bugün

Küme düşme ihtimali olan iki ekibin karşılacağı maçta, kıran kırana bir mücadele olacak. karşılaşma saati 17.00 olarak belirlenmiştir.
karşılıklı gol olacağını düşündüğüm maç.
tahminen elazığspor un galip geleceği karşılaşma zira elazığ evinde ne kadar iyi sonuçlar alıyorsa ordu deplasman maçlarında bir o kötü sonuçlar alıyor.
dünyanın en zevksiz maçı olmaya aday maç.
trabzonspor, akhisar ve gaziantepin puan kaybettiği haftada daha da önem kazanan karşılaşmadır.
mor menekşelerden galibiyet beklediğimiz karşılaşma.
elazığın kazanması halinde psikolojik olarak çok rahatlayacağı müsabaka. gönlümüz gakkoşlarla.
Orduspor'un yenmesini istediğim karşılaşma. Elazığ'ın küme düşmesini gönlümüz tabiki istiyor.
2 saat 20 dakika kalan deplasman maçıdır. Her iki taraf için de büyük önem taşımaktadır.
trabzonspor ve akhisar'ın puan kaybettiği haftada daha da önem kazanmış maçtır.
saat 5 olsun diye bekliyorum.
umarım elazığ yener.
elazığ evinde yenilirse oyuncuların yılmaz vuraldan iyi dayak yiyeceği bir maç.
Elazığ galibiyetiyle biteceğine inandığım maçtır.
(bkz: 10 mart 2013 sanica boru elazığspor orduspor maçı)

(bkz: formatın amına koymak)

not : formatı geçtim, adamlarda sözlük kültürü yok yahu... ulan inci sözlük'te bile maç başlıklarının açılma şekli aynıdır...
köksal yedek'in golüyle elazığ'ın kazanacağı maçtır.
zor bir deplasmandır.
Elazig'in yenmesini yalnizca trabzon'un kümeye yol almasi icin istedigim karsilasma. he bir de tabi ordu'nun galatasaray'a yatmasi da var.
ordusporun alması gerektiği ve bu maçta özellikle bu bilince ulaştığına inandığım maç. Heyecanla bekliyorum.
ilk yarısı 0-0 sonuçlanan ve orduspor'un kazanmasını umduğum stsl karşılaşmasıdır.

ekleme: 1-0 elazığspor'un üstünlüğü ile sona ermiştir.

maç sonunda stad hoparlöründen ''ordu'nun dereleri'' türküsünün çalınmasını bir saygısızlık ve sonradan görme olarak nitelendiriyorum.
elazığspor'un oyun anlamında olmasa da skor anlamında istediğini aldığı maçtır. bu galibiyet 15. haftadan beri 16. olan takımı 13. sıraya çıkararak rahat nefes aldırmıştır.
hiç centilmen olmayan maç türüdür ayrıca. Maç sonrası çalınan "Ordu'nun dereleri" türküsünün yanısıra polis kuvvetleri tarafından uygulanan darp da cabasıdır.