bugün

işte bu.
teşekkürler reis...teşekkürler ak bardi.

muhalif atayizlerin sürekli çamur attığı, küçümsediği, yok çin'in ürettiğinin aynısıymış, yok vietnam'ın vinfast arabasının aynısıymış, yok efendim pininfarina tarafından üretilmiş dediği yerli ve milli otomobilimiz artık yollarda, hatta asfaltlarda sevgili arkadaşlar.

buyrun belge;
görsel

evet, yerli ve milli otomobilimizin mukavvadan yapılmış maketi artık feyk polis arabası olarak yollarda bulunacak ve hız yapan sürücülere "akıllı olun yerli tomofil sizi izliyor" meşazı verecek.

--- spoiler ---
akp genel başkanı recep tayyip erdoğan tarafından 27 aralık’ta tanıtılan yerli otomobilin ilk maketi muğla’nın dalaman ilçesine muğla emniyet müdürlüğü trafik ekipleri tarafından yerleştirildi.
--- spoiler ---

nasıl gurur duydum anlatamam.
tarifi imkansız.
bu da tüm muhaliflere kapak olsun inşaallah...

ak bardi yapar, diyerleri bakar.

iyi ki varsın ak bardi, iyi ki varsın reyis...
ortaokulda kartondan telefon yapmıştım kendime onu hatırladım. 3310 yeni çıkmıştı o zaman.
maket de olsa araba arabadır. almanya bizi kıskanıyeaaaaaaa.
sankinim kemalikler nuhun gemisi yapmışlarda.
reisimiz en azında palavra sıkıyor cheapenin bir palavrasını bile görmedik daha.
sanki kemalikleri bıraksak uzay gemisi yapacaklar.

sen yorulma diye onun bunun evlatlığı yaptım ak-it kardeşim. bugün iyiliğim üstümde.

not: en büyük hayalim binlerce çomarla birlikte aynı anda 'hüloğğğğ' çekebilmek.
Eziklerin başlıklarını upladığı başlık olmuş, merak etmeyin reis yaparım dediyse yapar siz de o arabanın vites koluyla idare edersiniz artık.
Corona'ya duva edin. Fabrikada çalışmalar durmasaydı, rot balansa kalmıştı otomobil.
yerli uçağın gölgesinde otobanda seyretmekte olan süfer araçlardır. hala ne arabası yaeaea.

görsel

reyiz 2011 de söylemişti göklerde diye siz ayakta uyuyun pis muyalifler. bak adam bakıyor yerli uçağa göklerde olmasa neden baksın havaya doğru.
Korona virüsü çıktı akpnin işine yaradı
Şimdi o suçludur kesin.