bugün

kendisi güzelim 07 uçlu kalem varken 05 uçlu kalem kullanan öğrencidir. sürekli "05 ucu olan var mı? " diye sorduğu için millet bıkıp usanmıştır.
tebrik edilesidir. 05 uçla yazmak o kadar kolay değildir. dakika başı kırılıyor.
küçük yazı yazdığı için kullandığı kalemdir.
her zaman "0.7 var" cevabını duymaya mahkum olan öğrencidir. 0.5 uç çok kırıldığı için mi bilinmez ama öğrenciler tarafından pek tercih edilmez nedense. bazılarının hiç öyle derdi olmaz. sınava 5 dakika kala direkt "kalem var mı aga" diye girerler ortama.
kopya yazarken avantaj elde eden öğrencidir.
hayatımda 3 mesleğe gıpta etmisimdir. Biri cerrah biri pilot diğeri de 0.5 kalem ile yazıp ucunu kırmadan bitirebilen öğrenci. 3. sü meslek gibi olmadı ama bir doktor bir pilot kadar saygıdeğerdir benim gözümde.
kızdır.

en azından bizim sınıfta öyleydiler.

erkekler; 0.7
kızlar; 0.5 kullanırdı.
alışıldıktan sonra bünye artık diğer uçlarla asla iflah olmaz.
sınav sırasında uç biterse uç için sınıfları dolaşması ihtimali yükseltir.
Örencilerimizin kopya çekmek için 05 beş ucu olan var mı? diye sorarak aralarda dolaşıp kopya çeken sivri zekalı öğrencilerimiz dir.
0.9 uç kullanan öğrenci modeli daha vahimdir.
kesinlikle aşağıdakine benzer bir diyalog kurmuştur.

05 uçlu kalem kullanan öğrenci: ahmet 07 ucun var mı lan?

ahmet: valla 05 var lan bende.

05 uçlu kalem kullanan öğrenci: bende 05 arıyordum ver lan ver.

ahmet: piçsin lan sen.
arkadaşlarına 0.7 uç vermemek için 0.5 kullanan piçtir.
ben değilim.

edit: mod nickime bakılırsa hafif tebessüm ettiren bir espri var direkt silmek kolay birde anlamaya çalış.
şöyle bir diyalog da yaşanabilir;

a: 0.7 ucu olan var mıı?
05: hayır ama 0.5 var.
yazdığı yazıya dokununca ya da sayfaları çevirdikçe yazıları dağılmayacak olan öğrencidir. hatta ve hatta 2b değil hb kullanabilir bu insan. ne kadar sert o kadar iyi,yanlış anlaşılmasın.
sürekli çıt çıt uç kırılma sesine maruz kalacak öğrenci.
bir 0.7 person olarak takdir etmediğim öğrenci örneği. çıt çıt çıt, diyorum buradan kendisine.
diğer öğrencilerden hiçbir farkı olmayandır. kalın uçlu kullananlara** başka gezegendenmiş gibi bakarlar yine de.
0.5 uç istediğinde 0.7 uç verilip, "üstü kalsın kardeşim" gibi bir cümleyle dumur edilebilecek öğrencidir.
sınavlarda ağır küfrü hak eder.
yazıları çok güzeldir ve buyuk cogunlugunu kızlar olusturur.
Elinin ayarına hakim olabilendir.
0.3 rotring kullanan öğrenciden bir tık geridedir.
aynı zamanda sınıfın hepsi 07 kullandığından sınıf sınıf dolaşıp 05 uç arayan öğrencidir.