bugün

Koordinatları veriyorum bakabilirsiniz;
49.282826, -123.120656
Tuvalet.
araba 5 ev 15 yerinde duran evde 10 oluyor bu duruma göre neyse ben yatıyım.
Trafikte toplantıya yetişmeye çalışırken dikiz aynasından rujumu tazelediğim hayvansı cipimin içinde.
Mezarda.
tek başıma, pencereden dışarıyı izlerken. sehpada kitap, yine düşünceli...
-10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?
+nerde görürsem göreyim tanırım.
hemşire görüyorum.
bir tane daha...
bir tane daha...
bir taanee daha..
doktor yok mu lan koca hastanede?
ulan geberecen hala itlik peşindesin.
iş görüşmelerinin klasik sorusu.ah be ik cı arkadaşlarım biraz yenileyin kendinizi.
yurt dışındayım. bir sahada baş mühendis olarak çalışıyorum. birde orda birini bulup evlenmişim. memlekete dönme vakti.
sözlükte. elimde kruvaze konyak jakuzinin içinde entry giriyorum.
maliye bakanlığında herhangi bir genel müdürlük koltuğunda ya da siyasetin tam göbeğinde.
2025'de...
tamam gidiyorum.
isviçre de bir ağacın altında tuttuğum balıkları yerken. ama bir hayal şimdilik.
35 yaşını aşmış bir şekilde cezaevinde elimde anahtar nöbete devam...
şehirden ve insanlardan uzak, 2 odalı sik kadar bir evde, sigara içerken şehre baktığımı hayal ediyorum.
Mezarda olabilir.
Sikimde degil. Her seye sahibim.
kuruyemişci de görüyorum. tezgahın önünde badem tartıyorum. ama artık çırak değilim kalfayım.
Tsk da yüzbaşı.
aynada görürüm. tabi hala yaşıyor olduğumu farz ediyorum.
bir yıl sonra kendimi ötede görüyorum. belki bir yıla bile kalmaz, ne on yılı? benim ölmemle mutlu olacak olanlar var bir de lan. bi taraflarına kına yaksınlar amk.
iki çocuğu olmuş bir baba olarak görüyorum ve hala Kanada'ya gidip oraya yerleşme planlarının daha dün gibi tazeliğini koruduğunu görüyorum. bu sefer kanada ya iki çocuğum ve eşimle beraber gideceğim diyorum.
Sevdiceğimin dudaklarında..
evimin balkonunda kucağımda kedi severken görüyorum.