bugün

neymarcigimin attigi golle 1-0 one gectigimiz mac.
iki oldu. Umarım Brezilya almanyanın acısını bizden çıkarmaz.
umut gibi bir mala forma veren zihniyetin hezimet maçı.
brezilya attıkça seviniyorum. bi bana olmuyo demi bu? yerin dibine girsinler istiyorum ki bi şeyler değişsin artık tr liginden bi tane maç izleyemez oldum.
adam halen sadece gslileri oynatiyor ya. şaka mı bu adam? bu cincon saraydan kurtulma yolu yokmu ya. hem her hafta 4-5 gol yiyip şampionlar liginde bizi rezil ediyorlar bu sezon, şimdide milli takimida misyon tamamliyorlar galiba.
umut bulut'u david luiz'in markaj ettiği karşılaşma.

iron maiden - ferhat güzel düeti kadar uzak ve saçma.

kapatın maçı açın bir fil izleyin.
volkan'ın hatalarıyla 2-0 geride olduğumuz maÇ. ilk golde adam bıraktı lan resmen neymar yağlasın diye. ikinci golde ceza sahasında topa müdahale edebilecek adam varken aÇıldı, ters vuruş, kale boş, golllll. neyse her türlü yiyecektik zaten. iÇi geÇmiş şu adamları izlemekten bıktık bıktık.
Almanlar 7 attigi için bizde 7 atmiş sayiliyor muyuz?
semih'in güzel futbolunu gol ile süslediği maçtır.
dostluk maçı yapacak daha büyük takım bulamamış mıyız lan ? zaten yarak gibi oynuyoruz 2. dünya takımlarını bile yenemiyoruz bide gelmiş brezilya ile dostluk maçı yapıyoruz. sikerler oğlum. adamlar antreman maçına çıksa daha iyi lan. neyse 2-0 gerideyiz. hadi nihat 3-2 yap şu maçı ..
acaba kaç gol yiyeceğiz diye izlediğim maçtır.
futbolcularimizi gaza getirmek için bandonun kurtlar vadisi klasiklerinden cendere müziğini çaldıgi maçtır.
tribünden 11 tane adam indirsek sahadakilerden daha çok mücadele edeceğini düşündüğüm maç. özlemişiz tribünlerdeki bu heyacanı.
willian'ın ismaili taşak oğlanına çevirdiği maç.
maçı bırakıp bando yu dinlediğim maç. güzel çalıyorlar...
brezilya'nın 2 farkla önde olduğu maç. ben demiştim

(#25728049)
dakika 43, skor 0-3.

gitti 3 milyon euro.
Brezilya şu an Jigolo gibi değil mi ya? Gelip vuracak, üstüne para alıp memlekete gidecek.
ilk yarı itibariyle brezilya'nın 3 farkla önde olduğu maç. ben demiştim

(#25728049)

dipnot: real'den 6 arsenal ve dormunttan 4'er gol yiyen gese taraftarı, ama karşımızdaki reealdı, arsanaldı siz onlarla oynayabiliyor musunuz diye yedikleri golle övünenler milli takımı başarılı bulabilir. çünkü karşımızdaki brezilya demi.
Teknik Direktor Fatih Terim Yer Kadikoy Aylardan Kasim hemde 12si.
3 milyon euro ödeyerek tokmakçı getirdiğimiz maç.

Brezilya sanmarino ile oynasa belki bu kadar rahat olurdu. Milli takımı düşürdüğünüz durumdan gurur duyun tüpçü ve terimgiller.

Neyse biz ekmegimize bakalım dedik ve bir kupona gol yok, diğer kupona 7+ dedik. ikisi de tutar bu gidişle.
en az altı fark olmasını beklediğim maç.
Paramizla rezil oluyoruz dedikleri bu olsa gerek.
Başka çağların futbolunu oynayan iki takım.

iki takım arasındaki zeka farkı gece gündüz kadar bariz.

iddia ediyorum, bütün Türk Milli takımının futbol zekası bir neymar'ın futbol zekası etmez.

Seyretmek acı veriyor amk.
(bkz: zikmeseler bari)