bugün

tek düşüncemiz güzel maç olsun da kim kazanırsa kazansın sikimizde değil olan maç.
hala madrid!!!
son 5 yılın en iyi takımı ile tüm zamanların en iyi takımının karşılaşmasıdır.her zaman olduğu gibi şans ve hakemler barça'yı kollamazsa 3-0 real diyorum.
barça'nın sürpriz olmadıkça kazanacağı maçtır. ilk yarı 0 ikinci yarı 2'ye çoluğumu çocuğumu yatırdım.

(bkz: barcelona sın sen bizim canımız).
berabere bitecek maçtır. Barca eğer kaybederse şampiyonluk yarışında daha şimdiden bariz bir farkla arkada kalacak. Real'e de 6 puan fark güven verir. Onlar da risk almaz. Kanımca iki teknik direktör de beraberliğe hayır demez. Dolayısıyla az gollü bir maç da olabilir. Gerçi böyle diyoruz ama bir Messi çıkar, bi Ronaldo çıkar beklenmedik bir gol atar her şey değişir. Ne olacağını kestirmek gerçekten çok zor. Neyse izleyip göreceğiz. Bu arada geçen gece de rüyamda bu maçı izliyordum. 3-3 bitiyordu. Umarım o tarz bir maç olur.
barcelona yine koyacaktır.
messi'den gol ya da goller beklediğim maç. inşallah güzel bir maç olur. son yıllarda oynanan el clasico maçlarına bakınca ibrenin barcelona'dan yana olduğu görülüyor ama yine de belli olmaz madrid ekibi bu sene coşmuş durumda. la liga'nın iki en az gol yiyen takımı, bence defanslar belirleyici olacaktır.
madridin net bir skorla yenmesini dilediğim maçtır. 1-0 2-0 benim gibi barselonaya kıl kapmış madrid taraftarlarını tatmin etmez zannımca.
real madrid in yenme olasılığı olan maç.
los galacticos'un alacağına inandığım maçtır. son zamanlarda türeyen katalan fanatiklerinin ağlayacağı maçtır.
fener gs maçı gibi dünya derbisi değil ama idare eder deyip ekran karşısına geçeceğimiz maç.
barça yenilmez.
sonucu 1-3 olmasını tahmin ettiğim maçtır.

edit: oha kahin olmuşum iyice : ) , o değilde niye eksilediniz?
real madrid daha iyi oynayacak ama yenebilecek mi bilinmez diye düşündüren maç.
la liga'yı 3 yıldır domine eden barcelona'nın yenilmesini istediğim maç.
real madrid bu aralar cok formda makina gibi takim oldular ve bu macta favori gozukuyorlar.ama messi hala barcelonada oynuyor bunu da unutmayalim.macin kaderini messi belirleyecektir.
geleneksel olarak yine r. madrid'in iyi oynayacağı, barcelona'nın skor bulacağı maçmış gibi görünüyor. ancak bu sene bir şeyler değişik, barcelona o kadar da kolay gol atamayabilir bu sefer. ben r. madrid'i galibiyete yakın görüyorum, ya da öyle olmasını istiyorum sanırım.
barcelona'nın kazanma ihtimalinin yüksek olmadığı karşılaşma. Beklentim ise beraberlik yönündedir.
tahmini skor;
real madrid: 4
barcelona: 3
barcelona'nın real madrid'i acılarla seviştireceği maçtır.

(bkz: viva la barcelona)
real madrdid'in 3-2 kazanacağı ve ronaldonun değerli ayaklarının konuşulacağı maçtır.
barcelanın kazanmasını umduğum maç. madrid yenerse puan farkı 6 olacak. erkenden puan farkı açılmasın.
barcelonanın ezik takımlara karşı oynadığı harika futbolun real madride karşı bu sefer işleyeceğini düşünmüyorum. özellikle deplasman da olmasından dolayı. gönlüm barcelonadan yana ama real madrid geçen seneki real madridden çok daha iyi olduğu kesindir. ne olacağı belli olmayan maç tahmin yürütmek zor. heyecanla bekliyoruz.
bir galatasaraylı olarak krala bağlı olanları değil barcelonayı desteklediğim maç. viva katalonya, viva barça.
başlamasına 6 saat kalan maç. hadi lan başla artık.

hala madrid
real Madrid'in kazanıcağı derbinin günüdür 10 aralık. Hala madird