bugün

beşiktaş yedeklerini deneyecek. tecrübe kazanmaları takıma ayak uydurmaları adına bu oyuncular sayaha çıkacak. sonuçta beşiktaş forması olacak sırtlarında, gerekeni yapacaklardır.

önemli olan beşiktaş maçı olması biz beşiktaşlılar için. stad ya da tv karşısında yerimizi alırız. yense de yenilse de izleriz takımı.

(bkz: sevinmek için sevmedik)
Yaz şunu kenara. Erken kırmızı vermezse hakem 4-1alırız. Şüphesiz balikesirli gururlandı.
Allahın izniyle bu seferde rencide ede ede yeneceğiz.
görsel
aykut bir saçmalık yapıp takımı geri yaslamazsa kazanacağımız maç. beraberlik de kötü değil ama işi deplasmanda bitirmeliyiz.
ciddiyetini kaybetmediği sürece beşiktaş kazanacaktır.

ancak bu beşiktaş, pek çok absürdlük bizde saklı, malumunuz.
bir beşiktaşlı olarak itiraf etmem gerekir ki geçen haftaki maçı cüneyt çakır sayesinde kazandık. ne yazıkki bu maçta, cüneyt çakır'ın yokluğunda, fenerbahçe'nin şanlı karakartalıma en az yarım düzine saplayacağını düşünüyorum.
işten çıkmak için dakika sayıyorum. fener de bir önceki maçı telafi etmek isteyeceğinden dolayı güzel maç olacağını düşünüyorum. markette alacağım biralar beni bekliyor.
Fenerbahçe büyük ihtimal forvet olmadığı için 4-6-0 ile başlayacak. Çünkü soldado nun kondisyonu yetmiyor hiç bir zaman.

Bu korku değil kadro derinliği olmadığı için verilecek bir karar olabilir. Bazı andavallar bir bok anlamadan teknik direktöre kaymaya bayılıyor.

Beşiktaş bu maçı kaybederse bu iki maçtan zararlı çıkan taraf olur. Zaten fener ligde yarışın içindeydi. Beşiktaş sadece puanı eşitledi. Bu maçı alırsa fenerin büyük işine gelir çünkü kadıköy de turu vermez. Bunu biliyoruz.

Başarılar iki takımada, fenerbahçem kazanır umarım,
fenerbahçe nin gol atması hemen hemen imkansız bir kadro ile sahaya çıktığı maç.

lig maçı daha ağır basmış demek ki.

beşiktaş kazanır. en kötü berabere biter.

eğer antrenmanlarda değişik bir hücum planı falan çalıştıysa fenerbahçe tabi bilemeyiz.
quaresmanın rabona ile gol atacağı maçtır.
Aylardır oynamayan Ekici oynuyor ama yenik duruma düştügünde anında oyuna aldıgın Valbuena yok ...Tebrikler hoca.
Sonucu umrumda olmayan maç. Fenerbahçe'ye kontra atak oynatan adam efsane forvet diye biliniyor, ironin dibi bu olsa gerek.

Zico, büyük adammışsın...
Finalde Galatasaray’a kaybetmek için kapışacak iki takımın mücadelesi olacak. Beşiktaş kağıt üstünde ciddi favori ama Fener de ters takım.
Tahmini skor : 2-0 Fenerbahçe galibiyeti.
Bu maci bjkye kazandirmazlar.

entry burada.
Fırat Aydınus dua ile başladı küfür ile bitirir.
varan 1.
Maç mi var. Hiç ilgilenmiyorum.
soldado reyiz attı. avantaj şimdi fenerbahçe de.
Lan az bişey sevineydiniz hemen mi gol yediniz.

Soldadooo!!!!
Bizim hanımın agresif olduğu maçtır. Ama yine de herkes kocasını bilecek arkadaş.
Cinconlu eziklerin Fb'li ezikleri Tuttuğu maç.

Korkmayın olm Ligde attığımızdan fazlasını atmayız size okyanus ötesi çocukları.
alperin yaptığı şeyin mantıklı bi açıklaması yok. böyle iş olmaz amına koyim durduk yere kart yedi ibne.
tolgay içine aldı. evet. şener koydu.