allah allah

-edit2-
geçmeyin amk

-edit3-
долго жить Армейцы

-edit4-
Maç bugun oynandı, sonuca bakacak olursak
Rusca dua edince tutuyormus
o kupa türkiye'ye gelecek.
not: gs
Finallerin müzmin luzırı fenerbahçe nin taraftarına bir ikincilik daha armağan edecegi karşılaşılma olacaktır.
Yenersek içimizdeki irlandalilarin üzüleceği maç.
bir yanda fb'nin kaybedenliği, öte yanda teo'nu kaybedenliği
bir yanda obra'nın kazananlığı, öte yanda de colo'nun kazananlığı.

dilerim obra'nın kazananlığı ve teo'nun kaybedenliği ön plana çıkar.
inşallah cska kazanır zaten beşiktaşlılar yeterince konusuyo bi de bunlar da olursa çekilmez artık. başarılar cska sevindirin rus bacılarımızı.
Avrupanın en iyi savunma yapan takımı vs Avrupanın savunulması en zor takımı.

Cska'nın tüm oyuncuları ciddi anlamda her an sorun yaratacak potansiyele sahip oyuncular lakin öyle iki adam var ki kötü günlerini yakalarsanız galibiyete büyük bi adım atarsınız:

Maçın kilit adamı Nando de Colo. Ligin net En iyi oyuncusu konumunda. Avrupanın stephen curry'si diyebiliriz. Eğer günündeyse istediğin kadar savun yapacağını yapar.

Yan eleman Milos teodosic. Tarihin görüp görebileceği en büyük loser yıldız. Onun da finallerde olan beceriksizliği sürerse bu onu gaza getirip daha fazla top kullanmasına böylece Nando'nun nispeten daha az top kullanmasına neden olabilir. Nando'nun oyundan soğuması en çok isteyeceği şeydir sanırım obra'nın.

Fenerbahçe'de ise takımın her parçasının belirli düzeyde katkı koyması lazım. Mesela dixon'un Laboral maçındaki gibi 3 tane elden top verme lüksü ya da Bogdan'ın öyle kötü yüzdeyle oynama lüksü yok. kilit oyuncu söylemek gerekirse:

Bogdan bogdanovic. baya zor maç olacak onun için. Hem teodosici savunmak hem de hücumda varlık göstermek zorunda. Ama bunu yapabilecek potansiyeli kesinlikle var. ilk şutunu sokarsa o teo'yu değil Teo onu dikkatli savunmak zorunda kalabilir. Biraz da şans işi işte.

Kostas. göstereceği direnç çok çok önemli. Kostas-Nando eşleşmesi maçın en önemli eşleşmesi. Baskın olan zafere büyük adım atar. Dileriz sloukas'ın içine bir günlük kawhi Leonard kaçar.

Basketbol şansının Fenerbahçe'nin yanında olduğu güzel bir Final olsun. Başarılar diliyoruz fenerbahçe'ye.
Bu sene bu kupa alınacak. Lami cimi yok. Obradovic basin toplantısında iyi bir konuya degindi. Bazi oyuncular mac icinde uyuyor, kayboluyor. Eger bu macta olursa cska affetmez herkesin sonuna kadar ayık kalmasi gerekiyor. Datome, vesely zaten canıyla basiyla oynuyor. Diger oyuncular stresi kaldiramayip patlarsa bu sene de fark yiyerek şampiyonluk kacar.
Basketboldan falan anlamam ama Yani bir beşiktaşlı olarak Şu kupayı feneri almasını nasıl istiyorum anlatamam. Ne yap Ne et al şu kupayi be fenerbahçe!
Fenerbahcemizin kazanacagi gundur!
sabah kalktığında aklına ilk o gelir, elin ayağın titrer fotoğrafına bakarsın kalbin duracak gibi olurdu ya lisede ilk aşkın..
işte öyle bir maç bu maç..
alalım ulan şu kupayı, kalbimizi durdurmadan alın ama.. görelim 4. periyotta 00:00 yazarken o sevincinizi.

biziiiiiiim için saldııır kanarya lalalylalalaaa
sikmsim bir besiktaşlı olarak cska' yi dediğim maçtır. alın su maçı da biz sonra yine tartisiriz aramızda.
Adam Türkün gucunu gosterecegi maçtir yazmis fenerde turk oyuncu oynamiyo aq.
kupa gelse ne olacak, antrenör dahil bir tane türk yok takımda? fenerbahçe demeye bin şahit ister. yabancıları doldurmakla takıma şampiyonluk gelseydi fenerbahçe futbol takımı şampiyon olurdu bu sene, ne oldu, hem avrupada hem türkiyede fos çıktı...
içimizdeki rus orospu çocuklarını gösteren başlık. Orda bizim adımız Türk takımı diye geçiyor ibne şerefsiz. Her neyse şanlı Fenerbahçemizin maçta zorlanacağı malum ama tıkandığımız anlarda kilidi açacak taraftarı coşturacak (vesely) oyuncularımız çok. inşallah çok değil 2 sene önce buraların adını bile ağzımıza almadığımız kupaya 40 dakika uzaklıktayız. Attığın basket yediğin airball olsun Fenerim.
kıskanç orospu çocuklarının desteğine ihtiyacımız olmayan maç.

Ben eminim, o kupa buraya gelecek. Haydi fenerbahçem!
Babası rus olanların cska yı destekleyecekleri maç.
gönlümüzün fenerbahçe'den yana olduğu karşılaşma. o kupa buraya gelecek.
Finalleri takım olarak kazanır veya kaybedersiniz bu yüzden takımın her oyuncusunun kendi standartlarını koruması hatta aşması gerekir ancak bugün benim bir oyuncuya nedense inancım kayıyor,
Gigi datome,
Yetenekleri zaten tartışılmazda soğukkanlı ve sakin kalabilen yapısı nedeniyle bizi sırtlayıp götürecekmiş gibi geliyor, umuyorum hislerim beni yanıltmaz.
Fenerin kutxa maçı gibi oynarsa kaybedeceği maç.

ilk yarı cskanın öne geçeceğini ikinci yarıda fenerin geri döneceğini düşünüyorum.
Sonuç ne olursa olsun fenerbahçe basketbol takımının elinden geleni yapacağına inandığım ve benim için asıl önemli olanın da bu olduğu maç. E tabi kupa da olsa fena olmaz. Keşke aynı isteği diğer malum branşta da görebilseydik.
Fenerbahçe ve Türk basketbolu için çok büyük başarı olacak, şans yanımızda olsun.
imkansız ama;

görsel
Fenerbahçe'mizin Alarak Tarih yazacağı Maç.
Edit: Olmadı malesef.Sizin Yüreğiniz Yeter !!! Belki Mutluktan Ağlamadık Ama Bize Bu Başarıyı Bu Gururu Yaşattığınız için Minnettarız.Teşekkürler Türkiye'nin En büyük Kulübü.Teşekkürler Kral Obradoviç ve öğrencileri...
allah yardımcımız, şans yanımızda olsun.

başlıyor..