bugün

10 milyon mu?
Sen beni batırmak mı istiyorsun sözlük?
Ayrıca memlekette döviz yasak bilmiyor musun?
(bkz: erşan kuneri)
Buna da hayır.
Hülooo diye bağırırım evetçi olur musun ne demek.
Para için fikrini satan yarın anasını bacısınıda satar. Hayır da hayır.
evetçi olmam ama o kadar parayı verseler evet basarım. (kimse bilmeyecekse hayır basarım tabi ki) Yapacak bir şey yok. Evetçi olmak ne lan küfür gibi.
Bi milyon dolara başkanı bile silerler ama evet zor aga.
dantelli kefenimle her mitinge giderim. çift başlılığın ortadan kalkması lazım.
adam moğolistana gidecekmiş evet çıkarsa ahahhahahahahajjsjs.
10 milyon dolara hayırcı bile olurum.
olurum. ortamlarda evetçiyim dersin kim bilecek yapıştır hayırı.
zaten evetçiyim, parayıda kabul etmem ülkemizin geleceği için yapılan şey için hiç para alınır mı ayıptır. ha bu arada evet çıkınca moğolistan a falan yerleşecekler varmış bence şimdiden yerleşip cahiller sürüsünden bir kişiyi azaltsa hiç fena olmaz yani.
6 biraya evet senin bro. 9 milyon küsür de cebinde kalsın.
(bkz: işte bu bütün dengeleri değiştirir)
10 liraya bile olucak ibnetorlar tanıyorum bu neyin kafası anlamış değilim.
Evetçi olursam yalancıda olurum. Oyumu kim görecek?
hele bi canlıyı görelim, düşünürüz.
zengin adam güzel sarışın kıza yanaşmış:
- 1 milyon dolara benimle olur musun?
+ tabi olurum demiş kız.
- peki 100 dolar versem?
+ sen beni orospu mu sanıyorsun?
- onu anladık da fiyatını anlamaya çalışıyorum.
100 bin dolara fitim. 350-400 tl arası yapar amk!
evetçi olmam ve para da gerekmez çünkü evet çıkarsa moğolistan'a yerleşeceğim ve adamlar gelen türklere direk ev ve iş veriyor zaten.
10 değil 1 milyon dolara bile evetci olurum. sonra da sıktır olup giderim bu ulkeden.

aciz insanlar doğuştan sahip olduklariyla övünürler. izlanda'da dogsan türk milliyetçisi olur muydun amk.

ülkenin anasını siktiler zaten. 10 değil 1 milyona bile evetci olurum. memleket insanin huzurlu yaşadığı yerdir. Türkiye beş senedir benim memleketim değil.
Kemikleri sızlıyor...
10 milyon dolara bırak evetçiyi verici bile olurum.
Olurum. On milyon dolardan evet diyeceklere hayır derlerse 100 dolar vereceğimi söylerim. Ben de hayıra basarım ortamlarda evet dedim derim kim bilecek amk?
Bu vatan daha fazla eder. Dolayısı ile mış gibi yapmaktan öteye gitmem. Ama bu durum hayır için de geçerli. Oy satılık değildir. Bunun yanı sıra beni deli dürtmedi parayı almak için yalan söylemekten Çekinmem.
Zaten evetçi bir aktrol gibi davranmam kararsızları hayıra sürükleyeceği için seve seve olurdum.