bugün

skor tahmini ilk yarı her iki takımda defansif oynarlar pek gol olacağınıza zannetmiyorum ama 1-1 olabilir. ikinci yarı tek gol atan maçı kazanır 2-1 beşiktaş alır gibi hissediyorum.
Umarım bu kupayı da galatasaray kaldırır da fetö ve cinleri diye ağlayanlara ders olur.
Lig şampiyonu beşiktaş ile ligi beşiktaş tan 30 puan geride bırakan takımın maçıdır. Galatasaray ı beşiktaş ile maç yapmaya hak kazandıkları için kutluyorum.
şimdi burada konuşan tüm kuşların sonrasında bir yerlere göç edeceği maçtır.

(bkz: kupa beyi galatasaray)
görsel
bir süpriz olmazsa Beşiktaş alacaktır..
Galatasaray iyi bir takım değil bunu kendi taraftarı bile görüyordur umarım..
ama bu sezonun işsiz takımı apoletini Fenerbahçe takacaktır bu maçtan bağımsız olarak konuşursak..
Besiktaşın kendisini geçen sezon şampiyon yapan sosa-gomez ikilisinden yoksun çıkacağı maç.

Kalede muslera ve ileride podolski-sneijder-bruma-eren faktörü ile Galatasaray çok daha önde.

Skor tahmini:3-0 galatasaray.
Bazı yorumlara sadece güldüğüm, kazanıcağımızdan emin olduğum maçtır. Adamlar bruma ve ereni öyle bir anlatıyor ki gören bu ikiliyi geçen senenin gol ve asist kralı zanneder. Gerçi bunlar geçen sene sinan gümüş oyuna girerken sevinçten stadı yıkmışlardı oyunda ronalda giriyor sanmıştık.
galatasarayın kaybetmeyeceği maç. yarın editlerim.
beşiktaşlıyım ama 90 dk da maçı kazanabileceğimizi düşünmüyorum.hele defansta tosic varken.galatarasay maçlarında kolay gol bulamadığımız ve galatarasarayın ağırlığını koyduğu bir gerçek.bu böyle gs ne kadar kötü olursa olsun bu maçın havası bir başka oluyor.ayrıca gs nin durumlar şu an iyi.gs gol bulur ikinci yarı eşitleriz.
süper kupa finalidir. şikeci cemaatsaray'a karşı beşiktaş'ın desteklendiği maç. evet.
(bkz: bugün günlerden galatasaray)
üzgünüm ama 12saraylıların mac sonu bunu alacağı karşılaşma.

görsel
aç kapıyı. veysel efendi 8tasa koymaya geliyoruz...
bizim yıldız sayısını kök içine alınca sizin yıldız sayınız çıkıyor bilin istedim.
oynanmaması gereklidir.

(bkz: galatasaray ın kapatılması gerekliliği)
galatasaray'a 100 euro bastığım maç.
Bir galatasarayli olarak her iki takimada basarilar dilerim. Siyasi yorum yapan ergenlere de buradan siktr cekmeyi gorev biliyorum.
Konyadaki tiner kokusunun sebebi.
El spasticodur.
siz bakmayın burdaki ortamı geren fanatiklere.

kim yenerse şimdiden tebrikler, süper kupa ile moralli başlamak iyi olur iki takım içinde.

iyi dileklerini sunan tüm beşiktaşlı kardeşlere selam olsun ve şampiyonlar liginde başarılar dilerim.
Eğer Beşiktaşın kazanacağı üstüne benimle bahse girmek isteyen olursa seve seve kabul edeceğim maç,öyle konuşmak ile olmuyor.
Passolig çıkartıp hoşlandığım ve ek olarak Beşiktaş'lı olan çocuğun doğum günü olması ve bana maça gidelim demesiyle gönlümü feth etmesi bir olmasına rağmen, okul harç parasından ona sıra gelmemesi dolayısı ile gidemediğim, içimde yangınlar çıkaran maçtır.
beşiktaş'ın mantıklı düşününce en az 2 fark atacağı maç. bir skor tahmini yapmak isteseydim sanırım 4-0 derdim. inanmıyorsan at fava bekle aslan.
ilk 11'ler büyük ihtimal böyle olacaktır.
beşiktaş : tolga- gökhan- marcelo- tosic-adriano- kerim- atiba-tolgay-quaresma-oğuzhan- cenk
galatasaray : muslera- sabri- chedjou-hakan- carole- bruma - selçuk- tolga- podolski - sneijder- eren derdiyok.
tahminim: maç çekişmeli ve heyecanlı geçecektir. beşiktaş bir adım önde ama tabi ki de gönlüm taraftarı olduğum galatasaray'Dan yana. iyi olan kazansın.