bugün

medcezir dizisinde asım şekip kaya ve reyhan arsen in kızları ada yı canlandıran bayan oyuncu.
bir insan bu kadar mı güzel olur dedirten elf kızı.üstelik bonus olarak beyaz tenli.
kiraz mevsimi dizisinde başrol oyuncusu.
beyaz teni, siyah saçı, kaşı ,gözü. gerçekten çok güzel. bakmaya kıyamayacağın kadar güzel.
1987 silivri doğumludur.
Konuşması çok tatlı olan oyuncu. Bi insan nasıl bu kadar tatlı olabilir.
güzel bir kız çocuğu sanki. kadınlık yok gibi bir şey.
Kiraz mevsimi dizisinde herkesin kaydigi kore gazisi gibi duran hanim kizimizdir.
Guzel degildir. Sevimlidir
gelecek vaadeden oyunculardandır. elbette gaza gelip bozulmazsa.
Silivri'nin Türk TV dünyasına armağanıdır.
aşka küsmüş bir insanın bile aşka tekrar inanmasına sebep olacak güzellikte bir yüze sahip oyuncu. allah sahibine bağışlasın elbette.
seksilikle yakından uzaktan alakası olmayan şirin ve tatlı oyuncudur.
güzelliği ve şirinliğinin yanısıra harika göğüslere de sahiptir.
tarzı ve havası itibariyle vücudunu sergiler bir tip değil, ama kiraz mevsiminin 14. bölümü sonundaki defilemsi şeyde görünüyor, ve insanın nefesi kesiliyor. şekil, büyüklük, duruş olarak 10 üzerinden 10.
ah ülen, dünyaya erken gelmişiz.
görsel
görsel
güzel kızmış diye facebooktan arkadaşlık isteği yollamıştım kabul etmiş. baktım fotolarını binlerce kişi beğenmiş. kimmiş lan bu deyip arattırdım ve meğerse dizi oyuncusuymuş.yoksa bana mı yavşıyor lan bu kaşar ?
Yüzü ender güzellikte olan kızlardan. Saflık abidesi, bir o kadar masum.
maldır.
dün televizyonda gezerken bir bahar akşamı adlı şarkıyı söyleme anına denk geldiğim kadın.

Senin ses tellerine çomak sokayım.
süper ötesi güzelliği ile mest edebilen hatun kişidir.
makyajsız hali çirkin olan ama herkesin makyajlı görüp "çok güzel kız lan" dediği dizi oyuncusu. yolda yürürken etrafınıza bir bakın amk bunun gibi yüzlercesi ve bundan çok daha güzelleri var. televizyonda her gördüğünüze bu kadar dibiniz düşmesin.
o değilde bu kızın ses tonu çok uyuz ağzına geçirmek istiyorum .
game of thrones'da rol aldığı söylenen hatun.
iddialara göre game of thrones'da lyanna stark'ı canlandıracaktır???

Reddit'te yazan bir eleman; castilla'da bir cafede çalıştığını, cast ekibinin bu kafeye geldiğini, bran stark'ı canlandıran isaac hempstead-wright ile birlikte türkiye'de kiraz mevsimi adlı rezil dizide izlediğimiz (daha doğrusu izlemediğimiz lol) özge gürel, twilight'ta riley rolünde gördüğümüz xavier samuel ve fotoğraf çekilmesine izin vermeyen bir badigardın birlikte olduğunu söylüyor.

Ben de inanmıyorum buna ama doğru çıkarsa dumur olurum aq. Ayrıca kız gayet lyanna stark profiline uygun.

görsel
görsel
Game of Thrones'da oynayacak diye hakkında dedikodu çıkan dünya tatlısı. instagram'da takip ettiğim nadir ve nadide kişidir.
görsel
görsel