bugün

galatasaray'ın çok net pozisyonları yine necati gibi adamlarla harcayacağı ve fenerbahçe'nin öyle ya da böyle, taraftar baskısıyla bir gol bulup kazanacağı maçtır.

galatasaray gol bulsa bile geriye yaslanır ve birkaç gol yemeyi başarır.

bir galatasaraylı olarak bunlar geliyor içimden...
kazananın şampiyon olacağı ama bu memleketin -gelinebilecek en kötü noktaya gelinmiş olunsa bile- en kudretli camiasının kim olduğunu değiştirmeye gücü yetmeyecek maçtır.

edit: beraberliğin galatasaray'ı şampiyon yapacak olması adildir; zira biz galatasaraylı dostlarımızla iddiaya girdiğimizde beraberliği zaten veririz, avansı konuşmaya da her zaman açığız.
ne olursa olsun bir fenerbahçeli olarak son yılların en iyi finali olacağını söyleyebilirim. abartmadan söylüyorum düğünü olan bir akrabam düğün tarihini bu maça denk geliyor diye erteledi, siz düşünün..
bu iki takımdan biri uefa kupası sahibidir! gerisini varın siz düşünün.
ilk yarı gol bulamazsa fenerbahçe nin galibiyet şansının olmadığı maç.
galatasaray berabere kalır ya da kazanırsa saraçoğlun da kupayı kaldıracaktır, ne 6-0 ne 7-0 ne 8-0 hiç bir skor yıllar boyunca bunu gölgeleyemez.
şampiyonluk maçı.
12.05.2012
dakika "12" ve gol geliyor.
toplam gol sayısı "5".
skor 2-3!
ölücem ulan ciddiyim ölücem! Oks ygs lys öncesi bukadar stres yapmadım ben. Elim ayağım titriyo uyuyamıyorum.fatih terim aykıt kocamandan çok ben heyecanlıyım valla.Kilo var sigara var dede kalpten ölmüş bende ölücem gibi. Maçtan sonra editlerim ölmezsem.
Edit:o kadarheyecan yaptık bok gibi maçtı.
Gönlümüzün Galatasaraydan yana olduğu maçtır.*
bazen kader sana öyle bir zafer hazırlamıştır ki , o büyük gün için beklediğin onca yılın hiç bir önemi yoktur. inşallah dediğim sözlerin karşılığı bir maç olur. (bkz: amin)
maç saati yaklaştıkça yüreklerin hop hop hopladığı karşılaşma. lan daha 18 saat var amk yerimde duramıyorum.
türklerin sayesinde onlarca kalp krizinden korunma yöntemi geliştireceği maçtır.
ne fenerbahçe ne galatasaray kazanan sadece digiturk olacaktır. 6 milyon tl ye yakın bir kazançtan bahsediyoruz tek maçtan.
sakin olun gençler denecek maçtır.
paniğe gerek yoktur , fenerbehçe 12 senedir yaptığını yapacak ekstra bir şey yapmasına gerek kalmadan sahadan kupa ile ayrılacaktır .

bol gol olacak maçtır .
--spoiler--
kessin kavga çıkacak yani galiba sanırsam.
--spoiler--
bir göztepeli olarak içinden geçen maçın 0 biteceği.
doğum günümde duygular arası uçurum yaşayabileceğim maç. doğum günüm ölüm günüm de olabilir. yazayım dursun burda. * ya dipteyim sondayım olacak, ya da şampiyonluk naraları saracak dört bir yanımı. haydi hayırlısı. yolun açık, başın dik olsun Fenerbahçe'nin Fenerbahçe futbolcuları!
maçlar oynanır biter. şampiyonluklar unutulur. lakin bir haftadır buram buram hissedilen büyüklük hiç değişmez. (bkz: ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk)
her iki takım da normal bal yüzdeleriyle oynarlarsa, fenerbahçe'nin hiç ilgisi alakası olmayan ve takımdan gönderilmesi düşünülen futbolcusu kimse, gidip ilk atakta gol atacağı maç olacaktır.

ha yıllardır olmayan olur ve ilk kez fener balı işe yaramaz ve fenerin işi ters giderse, aslanımın oyunundan, futbolundan zaten şüphemiz yok, çıkar gereğini yapar..

ama şu bir gerçek ki; her fenerliyim diyeni, galatasarayın saraçoğlunda kupa kaldırma ihtimali gerim gerim gerer ve ilk kez fenerin strese girmesine neden olan bir şey var elimizde..

bu saate kadar ki bütün maçlarda strese girme nedenleri hep galatasaraydaydı...

görelim bakalım fener stres altında nasıl oynayacak...balsız ama..
galatasaray'ın elland road'da yaptığını yine yapacağı maç olur inşallah.
kupanın fener'in olacağı maçtır. biz kaldırıcaz oluum kupayı haydi bakalım. manyak heyecan ve stresin olduğu bu arefede yarının merakı içerisindeyiz.
galatasaray bu maçta iki şeyle mücadele edecek bir fener iki şanssızlığı şanssızlığını yenerse feneride yener. Bir kez daha teşekkürler aslanlar.
birçok olaya gebe. çok gergin geçeceğini sandığım. her iki taraftanda aynı derecede nefret ettiğimden şunlar şampiyon olsun yada bunlar olsun diyemediğim maçtır.
sonuç ne olursa olsun, sonunda bir arıza çıkacağı kesin olan maçtır. hak eden kazansın.