bugün

1001 çeşit ne alırsan 1 milyoncuya gidilebilir.
99 kuruşluk ürün alıp üstünü istemek.
kendime ortak bulup iddaa kuponu yaparak köşeyi dönmeyi beklemek.
dilenciye verilebilir. *

+ allah rızası için sadaka.

- al sana 1 tl.

+ bu ne la amk ayıp ulan ayıp.

- sen nasıl konuşuyorsun amına koduğum.
su ve sakız alınır. ya da su ve su.
Yoldan geçenlere '' size bi lira versem telefonunuzla birini arayabilir miyim?'' denir telefon alınır; anne, baba aranır, acil para istenir, sonra telefonu aldığınız insana teşekkür edersiniz, en yakın atm den paranızı çekersiniz.
ben bugün bunu yaptım gittim ve 4 tane eti ayıcık aldım ve mutlu mutlu parasızlığın tadını çıkardım:)
cino alın cino.
cami önüne gidilip bir gazete parçasının üzerine konarak beklenir. namaz çıkışı en az 1 e 50 kazanırsınız.
evliysen ekmegini de alip eve gitmek.
2 tane cin alınıp karın doyurulduktan sonra, geri kalan 50 kuruş ile de bir dal sigara alınıp keyif yapılır.
özenle saklanır. para gelene kadar onunla idare etmek gerekir ya hani.
Benzin istasyonunda araba yıkanabilir.
Yanınızda bulunan bir adet gerçek dost ile birer liralarınızı birleştirip patso denen tabakta patates kızartmasından ibaret yiyeceği yer karnınızı doyurursunuz...
yazı tura atılır.
4 chat kola idi.
kıçını silmek.
üstüne oturabilirsiniz, belki zevk verir falan.
feysbuk'ta gold üye olup okeyde milletin masasına salça olunabilir. var böyle orospuçocukları.
cebe at lazım olur.
sayısal loto oynanıp zengin olunabilir.
bir çok alternatifi olmakla birlikte yazı tura atmak.
hacettepe üniversitesi öğrencisi için yemekhanede öğle ya da akşam yemeği yiyebilme imkanı sunan fantastik para.
2 tek sigara. ateşe gerek yok ilkini bakkaldaki çakmakla diğerini biten sigaranın son ateşiyle yakarsın.
Bankaya yatırılır, bir kaç sene beklenir ve kutu Coca-Cola alınır.