bugün

çıktığı takdirde masum kürt kardeşlerimizin de lekeleneceğinden korktuğum olaydır. türkiye den taviz alabilmek için örgüt olmak yetmez, devlet olmakta yetmez devletler olması gerekir.
1 hafta, 2 hafta değil olaylar tepe yaptıktan sonra 2 gün içerisinde bitecek savaş bile olmayacak savaştır. Napalm Bombası nedir, yanmış et kokusu nedir, Kaç derece celcius sıcaklık açığa çıkartır bunları bilmek önemli, şöyle 3-5 bin kişiyi napalmlayınca geriye kalan milyonlar ananı sikim neymiş la bu diye düşman oldukları kişilerin, sistemin köpeği olurlar.
sonra bu türkler kızınca tunceli 1937 ye çeviriyor ortamı . yani 100 sene çıkmaz acısı .
anca "kollama" dizisinde geçebilecek cümle. orda bile böyle birşeye izin verilmez.
(bkz: adamın götünden kan alırlar)
pkk isimli it sürüsü o kadar kendinden eminse niye 15 haziran ı bekliyor? hemen şu anda başlaması gereken savaştır.
geç kalınmış bir savaştır. bir gün yaşanacağı kesindir, ve benim zamanımda yaşanmalı ki çocuklarım rahat etsin dediğimdir.
ben de diyordum ki ; kürt komşunun piç oğlunu nasıl bi bahane ile dövsem. arada kaynar işte. diğerlerini sikerken bunu da kaynatırız araya.
ülkenin normale dönebilmesi için geçirilmesi zorunlu olan savaş.
(bkz: türkiye türklerindir)
bağımsızlık savaşlarını kaybeden toplumlar yok olurlar.

bu fikri veren elemana bi sorun yiyor mu diye?
Savaş delikanlılara mahsus bir kavramdır. Pusucu çakallara uymaz.
kime karşı neye karşı savaş açacaklar diye düşündüğüm cümle. bide merak ediyorum neyle savaşacaklar. ''yüreğimizle'' falan diyorlarsa eğer, o yürek bizdede var anam. ayrıca tamam lan açın a.q hatta size 5 gün avans saldırın biz dokunmıyacaz. ama ondan sonra olacaklardan siz sorumlusunuz.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
devlet bir gece yarısı o bölgede ne kadar asker, ne kadar memur, ne kadar işçisi varsa çeksin, tüm kamu binalarına kilit vurulsun, bankalar o bölgedeki tüm şubelerini "tadilat var" yazısını assın ve kapatsın, orada bir tek kuruş bile bırakmasın, yapılan yatırımlar yarım kalsın, bölgenin elektrik ve suları kesilsin (hadi sudan vazgeçtim, o biraz insafsızlık olur), yani oradaki ayrılık isteyenler sabah uyandıklarında sudan çıkmış balığa dönsünler. çok değil 1 hafta bu olay böyle devam etsin.

o zaman anlarlar "ayrılık da ayrılık, kürdistan da kürdistan" diye tutturmanın ne olduğunu. devletin bir soğuk duş etkisi yapması lazım bölgeye, yoksa iş kötüye gidiyor, operasyonla, olağanüstü halle, güvenlik güçlerinin sayılarının arttırılması ile olmaz bu iş, bu önerime benzer çözümler bulunmalı.
apocum oldu totoşum.
sen sınırları çiz biz ayırırız.
yeter artık öküzlük yapmayı bırak.
her öğürmende düşünme yetisi olmayan pkklılar ölüyor (düşünebilenler ölmez. dağda keyfi sefa sürer.)
belliki onlar uyanamayacak kadar kapasite yoksunu.
ha illa savaşacağız dersenizde onada varız.
biz şehitliğe hazırız demekki sizde leş olmaya hazırsınız.
türk faşistlerinin olaya ülkemizi ele geçirmeye çalışan kürtler olarak baktıkları ve sadece bu dar görüşlü saçma fikirlerinden ötürü pkk denilen it sürülerinin varlığını sürdürebildiği durumdur.

pkk denilen kafir sürüsüne kürt gerilla gözlüğüyle bakma beyinsizliğini gösteren lümpen takımı bu oyunda başrolü kapmıştır.

bakınız sevgili kardeşlerim; pkk denilen kafir oluşum marksist, leninist ideolojiyi benimseyen ülke içinde dinsiz devlet kurmayı amaçlayan bir oluşumdur. yani sizin algıladığınız gibi bu kandırılmış çocuklar türkleri ve türklüğü hedef alan bir oluşum değildir. dindar olan kürtleri de hedef alan bir oluşumdur. mustazaf-der üyesi bir kürt kardeşimizin pkk tarafından haince öldürmesi buna örnektir. yani ne demek istiyorum; pkk dış güçler tarafından beslenen bir terör örgütüyse dış güçlerin bu örgütü besleme amacı türklüğü yoketmek ya da türkiyeyi güçsüzleştirmek değildir. asıl amaç müslümanların elinin güçlenmesini engellemektir. bugün avrupa birliğine alınmıyorsak bir romanya dan, bir bulgaristan dan geri bir devlet ve toplum olmamızdan kaynaklanmıyor elbette bunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor artık. neden avrupa birliğine alınmıyoruz?

çünkü biz müslüman bir ülkeyiz.

elhamdülillah...
türk milletince ciddiye alınır da seferberlik ilan edilirse 16 haziran 2011'de son bulacak savaştır. savaşın sonunda kerkük, musul, süleymaniye, erbil adlı yeni şehirlerimiz olur. ondan sonra işin yoksa yeni plaka numarası ayarla.
akıl var mantık var tabi kürdistan diye yırtınanlarda bu ikisinden mevcut değil o ayrı. sizin neyiniz var ki devlete karşı büyük bir savaş açacaksınız?
iki tüfek bir tabanca ile savaşa mı gireceksin? hangi ekonomi ile?
gerilla dediğin 3-5 çapulcu ile gel savaş bakalım. el mi yaman bey mi yaman.
yakalandıgı gün öldürmeyin diye ağlayan, bugün savaş ilan edecekmiş. seni gidi sümüklü osman. *
bir an önce başlasa da biraz ter atsak ne güzel olur.
insanız ya asamadık şu adamı işte yıllar sonra bidiğin savaş ilanı yapacak kadar güvende hissediyorlar kendilerini dağda vurulan itleri dahi gelip devletin hastanesinde tedavi oluyor sonra gidip o doktoru, doktorun eşini öldürüyor. insanlığa bir adım olsun yaklaşmalarını ot gelip daha farklı gitmemeleri için eğitim aldıkları öğretmeni de öldüren bunlar. vergisiz boş beleş yaşayan, yine bu devlete kurşun sıkan da bunlar. bu kadar ileri gtimelerine sebep olan kim peki, malum.... söylenecek söz çok da neye yarıyor diye düşünüyor insan sadece kendimizi mi rahatlatıyoruz? ama işte sussan da gönül razı değil diye çok doğru demişler.
Olur da böyle bir savaş çıkarsa savaşın bursa ayağı teleferik - zümrütevler vs emirsultan - ışıklar askerli lisesi şeklinde olacaktır.
kör cehalet çirkefleştirir insanları,
suskunluğum asaletimdendir.
her lafa verecek bir cevabım var
lakin bir lafa bakarım laf mı diye
bir de söyleyene bakarım adam mı diye.

hz. mevlana
"elinden geleni ardına koyma" deyiniz ve gülüp geçiniz bu tiplere ; fark edeceksiniz ki yüz vermeyince kendi kendine siniyor bu terörist bozuntuları.
16 haziran 2011, kürt nüfusunun %85 oranında azalması ile sonuçlanacak savaş.
(bkz: kürdistan özgürlük mücadelesinin haklılığı)
böyle bir hayalin peşinde koşanlar hayatlarının en büyük hatasını yaparlar.
nokta.